Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

Koledzy potrzebuje nr przelacznika do szyb na tyle bo cos podswietlanie mi ucieklo ...

zwykły czy z chromem?

zwykly :hi:

8z0 959 855 c

dziekuje :wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten czerwony BEX sprzedany już :whistling:

Opublikowano
Ten czerwony BEX sprzedany już :whistling:

To oświeć nas komu krawat do kompletu trzeba??:whistling:

Witka:hi:

Opublikowano
Ten czerwony BEX sprzedany już :whistling:

Lipa :whistling:

Opublikowano

tylko czytajcie :polew::polew:

ja padłem

Opublikowano
Siema Elyt

Jedzie dzidiaj do mnie pacjent auto oglądać ale pacze na.inne wozidla i nie ma za. Bardzo na co zmienić :doh: te nasze parchy najładniejsze.

A do czego Ci to auto ma służyć?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

No jak do czego. Np idę po mleko patrze stoi moja fura i myśl osz kuźwa ale furs, 2. Jedziesz spokojnie np 100 dochodzi Cię jakiś ktoś i chce wyprzedzać-myśl osz Ty kuźwa bucu i but. 3 Żona chce jechać do miasta i ja wtedy Mówię jedziemy Twoim bo mojego szkoda:decayed:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Siema Elyt

Jedzie dzidiaj do mnie pacjent auto oglądać ale pacze na.inne wozidla i nie ma za. Bardzo na co zmienić :doh: te nasze parchy najładniejsze.

Jedynym godnym zastepca b6 jest c6. Ale na ladne c6 trzeba sporo kasy wyblaszkowac.

masz 1000% racji Józek. Serce chciałoby C6 ale pprtfel,trzyma b6.

Jeszcze ktoś,mi boczki z roletami z allegro sprzatnął :doh:

Kijem go ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

tylko czytajcie :polew::polew:

ja padłem

hahaha też padłem :polew: , widać chłopak nas lubi :wink:

Opublikowano
Ten czerwony BEX sprzedany już :whistling:

To oświeć nas komu krawat do kompletu trzeba??:whistling:

Dla mamy szukam :wink:

Opublikowano
Ten czerwony BEX sprzedany już :whistling:

To oświeć nas komu krawat do kompletu trzeba??:whistling:

Dla mamy szukam :wink:

:przebiegly:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Pany czy jest do kupienia ta gąbka wygłuszająca nie wiem jak to nazwać co jest pod pokrywą silnika ona tak opasa silnik bo szykuje mi się zmiana oleju a stara już się lekko posypała :wink:

Opublikowano
Siema Elyt

Jedzie dzidiaj do mnie pacjent auto oglądać ale pacze na.inne wozidla i nie ma za. Bardzo na co zmienić :doh: te nasze parchy najładniejsze.

A do czego Ci to auto ma służyć?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

No jak do czego. Np idę po mleko patrze stoi moja fura i myśl osz kuźwa ale furs, 2. Jedziesz spokojnie np 100 dochodzi Cię jakiś ktoś i chce wyprzedzać-myśl osz Ty kuźwa bucu i but. 3 Żona chce jechać do miasta i ja wtedy Mówię jedziemy Twoim bo mojego szkoda:decayed:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Siema Elyt

Jedzie dzidiaj do mnie pacjent auto oglądać ale pacze na.inne wozidla i nie ma za. Bardzo na co zmienić :doh: te nasze parchy najładniejsze.

Jedynym godnym zastepca b6 jest c6. Ale na ladne c6 trzeba sporo kasy wyblaszkowac.

masz 1000% racji Józek. Serce chciałoby C6 ale pprtfel,trzyma b6.

Jeszcze ktoś,mi boczki z roletami z allegro sprzatnął :doh:

Kijem go ;)

Sent from my телефон

Tak jest Seeer!!!! :wink:

Opublikowano
Pany czy jest do kupienia ta gąbka wygłuszająca nie wiem jak to nazwać co jest pod pokrywą silnika ona tak opasa silnik bo szykuje mi się zmiana oleju a stara już się lekko posypała :wink:

W aso kosztuje ponad 100pln. Sam jej szukam w dobrym stanie

Opublikowano

No to troszeczkę przesada jak za 3 kawałki gąbki :facepalm:

Dobra to dzięki turzol , będę ratował swoją . Mam troszeczkę wełny szklanej ona jest też na ciepło ale nie wiem czy będzie odporna na olej itp :kwasny:

Opublikowano

możesz zastosować mate/gąbkę stosowaną w car audio.

Opublikowano

Kurfa ale nudy w tej robocie:kwasny:

Opublikowano

przesiadłem sie z rns-d na rns-e poprzez zestaw montażowy iso2 ale na obecną chwile nie mam podświetlenia i nie wyłącza sia radio wyciągając kluczyk.Chciałem zrobić kodowanie vagiem leczy wyświetlił sie komunikat że za dużo błędów.Poradzicie coś:hi:

Opublikowano

Ja sie pytam Wandej gdzie sa foty? :grin:

Opublikowano
Ja sie pytam Wandej gdzie sa foty? :grin:

+1 a niby tak się nudzi.

Opublikowano

Wpiszcie sobie Simon Bolz photography :wink::decayed:

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.