Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

W EU im dalej na zachód tym łatwiejsze życie a im dalej na wschód tym biedniej. Takie moje zdanie, ale wszędzie jakoś ludzie dają jakoś radę i żyją bo muszą. :wink:

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Michał jaki tam najmniejsze koło wchodzi na twoje heble?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

To prawda.

Patrzac dzisiaj na to co mam i jak sie zycie toczy to zaluje tylko jednej rzeczy , ze jak mialem taka mozliwosc to nie skorzystalem i nie poszedlem do WAT-u czyli Wojskowej Akademii Technicznej a mialem zagwarantowane miejsce w pierwszej 10-siatce , mam wujka w Armii ze stopniem Generala ale wtedy to czlowiek mlody byl , glupi i zbytnio nie palalem miloscia do armii moze dlatego , ze moj ojciec za wszelka cene chcial mnie na sile wyslac do woja ale jakos mi sie zawsze udawalo wykrecic :grin: teraz to juz zapozno i trzeba zapier..... jak beduin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jaki tam najmniejsze koło wchodzi na twoje heble?

Powiem ci że nawet nie sprawdzałem ale myślę ze mniej niż 16" nie wejdzie

Tarcza niby 321 ale zacisk jest dość duży

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 16 by było spoko bo na wiosnę planuję zmianę hebli i ciaglę nie mogę sie zdecydować nad tymi co ty masz a S4 B6 i Cayenne :kwasny:

---------- Post dopisany at 01:26 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Jeśli ktoś lubi Grubsona to na TVP2 leci koncert :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod 320 wejdzie 16 ale tez nie kazda;)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod 320 wejdzie 16 ale tez nie kazda;)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

A Ty consoac nie mozesz ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le, sąsiad idiota od 15 minut puszcze tego obsranego Kamila Bednarka, dobrze, że spać mi się nie chcę, bo na psy bym zadzwonił, tak dla zasady.

https://soundcloud.com/hydroaquatic/przychodzki1/s-i4rE2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :decayed:

To prawda.

Patrzac dzisiaj na to co mam i jak sie zycie toczy to zaluje tylko jednej rzeczy , ze jak mialem taka mozliwosc to nie skorzystalem i nie poszedlem do WAT-u czyli Wojskowej Akademii Technicznej a mialem zagwarantowane miejsce w pierwszej 10-siatce , mam wujka w Armii ze stopniem Generala ale wtedy to czlowiek mlody byl , glupi i zbytnio nie palalem miloscia do armii moze dlatego , ze moj ojciec za wszelka cene chcial mnie na sile wyslac do woja ale jakos mi sie zawsze udawalo wykrecic :grin: teraz to juz zapozno i trzeba zapier..... jak beduin.

Tylko odmówić misji nie możesz bo kontrakt rozwiążą, znajomy rok temu wrócił z Afganu - nie ten człowiek, widziałem fotki, filmiki - masakra. Najdelikatniejsza anegdotka: płynie sobie strumyk ktoś się w nim myje, parę metrów wcześniej potrzebę fizjologiczną inny do wody załatwia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem o uj chodzi od nas chłopaki chcą jechać ale zapomnij jak się nie ma pleców a tu mówisz że na siłę wypychaja?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem o uj chodzi od nas chłopaki chcą jechać ale zapomnij jak się nie ma pleców a tu mówisz że na siłę wypychaja?

memory five wladi i wszystko jasne :-)

tak było w 17 Wlkp, wszystko zależy gdzie byli za pierwszym razem :wink:

Co Wy spać nie możecie ?

powiedz to trzylatkowi co w tyg o 5:40 wstaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...