Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mi się takie cuś podoba ale musiała by być wtedy gleba:whistling:

http://img707.imageshack.us/img707/8278/rayf.jpg

heh podoba Ci się taka felga? a ja wczoraj te swoje sprzedałem i na wiosne idzie nowe koło..

Wandej właśnie miałem pytać jak tam na 19 Ci się śmiga bo korci mnie przejście z 18 na 19 :naughty: ja mam KW :wink:

Wiesz jak nie jeździłeś nigdy na 19` to trochę się zdziwisz:decayed: Ale jak dajesz rade na 18` to dasz radę i na 19` jeździć:good: Gdybyśmy mieli dobre drogi nikt by tutaj 18` nie zakładał:wink:

http://i1.ryjbuk.pl/85a873d9f56aa217a046829eed672fe35585e592/ju-jpg

na 18 nie zdarzyło mi się narzekać ale słyszałem od paru osób że między 18ką a 19ką jest jednak różnica:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No różnica jest napewno nie dość że w profilu to i w szerokości więc kwestia przyzwyczajenia no i zależy kto po jakich drogach jeździ:wink:

Opublikowano

Ja tam wole na balonach jeździć a jaki komfort i spalanie:thumbup:sahydy7y.jpg

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
18stka dobra na zimę :decayed:

Ty się może nie wypowiadaj bo masz dywan ładny równy w swojej okolicy :decayed:

Opublikowano
Ja tam wole na balonach jeździć a jaki komfort i spalanie:thumbup:http://img.tapatalk.com/d/13/11/08/sahydy7y.jpg

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Chwilowe z górki :whistling:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

18stka dobra na zimę :decayed:

Ty się może nie wypowiadaj bo masz dywan ładny równy w swojej okolicy :decayed:

Ja tam 1KKM robię na tydzień i to nie tylko wokół komina i daje radę :wink:

Opublikowano

Chwilowo i z górki to Ty masz jak zjeżdżasz z dywanu na podłogę:decayed:

Opublikowano
Nie no spoko na 18 elegancko mi się jeździ więc myślę że problemu nie będzie:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

tak ale na 19" nie założysz profilu 45 :kwasny:

Opublikowano
Chwilowo i z górki to Ty masz jak zjeżdżasz z dywanu na podłogę:decayed:

+1 :kox::grin:

Opublikowano

Nie no Artur to już nie będę siary robił bo mnie chłopaki zjedzą tam już będzie taka guma jaka być powinna:decayed:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

dh64.jpg

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

235/35r19 albo 225/35r19 :naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No dokładnie 225 pasuje na 35:wink:

Opublikowano

19 zakładasz ?

zamówiłem dziś zaciski, jarzmo i osłony 288 :naughty: 300zł to myślę że ok co ?

Opublikowano

No nie teraz ale na sezon myślę nad 19" zobaczymy co wyjdzie...:wink:

Opublikowano
No nie teraz ale na sezon myślę nad 19" zobaczymy co wyjdzie...:wink:

a ja wiem co u Ciebie wyglądało by fajnie na tym srebrzaku :naughty:

Opublikowano

Dawaj:wink:

Opublikowano
No nie teraz ale na sezon myślę nad 19" zobaczymy co wyjdzie...:wink:

a ja wiem co u Ciebie wyglądało by fajnie na tym srebrzaku :naughty:

rotor:jerk:

Opublikowano

No te mi po głowie chodziły ale wychodziły w 19":whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.