Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeszcze zostaje kwestia chromowych przycisków :decayed:

ja niby mam ,d*py nie urywa ale jak sa szufladki w chromie i esp to całkiem niezle to wyglada , do kompletu jeszcze włącznik i jest ok:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jeszcze zostaje kwestia chromowych przycisków :decayed:

ja niby mam ,d*py nie urywa ale jak sa szufladki w chromie i esp to całkiem niezle to wyglada , do kompletu jeszcze włącznik i jest ok:decayed:

no ja to wszystko mam + kiera tts i jakoś się nie skomponowało :decayed:

kurcze mogłem pikczera zrobić :facepalm:

Opublikowano
jeszcze zostaje kwestia chromowych przycisków :decayed:

ja niby mam ,d*py nie urywa ale jak sa szufladki w chromie i esp to całkiem niezle to wyglada , do kompletu jeszcze włącznik i jest ok:decayed:

no ja to wszystko mam + kiera tts i jakoś się nie skomponowało :decayed:

kurcze mogłem pikczera zrobić :facepalm:

zapomniłem ze kiere tyz mam:decayed:

Opublikowano

niech mi ktos powie ze podlaczenie xenonow jest proste to padne:facepalm:normalnie masakra

Opublikowano
niech mi ktos powie ze podlaczenie xenonow jest proste to padne:facepalm:normalnie masakra

No a nie?:decayed: podpinasz wtyczki i smigaja:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
niech mi ktos powie ze podlaczenie xenonow jest proste to padne:facepalm:normalnie masakra

proste jest:decayed::grin:

Opublikowano

In da workshop :decayed: Rezanko na dzis dla mnie

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

kuzwa nawet mnie nie denerwujcie:kwasny:az palce mnie bola od tej kabelkowni.chyba musze sie napic

Opublikowano
.chyba musze sie napic

widzisz a jednak sa dobre strony kabelkowania:grin::grin::grin:

Opublikowano

Tylko żebyś nie skończył pod autem:thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Siema

Panowie da radę kablem zmienić w rns- logo z seat na OOOO?

adaptacje , kanał 18 , będziesz miał jak się nie mylę wartość 7 , zmieniasz na 2 i masz logo :audi:

też tak miałem jak kupiłem leda z Seata

http://img849.imageshack.us/img849/4378/kt2j.jpg

a s4 albo rs4? :kox::kox:

Opublikowano

tylko mam jeszcze jeden problemik z podlaczeniem kabli w slupkach A:kwasny: ktory jest ogarniety w temacie Xenonow?

Opublikowano
tylko mam jeszcze jeden problemik z podlaczeniem kabli w slupkach A:kwasny: ktory jest ogarniety w temacie Xenonow?

co tam Tomeczku:wink:

Opublikowano
Siema

Panowie da radę kablem zmienić w rns- logo z seat na OOOO?

adaptacje , kanał 18 , będziesz miał jak się nie mylę wartość 7 , zmieniasz na 2 i masz logo :audi:

też tak miałem jak kupiłem leda z Seata

http://img849.imageshack.us/img849/4378/kt2j.jpg

a s4 albo rs4? :kox::kox:

nie da rady :kwasny: próbowałem wszystkich możliwych sposobów , to już nie stary poczciwy RNE-E , jedyna rzecz której mi brakuje przy starcie po przejściu na Leda

Opublikowano
tylko mam jeszcze jeden problemik z podlaczeniem kabli w slupkach A:kwasny: ktory jest ogarniety w temacie Xenonow?

co tam Tomeczku:wink:

PW:wink:

Opublikowano

:decayed:

iktj.jpg

Opublikowano
niech mi ktos powie ze podlaczenie xenonow jest proste to padne:facepalm:normalnie masakra

Samopoziom, czy po prostu przełożenie lamp? Ja swojego jeszcze nie ogarnąłem a zostało mi najłatwiejsze a zarazem najtrudniejsze, czyli przymocować czujniki :facepalm:

Opublikowano

pany można już gdzieś składać zamówienia na nowy kalendarz , bo jak by nie patrzył został jeszcze miesiąc starego roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.