Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fant ci powiem szczerze że bym bardziej był za Mio 358. Dołożyć stówkę więcej i mieć fajny sprzęt :wink:

no trzeba dolozyc drugie tyle:wink:

Mio 358 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

niestety Mio są duzo droższe :whistling:

no dokładnie.. mio lepsza ładniejsza ale 2razy droższa... a runner w sumie nie nagrywa źle... całkiem spoko...

Panowie ogarne temat i pokaże jaki jest efekt w dzień i w nocy :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do mnie też lecą, dzisiaj będzie zestawik Osram CBI D1S, postoje LED 6000K, i najnowsze H7 Osram NB unlimited :naughty:

Opublikowano
Fant ci powiem szczerze że bym bardziej był za Mio 358. Dołożyć stówkę więcej i mieć fajny sprzęt :wink:

no trzeba dolozyc drugie tyle:wink:

Mio 358 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

niestety Mio są duzo droższe :whistling:

no dokładnie.. mio lepsza ładniejsza ale 2razy droższa... a runner w sumie nie nagrywa źle... całkiem spoko...

Panowie ogarne temat i pokaże jaki jest efekt w dzień i w nocy :wink:

A potem ja coś kupię jak ogarniesz sprawę :wink:

Opublikowano
Do mnie też lecą, dzisiaj będzie zestawik Osram CBI D1S, postoje LED 6000K, i najnowsze H7 Osram NB unlimited :naughty:

odezwał się tak?

Opublikowano

wladi 4000K beda idealne

Do żarników 5000K lepiej kupić 6000K

Opublikowano
Do mnie też lecą, dzisiaj będzie zestawik Osram CBI D1S, postoje LED 6000K, i najnowsze H7 Osram NB unlimited :naughty:

Artur zrób później fotki jak te H7 świecą bo ciekaw jestem :good:

Opublikowano
wladi 4000K beda idealne

Do żarników 5000K lepiej kupić 6000K

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Ale na stówe nie sypią błędami bo koleś pisze że mogą występować błędy:whistling:

Opublikowano

Włodku u mnie nie ma błędu na bank :kox:

Opublikowano
Włodku u mnie nie ma błędu na bank :kox:
:wink:
Opublikowano
nawet znośnie ulepiona

:wink:

Kevins Audi A4 - YouTube

:hi:

ten przód to chyba rs4

... i nagle wszystkim się podoba duuuży grill z przodu w B6 :whistling:

a gdzie te wszystkie komentarze typu pasuje jak świni siodło , wiejski tuning , itp :doh:

Opublikowano

Mikaszi wszystko zależne jest jak jest ulepiony a ten widać zrobiony profi:wink:

Opublikowano

gdyby b6 miało seryjnie przód z b7 to nawet przez głowe nie przeszedłby mi zakup b7...

jak to ktoś wyżej napisał ... ideał to przód b7 tył b6:wink:

Opublikowano

no to chyba już mam pomysła :kox::wink:

Opublikowano

Fanta działaj będziesz pierwszym rezaczem "ulepa":decayed:

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

O ile w sedanie to fajnie wygląda to w avancie nie przejdzie:grin:

Opublikowano

no w avancie to raczej by była lekka kupa

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

O ile w sedanie to fajnie wygląda to w avancie nie przejdzie:grin:

więc wladi rezaj odwrotnie przód B6 tył B7 :kox:

Opublikowano
no w avancie to raczej by była lekka kupa

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

O ile w sedanie to fajnie wygląda to w avancie nie przejdzie:grin:

więc wladi rezaj odwrotnie przód B6 tył B7 :kox:

:polew::polew: właśnie tył mi się za***iście nie podoba w B7:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.