Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur a Ty co myślałem że się zaszyłeś:grin:

Opublikowano
Artur a Ty co myślałem że się zaszyłeś:grin:

eee wszywka nie działa :wink:

Opublikowano
Ktos potrzebuje szarego lustra foto B6?

Chcesz sprzedać czy wymienić się za czarne?

Opublikowano
:grin::grin::grin: no to siup w ten głupi dziób:wink:
Opublikowano

Łapcie, na 99% jest to lustro pasujące do B6, ale warto dopytać bo po zdjęciu na 100% ciężko stwierdzic:

LUSTERKO WSTECZNE WEWNETRZNE FOTOCHROM AUDI A3 8P0 (3758849181) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Pany jak zdemontować cała kłamke kierowcy??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Eee pytongi, do B6 w dieslu 04-05r wkładali tiptronic czy tylko multi?? Mowa o ośce

Opublikowano

do oski zawsze multi do konca

Opublikowano

Yebane dziady :kwasny: Znalazłem fajną b6 w dieslu 04r z recarosami, xenon, s line zewn i nie wiem czy sie przejechac czy nie, ogolnie nie lubie automatow a multitronic mnie troche razi, najwyżej się swapa zrobi :decayed:

Opublikowano
Pany jak zdemontować cała kłamke kierowcy??

Sent from my iPhone using Tapatalk

klamkę co otwierasz drzwi ? musisz zdemontować cały boczek i od środka będziesz juz widział.

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

Yebane dziady :kwasny: Znalazłem fajną b6 w dieslu 04r z recarosami, xenon, s line zewn i nie wiem czy sie przejechac czy nie, ogolnie nie lubie automatow a multitronic mnie troche razi, najwyżej się swapa zrobi :decayed:

pokaż ją :decayed:

Opublikowano
Pany jak zdemontować cała kłamke kierowcy??

Sent from my iPhone using Tapatalk

klamkę co otwierasz drzwi ? musisz zdemontować cały boczek i od środka będziesz juz widział.

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

Tak o ta klamke chodzi.

Widze tylko jedna srube na torx.

Ja trzeba odkrecic??

Lewy tyl bedzie pasowal w to miejsce?

Opublikowano

śliczny kolor :jerk:

Bieniek nie wiem czy tył przypasuje do przodu :kwasny:

Opublikowano
Pany jak zdemontować cała kłamke kierowcy??

Sent from my iPhone using Tapatalk

klamkę co otwierasz drzwi ? musisz zdemontować cały boczek i od środka będziesz juz widział.

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

Tak o ta klamke chodzi.

Widze tylko jedna srube na torx.

Ja trzeba odkrecic??

Lewy tyl bedzie pasowal w to miejsce?

Tył pasuje na przód. Sam mam tak u siebie. Wyjęcie klamki to niezła walka...

Opublikowano

Daj jakieś instrukcje bo właśnie nie wyglada na łatwe.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Siema

Panowie da radę kablem zmienić w rns- logo z seat na OOOO?

adaptacje , kanał 18 , będziesz miał jak się nie mylę wartość 7 , zmieniasz na 2 i masz logo :audi:

też tak miałem jak kupiłem leda z Seata

kt2j.jpg

Opublikowano
Daj jakieś instrukcje bo właśnie nie wyglada na łatwe.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Siema

Panowie da radę kablem zmienić w rns- logo z seat na OOOO?

adaptacje , kanał 18 , będziesz miał jak się nie mylę wartość 7 , zmieniasz na 2 i masz logo :audi:

też tak miałem jak kupiłem leda z Seata

http://img849.imageshack.us/img849/4378/kt2j.jpg

Teee więcej rns-ów nie miałeś:whistling::polew::shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.