Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

tylko mam jeszcze jeden problemik z podlaczeniem kabli w slupkach A:kwasny: ktory jest ogarniety w temacie Xenonow?

co tam Tomeczku:wink:

PW:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

niech mi ktos powie ze podlaczenie xenonow jest proste to padne:facepalm:normalnie masakra

Samopoziom, czy po prostu przełożenie lamp? Ja swojego jeszcze nie ogarnąłem a zostało mi najłatwiejsze a zarazem najtrudniejsze, czyli przymocować czujniki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany można już gdzieś składać zamówienia na nowy kalendarz , bo jak by nie patrzył został jeszcze miesiąc starego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Hilti to będzie grubo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos powie ze podlaczenie xenonow jest proste to padne:facepalm:normalnie masakra

Samopoziom, czy po prostu przełożenie lamp? Ja swojego jeszcze nie ogarnąłem a zostało mi najłatwiejsze a zarazem najtrudniejsze, czyli przymocować czujniki :facepalm:

przymocowac czujniki hehe toz to jest banal w porownaniu do reszty:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos powie ze podlaczenie xenonow jest proste to padne:facepalm:normalnie masakra

Samopoziom, czy po prostu przełożenie lamp? Ja swojego jeszcze nie ogarnąłem a zostało mi najłatwiejsze a zarazem najtrudniejsze, czyli przymocować czujniki :facepalm:

przymocowac czujniki hehe toz to jest banal w porownaniu do reszty:decayed:

No właśnie u mnie najtrudniejsze :kwasny: Tylne mocowanie sam sobie muszę dorobić, poza tym robiąc to na kanale to katorga :thumbdown: A przednie dospawać chyba będę musiał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Hilti to będzie grubo :decayed:

Siemka , a HILTI to jakis chinczyk czy cos porzadnego ? pytam bo to Moj pierwszy dzien w nowej pracy i doslownie w ciagu dwoch dni zarznolem w firmie dwie szlifierki kontowe HILTI i powiedzieli mi , ze zwierzak jakis kur....a ze mnie jest i ze juz mi zadnego narzedzia do pracy nie udostepnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Hilti to będzie grubo :decayed:

Siemka , a HILTI to jakis chinczyk czy cos porzadnego ? pytam bo to Moj pierwszy dzien w nowej pracy i doslownie w ciagu dwoch dni zarznolem w firmie dwie szlifierki kontowe HILTI i powiedzieli mi , ze zwierzak jakis kur....a ze mnie jest i ze juz mi zadnego narzedzia do pracy nie udostepnia :grin:

kątowe jak już ;)

Hilti to firma europejska, produkowana też w Chinach jak wszystko :wink: Górna półka, prawie sam TOP. Na budowach na których pracowałem używany był tylko sprzęt tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Hilti to będzie grubo :decayed:

Siemka , a HILTI to jakis chinczyk czy cos porzadnego ? pytam bo to Moj pierwszy dzien w nowej pracy i doslownie w ciagu dwoch dni zarznolem w firmie dwie szlifierki kontowe HILTI i powiedzieli mi , ze zwierzak jakis kur....a ze mnie jest i ze juz mi zadnego narzedzia do pracy nie udostepnia :grin:

kątowe jak już ;)

Hilti to firma europejska, produkowana też w Chinach jak wszystko :wink: Górna półka, prawie sam TOP. Na budowach na których pracowałem używany był tylko sprzęt tej firmy.

Dzieki i sorki za blad ale juz czlowiek polszczyzny zapomina zwlaszcza ortografii :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejki z butlą łychy i psami na tv polonia:decayed:

A ja powoli kończę Andrzejki najpierw wóda a teraz szkocka. Znowu pół niedzieli przespane :facepalm:

6vk8.jpg

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Marcin to ile to poza granicami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi już leci 7 roczek w tym 5 lat w jednej fabryce , w tym 3 lata na jednym stanowisku :doh:

no to tez nie zle , czas zapier.... nawet nie wiem kiedy to zlecialo. Ja w ostatniej pracy bylem 7 lat i tyle samo na jednym i tym samym stanowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grubo. Ja wcześniej tylko na wakacje do NL potem rok w jednej firmie, tej samej co na wakacje jeździłem, prawie rok przerwy w tym pół roku pracy w PL za 1800 a 220h w mies :facepalm: i teraz rok znowu w NL ale pnę się w górę i to mi się podoba. Z początku miotła i ogień a teraz komputer telefon i pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grubo. Ja wcześniej tylko na wakacje do NL potem rok w jednej firmie, tej samej co na wakacje jeździłem, prawie rok przerwy w tym pół roku pracy w PL za 1800 a 220h w mies :facepalm: i teraz rok znowu w NL ale pnę się w górę i to mi się podoba. Z początku miotła i ogień a teraz komputer telefon i pasuje :wink:

Praca w Polsce :facepalm: nic nie mow , jeszcze przed wyjazdem w 2001r. pracowalem na stacji paliw PKN Orlen i miesiecznie robilem miedzy 300 a 340h za 800zl + 100zl od szefa stacji abym nie odszedl z pracy i tak rok czasu a pozniej jako kierowca / dostawca czyli pierwsza praca od 00:00 do 13tej popoludniu za 550zl tygodniowo i wszystkie koszta utrzymania auta na Moj rachunek a dwie godziny pozniej kolejna praca do 21:00 wieczorem za 50gr za kilometr. Nigdy wiecej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo kurde to nic ciekawe, ja nie chwaląc się dostawałem ponad 2,2k sprzątając samochody w komisie (pierwsza praca), ale już minęło i bezrobotny jestem :thumbdown:

Chyba gdzieś do warsztatu pójdę na mechanika albo elektromechanika, przynajmniej czegoś pożytecznego się nauczę i może jakieś zaplecze mechaniczne/elektryczne będę miał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak źle nie miałem , bo miałem 1600 + 600 do ręki , praca przy chodowli ryb , poń-piąt od 7-15 , no ale zachciało sie zachodu , przyjechałem i zostałem

Tapnięte z audiczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...