Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Są, są. Wladi, czemu Wam pogaduchy zamknęli? :grin:

No dobra to kto załatwi mi taką czarną z S4 po zniżkach :naughty::naughty:

kratke czy gril?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ten cały grill co w maskę się wkłada.

Opublikowano

Kuhwa w sobote wychodzi GT6:jerk::jerk::jerk::kox::kox::kox:

Ale będę grał:banan: Dochodzą tory Silverstone Willow springs i jeszcze kilka. I będzie Paganiu Hujara i R18 Ultra z Le Mans:slina:

także w grudniu będę słado dostępny:decayed:

Opublikowano
No ten cały grill co w maskę się wkłada.

jeden mialem na zbyciu to oddalem:naughty:

Opublikowano
Kuhwa w sobote wychodzi GT6:jerk::jerk::jerk::kox::kox::kox:

Ale będę grał:banan: Dochodzą tory Silverstone Willow springs i jeszcze kilka. I będzie Paganiu Hujara i R18 Ultra z Le Mans:slina:

także w grudniu będę słado dostępny:decayed:

Na PS3? :facepalm:

Zacofany shit, który już w dniu premiery był sto lat za PC.

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

No ten cały grill co w maskę się wkłada.

jeden mialem na zbyciu to oddalem:naughty:

Kurcze, teraz mnie coś naszło tak na tego grilla żeby kupić skoro S-Line przód już będzie :decayed:

Opublikowano
Kuhwa w sobote wychodzi GT6:jerk::jerk::jerk::kox::kox::kox:

Ale będę grał:banan: Dochodzą tory Silverstone Willow springs i jeszcze kilka. I będzie Paganiu Hujara i R18 Ultra z Le Mans:slina:

także w grudniu będę słado dostępny:decayed:

Na PS3? :facepalm:

Zacofany shit, który już w dniu premiery był sto lat za PC.

:facepalm: Lepiej w Need For Speed pograć gdzie wchodzisz 300km/h w zakręt:facepalm:

Grafa słaba fakt ale reszta jest bezkonkurencyjna:kox:

Opublikowano
Kuhwa w sobote wychodzi GT6:jerk::jerk::jerk::kox::kox::kox:

Ale będę grał:banan: Dochodzą tory Silverstone Willow springs i jeszcze kilka. I będzie Paganiu Hujara i R18 Ultra z Le Mans:slina:

także w grudniu będę słado dostępny:decayed:

Na PS3? :facepalm:

Zacofany shit, który już w dniu premiery był sto lat za PC.

:facepalm: Lepiej w Need For Speed pograć gdzie wchodzisz 300km/h w zakręt:facepalm:

Grafa słaba fakt ale reszta jest bezkonkurencyjna:kox:

Wanda ja o grze nic nie mówię tylko o samej konsoli :wink: Sam przegrałem wiele godzin w GT5 i miałem mega frajdę :decayed:

Ale wydawać GT6 na PS3 to dla mnie głupota, to powinien być next-gen z krwi i kości i nie kotlecik, bo tak pewnie będzie :kwasny:

Opublikowano

Na torze Silver to ja jezdzilem z mikim i dzikiem ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

vurupuna.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

Na bogato Marcin:naughty::wink:

Opublikowano
Kuhwa w sobote wychodzi GT6:jerk::jerk::jerk::kox::kox::kox:

Ale będę grał:banan: Dochodzą tory Silverstone Willow springs i jeszcze kilka. I będzie Paganiu Hujara i R18 Ultra z Le Mans:slina:

także w grudniu będę słado dostępny:decayed:

Na PS3? :facepalm:

Zacofany shit, który już w dniu premiery był sto lat za PC.

:facepalm: Lepiej w Need For Speed pograć gdzie wchodzisz 300km/h w zakręt:facepalm:

Grafa słaba fakt ale reszta jest bezkonkurencyjna:kox:

Wanda ja o grze nic nie mówię tylko o samej konsoli :wink: Sam przegrałem wiele godzin w GT5 i miałem mega frajdę :decayed:

Ale wydawać GT6 na PS3 to dla mnie głupota, to powinien być next-gen z krwi i kości i nie kotlecik, bo tak pewnie będzie :kwasny:

Wiesz zatem dobrze że ewolucja GT to w zasadzie dorzucanie torów i aut:wink: Będzie i na PS4 ale dobrze bo nie musze wydawać prawie 2k żeby pograć na PS4:wink:

Opublikowano

PAny byłby chętne na rs6 19/9 et 35?

Opublikowano
PAny byłby chętne na rs6 19/9 et 35?
Poka:naughty:
Opublikowano
PAny byłby chętne na rs6 19/9 et 35?
Poka:naughty:
do regeneracji-znaczy proste ale obdarte :doh:

foty na tygodniu ogarnę to dostaniesz:wink:

Opublikowano

Oki podeślij i jaka cena na pw:wink:

Opublikowano

no i cena?

Opublikowano
Na torze Silver to ja jezdzilem z mikim i dzikiem ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/12/02/vurupuna.jpg

Sent from my телефон

hahaha, musisz wpaść znowu i objechać dzika:decayed:, ja go przyblokuję :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.