Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jest gucio ale nie planuje takiej gleby a bez tego już tak koło nie będzie wyglądało:kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No jest gucio ale nie planuje takiej gleby a bez tego już tak koło nie będzie wyglądało:kwasny:

Kup sobie dobry gwint i 19' a zobaczysz że można sie komfortowo przemieszczac:wink: Za pewne lepiej niż na 1bv + 18'. Flyer pisał nie raz że dużo lepiej na gwincie i 19' niz na 18' + 1bv. A gwint ustawiasz tak żeby nic nie tarlo i masz niżej około 2cm niż na 1bv

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:kox: , wiesz co dobre :decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Marcin przecież to fotoszoooopem jedzie takim, ze patrzeć nie moge:decayed:

Oj tam , oj tam ..... :wink:

Opublikowano
No jest gucio ale nie planuje takiej gleby a bez tego już tak koło nie będzie wyglądało:kwasny:

Kup sobie dobry gwint i 19' a zobaczysz że można sie komfortowo przemieszczac:wink: Za pewne lepiej niż na 1bv + 18'. Flyer pisał nie raz że dużo lepiej na gwincie i 19' niz na 18' + 1bv. A gwint ustawiasz tak żeby nic nie tarlo i masz niżej około 2cm niż na 1bv

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Musiałbym się przejechać i zobaczyć jak to chodzi:whistling:
Opublikowano
No jest gucio ale nie planuje takiej gleby a bez tego już tak koło nie będzie wyglądało:kwasny:

Kup sobie dobry gwint i 19' a zobaczysz że można sie komfortowo przemieszczac:wink: Za pewne lepiej niż na 1bv + 18'. Flyer pisał nie raz że dużo lepiej na gwincie i 19' niz na 18' + 1bv. A gwint ustawiasz tak żeby nic nie tarlo i masz niżej około 2cm niż na 1bv

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Musiałbym się przejechać i zobaczyć jak to chodzi:whistling:

Nie będziesz przelotem może obok mnie?:decayed:Albo podjedz po robocie 400km moment zleci:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Będę u Domina to możesz na browca podlecieć:naughty:

Opublikowano
Będę u Domina to możesz na browca podlecieć:naughty:

W weekend zimę zakładam:decayed:Będzie poduszkowiec:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:pali:

Opublikowano
Mi się takie cuś podoba ale musiała by być wtedy gleba:whistling:

http://img707.imageshack.us/img707/8278/rayf.jpg

heh podoba Ci się taka felga? a ja wczoraj te swoje sprzedałem i na wiosne idzie nowe koło..

Wandej właśnie miałem pytać jak tam na 19 Ci się śmiga bo korci mnie przejście z 18 na 19 :naughty: ja mam KW :wink:

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano

:siema:

no widzę, że na przyszły sezon Division będzie śmigałna 19" :decayed:

Opublikowano

Moze ktos szuka idealnych foteli alkanatara b7?

Albo chce sie zamienic z doplata za b6 s line pol skory z doplata?

Opublikowano
Moze ktos szuka idealnych foteli alkanatara b7?

Albo chce sie zamienic z doplata za b6 s line pol skory z doplata?

Jaki kolor??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

18 się znudzło ,trzeba się przerzucić na 19 ,ale wszystko zależy od $$$ do wyboru 3 fele : rs4,rotor, rs6 c6 , 18 na zimę zostanie

Opublikowano

Alkantary czarne:wink:

B6 s line tez takie musza byc.

Opublikowano
Alkantary czarne:wink:

B6 s line tez takie musza byc.

O to lipa. Ja mam szare i byłaby opcja zamiast regeneracji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Moze ktos szuka idealnych foteli alkanatara b7?

Albo chce sie zamienic z doplata za b6 s line pol skory z doplata?

Wojtek dzisiaj zrobię fotki moich może się zdecydujesz:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.