Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym i tak pompe co wymiane zmienił, w sumie to nie aż taki koszt żeby oszczędzać

Opublikowano

No dobra my tu gadu gadu a jutro trza zderzak kupić:grin: wszystko z nim w porządku? mocowanie jest ok?

s_line.jpg

Opublikowano
ja bym i tak pompe co wymiane zmienił, w sumie to nie aż taki koszt żeby oszczędzać

Przy wymianie gratów sprawdź hydraulike bo jak auto śmigało w trybie LL to pewnie wałek, panewki , szklanki mają już dość. Mój niestety serwisowany był w LL i teraz będą koszta ...

Opublikowano
No dobra my tu gadu gadu a jutro trza zderzak kupić:grin: wszystko z nim w porządku? mocowanie jest ok?

http://s24.postimg.org/doucdrk4x/s_line.jpg

Jest OK.

Tez taki mam:wink:

Opublikowano
No dobra my tu gadu gadu a jutro trza zderzak kupić:grin: wszystko z nim w porządku? mocowanie jest ok?

http://s24.postimg.org/doucdrk4x/s_line.jpg

Jest OK.

Tez taki mam:wink:

Dzięki Wojtek więc gitarra i biere:banan:
Opublikowano

;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Znowu wandejowi go sorzatnelelm ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

ok, dzięki, czyli jeszcze mi trochę zostało do kolejnej wymiany

Marcin pomoglem cos ostatnio ? Jak cos dzwon do mnie jak dlugo nie odp bo wowczas spalem

Sent from my телефон

Opublikowano

;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Znowu wandejowi go sorzatnelelm ;)

Sent from my телефон

Posrało :doh: Weź mi go odsprzedaj marcino :grin:

Opublikowano

Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

Opublikowano
ja bym i tak pompe co wymiane zmienił, w sumie to nie aż taki koszt żeby oszczędzać

Przy wymianie gratów sprawdź hydraulike bo jak auto śmigało w trybie LL to pewnie wałek, panewki , szklanki mają już dość. Mój niestety serwisowany był w LL i teraz będą koszta ...

ale ja już raz rozrząd u siebie robiłem, kupiłem graty w aso, narazi z mojej sztuki jestem mega zadowolony

Opublikowano

Ja też byłem zadowolony do czasu kiedy nie posłuchałem jak chodzi AVF z nowym wałkiem i szklankami ;)

Opublikowano

praca mojego jak najbardziej mnie satysfakcjonuje

Opublikowano

Kurde ja nie wiem jak wy szukacie tych części. Jakieś słowa klucz, czy po prostu przepieprzacie 10000 stron na allegro :E?

Brać te gumy? dywaniki gumowe Audi A4 B6 B7 petex (3670442219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

zderzak jest moj :banan::decayed:

Opublikowano
Kurde ja nie wiem jak wy szukacie tych części. Jakieś słowa klucz, czy po prostu przepieprzacie 10000 stron na allegro :E?

słowo klucz to refleks :decayed:

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

zderzak jest moj :banan::decayed:

No i elegancko mafia S4 się powiększa:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Kurde ja nie wiem jak wy szukacie tych części. Jakieś słowa klucz, czy po prostu przepieprzacie 10000 stron na allegro :E?

Brać te gumy? dywaniki gumowe Audi A4 B6 B7 petex (3670442219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupilem tydzien temu do E91.ardzo zadowolony.

NIe smierdza, pasuja idealnie.

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

zderzak jest moj :banan::decayed:

No i elegancko mafia S4 się powiększa:decayed::decayed::decayed:

Ale mam wkurwienie teraz :wallbash: Musze coś wykombinować, bo z rozwalonym zderzakiem przecież wstyd jeździć .

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Kurde ja nie wiem jak wy szukacie tych części. Jakieś słowa klucz, czy po prostu przepieprzacie 10000 stron na allegro :E?

Brać te gumy? dywaniki gumowe Audi A4 B6 B7 petex (3670442219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupilem tydzien temu do E91.ardzo zadowolony.

NIe smierdza, pasuja idealnie.

To biere :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.