Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam chłopaki !

Co myślicie, opłaca to się wziąść za 8000 sobie naprawic ?

AUDI A4 b7 2.7 TDI zarejestrowana w RP, uszkodzona (3659446245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Podłużnice dostały na pewno.Cały przód do roboty.Ja bym nie pchał się w takie coś

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema::siema::siema:

:siema: ja już gotowy do wymarszu:naughty:

melduje, że moje auto też soti już zapakowane po dach i czekam na wymarsz :decayed:

Opublikowano
:siema::siema::siema:
:siema: ja już gotowy do wymarszu:naughty:

melduje, że moje auto też soti już zapakowane po dach i czekam na wymarsz :decayed:

Dawac dawac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Mam nadzieje ze wziales jakias ladna bielizne ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
:siema::siema::siema:
:siema: ja już gotowy do wymarszu:naughty:

melduje, że moje auto też soti już zapakowane po dach i czekam na wymarsz :decayed:

Dawac dawac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Mam nadzieje ze wziales jakias ladna bielizne ;)

Sent from my телефон

:polew:

Opublikowano
:siema::siema::siema:
:siema: ja już gotowy do wymarszu:naughty:

melduje, że moje auto też soti już zapakowane po dach i czekam na wymarsz :decayed:

Dawac dawac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Mam nadzieje ze wziales jakias ladna bielizne ;)

Sent from my телефон

:polew:

Ty klysiu sie nie smiej na glodzie jestem ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
:siema::siema::siema:
:siema: ja już gotowy do wymarszu:naughty:

melduje, że moje auto też soti już zapakowane po dach i czekam na wymarsz :decayed:

Dawac dawac ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Mam nadzieje ze wziales jakias ladna bielizne ;)

Sent from my телефон

:polew:

Ty klysiu sie nie smiej na glodzie jestem ;)

Sent from my телефон

kuzwa to chyba jednak bede kimał w aucie :grin::decayed:

Opublikowano
Witam chłopaki !

Co myślicie, opłaca to się wziąść za 8000 sobie naprawic ?

AUDI A4 b7 2.7 TDI zarejestrowana w RP, uszkodzona (3659446245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nie opłaca się za mocno uszkodzony,naruszone podłużnice, słupek pasażera

Opublikowano
Opublikowano

w tej aukcji co podał turzol jest srednica napisana ok 58mm a w tej co ty podales jest 62mm

Opublikowano

DEKIELKI 4B0 601 170 A.ORYGINALNE I NOWE:D (3688764928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tutaj z literką "A" na końcu więc nie wiem czy się różnią, ale jak za nowe ori to promocja

Opublikowano

Marcino ja mam cos chyba w schowku to sobie obadasz czy pasuje :)

a gacie mam się nie bój :decayed:

Opublikowano
Witam chłopaki !

Co myślicie, opłaca to się wziąść za 8000 sobie naprawic ?

AUDI A4 b7 2.7 TDI zarejestrowana w RP, uszkodzona (3659446245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nie opłaca się za mocno uszkodzony,naruszone podłużnice, słupek pasażera

W ciekawy aukcjach wkleilem fajne b7 lekko uszkodzone w moim kolorze :naughty:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Nie ma ktos na zbyciu kompletu felg zimowych do t4?

Opublikowano

podpowie mi ktoś jak wymienić szybko pod blokiem pompę powietrza wtórnego? ta pod obudowa filtra powietrza, wyciągać lampę czy inne duperele żeby dogodnie ja wymienić?

Opublikowano
Marcino ja mam cos chyba w schowku to sobie obadasz czy pasuje :)

a gacie mam się nie bój :decayed:

No to czekam az przyjedziesz i juz przeszperam Ci fure ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

no to i ja ide cos opierdzielic na cieplo do fryzjera zeby Marcinowi wpasc w oko :polew:

i grzeje do Donka :decayed:

Opublikowano
no to i ja ide cos opierdzielic na cieplo do fryzjera zeby Marcinowi wpasc w oko :polew:

i grzeje do Donka :decayed:

Zrob sobie trzy paski na boku bedziesz ladny chlopczyk ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
no to i ja ide cos opierdzielic na cieplo do fryzjera zeby Marcinowi wpasc w oko :polew:

i grzeje do Donka :decayed:

Zrob sobie trzy paski na boku bedziesz ladny chlopczyk ;)

Sent from my телефон

jebne sobie lyzwe jedna a pozadna :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.