Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba szukać dalej coś się w końcu trafi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

Standard przy takich okazjach, dziś telefon że zderzak wczoraj został sprzedany :facepalm: :facepalm: :facepalm: jasne...

co zrobisz nie ten będzie inny

Wal negatywa :thumbdown:

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

Standard przy takich okazjach, dziś telefon że zderzak wczoraj został sprzedany :facepalm: :facepalm: :facepalm: jasne...

co zrobisz nie ten będzie inny

Wal negatywa :thumbdown:

i co to da, że dostanie zwrotnego :kwasny:

Opublikowano
ja bym i tak pompe co wymiane zmienił, w sumie to nie aż taki koszt żeby oszczędzać

Przy wymianie gratów sprawdź hydraulike bo jak auto śmigało w trybie LL to pewnie wałek, panewki , szklanki mają już dość. Mój niestety serwisowany był w LL i teraz będą koszta ...

Co Ty wiesz o kosztach :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

:hi:

Panowie zderzak b7 tył avant pasuje do b6?

3KG szpachli może go dopasujesz :grin:

Opublikowano
Artur82 nie jedna kukurydze opitolil ;) a powaznie to go chwycil biggman

Sent from my телефон

Standard przy takich okazjach, dziś telefon że zderzak wczoraj został sprzedany :facepalm: :facepalm: :facepalm: jasne...

co zrobisz nie ten będzie inny

Wal negatywa :thumbdown:

i co to da, że dostanie zwrotnego :kwasny:

na jakiej podstawie? jak kupił zderzak którego sprzedający nie ma??

ale to Karola wola. ja bym dał bo to dziady z allegro są :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

hehe, pokazujecie wygrane aukcje a później się dziwicie że ktoś zadzwoni i przebije o 100 :grin: jakbyście nie znali allegrowych hien

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

swoją drogą dziwne że 99% zderzaków z esy nie ma pdc

Opublikowano
hehe, pokazujecie wygrane aukcje a później się dziwicie że ktoś zadzwoni i przebije o 100 :grin: jakbyście nie znali allegrowych hien

amen :thumbdown:

Opublikowano

Może i ktoś podkupił tego się nie dowiemy. Nad negatywem się jeszcze zastanawiam, choc wiem że to nic nie da tylko zwrotnego moge dostać

Opublikowano
hehe, pokazujecie wygrane aukcje a później się dziwicie że ktoś zadzwoni i przebije o 100 :grin: jakbyście nie znali allegrowych hien

szczerze t tak pomyślałem od razu, że się znalazł ktoś kto zadzwonił i dał więcej :kwasny:

Opublikowano

Dobrze wam kuhwa z tym zderzakiem:decayed:A tak naprawdę to jak ktoś wrzuci taki zderzka na forum nawet zalicytowany to kilka osob zadzwoni do gościa ze daje 100zł więcej i te kanalie pchają:thumbdown:

Ten co Marcin zgarnął też dzwoniłem do gościa że go biorę a on że już ma dane do wysyłki. Pytam jak zalicytuje to będzie? A on że nie może go zdjąc bo juz w pracy jest.

Opublikowano

Wiele osób tu zagląda, czasem nie warto się chwalić takimi zakupami, ehhhh... Ja jakbym miał nadmiar wolnego czasu to bym tego sprzedawcę przeczołgał... W końcu zawarliście umowę :facepalm: niestety, pewnie wystarczył telefon "dam stówkę wiecej" i po temacie...

Opublikowano

dokładnie tak jest, niestety słyszałem o wielu takich sytuacjach, szkoda tylko że zakup przez kup teraz nie ma dla nich znaczenia :thumbdown:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bpmi.jpg

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.