Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z modziłem z twoim zderzaczkiem :D:decayed::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja Ci zaraz zmodzę:grin::wink:

Opublikowano
:polew::polew: o tak tak :grin:
Opublikowano
Siema mordo ale się za Wami stęskniłem:decayed:

My za Tobą nie:decayed: Spadaj:decayed:

Opublikowano
mam nadzieje że pamiątki Nam przywieziesz :decayed:

Panowie ten węzyk co idzie przy zbiorniczku płynu spryskiwaczy, gdzie on się kończy ?

o ktory dokladnie chodzi ?

IMG_9820.jpg

Opublikowano
Siema mordo ale się za Wami stęskniłem:decayed:

My za Tobą nie:decayed: Spadaj:decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

właśnie szukam felg na zime dla żony i zobaczcie jaki rarytasik :D

3564806453

3564806453_1

3564806453_2

opisik

FORD FIESTA MK6 FOCUS MK1 FELGI ALUMINIOWE 15''

STAN BDB, CENA ZA KPL FELG. JEDNA DELIKATNIE PODGIETA

:facepalm:

Opublikowano

nic tylko brac

Opublikowano
mam nadzieje że pamiątki Nam przywieziesz :decayed:

Panowie ten węzyk co idzie przy zbiorniczku płynu spryskiwaczy, gdzie on się kończy ?

o ktory dokladnie chodzi ?

http://s15.postimg.org/5g3scbm7r/IMG_9820.jpg

o ten przy samym korku niebieskim:wink:

Opublikowano

on tam wchodzi do dolnego zbiorniczka

taka ma mnadzieje :D

Opublikowano

służy odpowietrzeniu tak ?

Opublikowano
Pany na co trzeba spojrzeć żeby było wiadomo że moje zimówki podejdą do B5? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-stalowe-oponami-zimowymi-dunlop-winter-sport-285872/#post3766090

Oprócz tego że to stal to podejdą. Siema Emigrancie :siema:

Opublikowano
Pany na co trzeba spojrzeć żeby było wiadomo że moje zimówki podejdą do B5? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-stalowe-oponami-zimowymi-dunlop-winter-sport-285872/#post3766090

Oprócz tego że to stal to podejdą. Siema Emigrancie :siema:

Marcin paczka doszła? :)

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Panowie czym wysyłacie zderzaki? Nikt mi nie chce tego wysłać za rozsądne pieniądze :doh:

Opublikowano
:siema: panowie co może być nie tak z jedną lampką podświetlania rejestracji błędu na kompie nie wywala czyli przewodzenie w takim razie musi być a lampa nie świeci czyściłem te blaszki w środku i też nic nie pomogło a jak lampke rozkrece i wsadze poświeci jakiś czas i znowu ten sam problem nawet kombinowałem kiedyś z siłą dokręcenia tej śrubki do lampki bo jak za mocno dokrecilem to np nie swiecila a jak słabiej to np świeciła ma ktoś jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić?
Opublikowano
Pany na co trzeba spojrzeć żeby było wiadomo że moje zimówki podejdą do B5? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-stalowe-oponami-zimowymi-dunlop-winter-sport-285872/#post3766090

Oprócz tego że to stal to podejdą. Siema Emigrancie :siema:

Marcin paczka doszła? :)

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Panowie czym wysyłacie zderzaki? Nikt mi nie chce tego wysłać za rozsądne pieniądze :doh:

pocztą w 30zł się idzie zmieścić:wink:

Opublikowano
Pany na co trzeba spojrzeć żeby było wiadomo że moje zimówki podejdą do B5? http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-stalowe-oponami-zimowymi-dunlop-winter-sport-285872/#post3766090

Oprócz tego że to stal to podejdą. Siema Emigrancie :siema:

Marcin paczka doszła? :)

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Panowie czym wysyłacie zderzaki? Nikt mi nie chce tego wysłać za rozsądne pieniądze :doh:

Zderzaku to tu wysyłam > Tanie przesyłki kurierskie - firmy kurierskie | przesyłki krajowe i zagraniczne WysylajNajTaniej.pl

Opublikowano

Wykopałem dzisiaj takie cuś

Czy to w ogóle możliwe że przy tylu rpm jest tyle na blacie dla AVF?

To kwestia tego że silnik po koksie czy przełożen tej skrzyni?

Opublikowano
Wykopałem dzisiaj takie cuś

Czy to w ogóle możliwe że przy tylu rpm jest tyle na blacie dla AVF?

To kwestia tego że silnik po koksie czy przełożen tej skrzyni?

Skrzynia, to samo masz na skrzyni z BRD lub A6, jest po prostu dłuższa :wink:

Opublikowano

chce takom :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.