Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Łysy jest dobry:polew:

Ja tam tylko widze cycki i poślady:kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Łysy jest dobry:polew:

Ja tam tylko widze cycki i poślady:kox:

i bardzo dobrze widzisz!

Opublikowano
Łysy jest dobry:polew:

Ja tam tylko widze cycki i poślady:kox:

No tak bo łysego głowa wygląda jak d*pa:polew::polew::polew:
Opublikowano

Wandej jak nie wie jak d*py wstawić do doje...bie teledyskiem :polew:

Opublikowano
Wandej jak nie wie jak d*py wstawić do doje...bie teledyskiem :polew:
:polew::polew::wink:
Opublikowano
Wandej jak nie wie jak d*py wstawić do doje...bie teledyskiem :polew:
:polew::polew::wink:

Artur przecież mi o muzykę chodziło:bag::decayed:

Opublikowano
Wandej jak nie wie jak d*py wstawić do doje...bie teledyskiem :polew:
:polew::polew::wink:

Artur przecież mi o muzykę chodziło:bag::decayed:

hahahahaha az laptopa oplułam :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Wandej jak nie wie jak d*py wstawić do doje...bie teledyskiem :polew:
:polew::polew::wink:

Artur przecież mi o muzykę chodziło:bag::decayed:

ok...muzyka łagodzi obyczaje :decayed:

ale teledysk jest git :wink:

Opublikowano
panowie(i panie) czy te drzwiowe listwy dolne zwykłe jak w tym audi mają jakiś kod lakieru? (jaki?)

AUDI A4 B6 2.0i + LPG, 2001r (3656333128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:hi:

One nie mają lakieru:wink: To kolor tworzywa:wink:

Opublikowano
panowie(i panie) czy te drzwiowe listwy dolne zwykłe jak w tym audi mają jakiś kod lakieru? (jaki?)

AUDI A4 B6 2.0i + LPG, 2001r (3656333128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:hi:

One nie mają lakieru:wink: To kolor tworzywa:wink:

da się to pomalować?

Opublikowano
panowie(i panie) czy te drzwiowe listwy dolne zwykłe jak w tym audi mają jakiś kod lakieru? (jaki?)

AUDI A4 B6 2.0i + LPG, 2001r (3656333128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:hi:

One nie mają lakieru:wink: To kolor tworzywa:wink:

da się to pomalować?

da się mam takie

Opublikowano

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=578224048879447&id=100000755722411

Lipa straszna :thumbdown: za***ali z garażu 2 komplety felg :facepalm: jedne fajne do tourana z zimówkami. Drugie lipa bo od t4 stalówki ale też szkoda :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Właśnie skończył się "Duże dzieci" lalem cały film.

A teraz wiuu na. Focisze i w kime.

Opublikowano
panowie(i panie) czy te drzwiowe listwy dolne zwykłe jak w tym audi mają jakiś kod lakieru? (jaki?)

AUDI A4 B6 2.0i + LPG, 2001r (3656333128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:hi:

One nie mają lakieru:wink: To kolor tworzywa:wink:

da się to pomalować?

To nie je amelinium więc da tylko trza podkład do plastiku i zmatowić:decayed:

Opublikowano

To nie je amelinium więc da tylko trza podkład do plastiku i zmatowić:decayed:

no problemo!

Opublikowano

(To je) Amelinium oryginał FULL "Amigo Opowiada :))" pełna wersja, amelenium, amelinion, aluminium - YouTube

a tak poważnie to wszystko sie pomaulje

jakby co to podbijac pomoge :decayed:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a tak poważnie to podkład do plastku to tylko fikcja

dasz kaju po prostu podkłąd i bedzie malina

Opublikowano

Witam wstawac trzeba kaca keczyc ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Do pracy a,nie kace pierdoly :doh:

Siema Pany.

Opublikowano

Ja jeszcze dzis i jutro i z owu miesiac wolnego ;)

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.