Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Józek a czemu Ty jeszcze nie jesteś różowy:whistling: pewnie Cię blokuje BT co:decayed:

można by było tak powiedzieć :decayed: mam nadzieje że to się zmieni za jakiś czas :decayed: chociaż znam ludzi na forum co są różowi a w życiu nie byli na żadnym ogólnopolskim :decayed:

Zróbcie zlot w okresie letnim to przyjade z miłą chęcią , bo nie widzi mi się lecieć do polandu na zimę

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ja nie mówię o Was co mieszkacie zaaa granicami PL :whistling: to jest inna sprawa :decayed:

Opublikowano

A po za tym co to za zlot jak połowa przyjedzie nie swoją furką albo jakąś inną niż A4

Ten zlot chyba jest po to żeby się pochwalić na żywca co się ma no i oczywiście napić sie "w cywilizowany" sposób wódki ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Józek a czemu Ty jeszcze nie jesteś różowy:whistling: pewnie Cię blokuje BT co:decayed:

można by było tak powiedzieć :decayed: mam nadzieje że to się zmieni za jakiś czas :decayed: chociaż znam ludzi na forum co są różowi a w życiu nie byli na żadnym ogólnopolskim :decayed:

Zróbcie zlot w okresie letnim to przyjade z miłą chęcią , bo nie widzi mi się lecieć do polandu na zimę

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mlody z drogi chcial to przylecial. Nie wykrecaj sie ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Samolotem to ja sobie mogę na Majorkę lecieć bo tam w tym okresie 100% cieplej, mi chodzi o przyjazd samochodem ;)

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano
Powiedz im Marcin jak się pije, jak prawie gwoździa przybiłem po dwóch dniach picia a potem nagle jak młody bóg zacząłem dalej dawać w szyję:thumbup::thumbup::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Menele. Domina rozpijacie tylko:decayed:

Opublikowano

To Doniek rozpija swoim trunkiem ?

Sent from my телефон

Opublikowano

Pany które końcówki drążki brać do A4 B6 z zawiasem S-line 1-BE?

zwykłe czyli z tym tłumikiem gumowym czy wzmacniane?

dsc022881280x960.jpg

Opublikowano
Pany które końcówki drążki brać do A4 B6 z zawiasem S-line 1-BE?

zwykłe czyli z tym tłumikiem gumowym czy wzmacniane?

http://img190.imageshack.us/img190/9238/dsc022881280x960.jpg

Ten po lewej. Przynajmniej do 1BV takie są. Ten z tłumikiem jest do serii:wink:

Opublikowano
Pany które końcówki drążki brać do A4 B6 z zawiasem S-line 1-BE?

zwykłe czyli z tym tłumikiem gumowym czy wzmacniane?

http://img190.imageshack.us/img190/9238/dsc022881280x960.jpg

Ten po lewej. Przynajmniej do 1BV takie są. Ten z tłumikiem jest do serii:wink:

Ja zalozylem caky magiel i tam byly bez tlumnikow ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Ja te po prawej kupiłem jakiś czas temu, leżą nie zamontowane jeszcze :facepalm:

Opublikowano

Pany mam takie głupie pytanie do was , zdziwiłem się odnośnie spalania :facepalm: o co kamam , na felce stalowej mniej pali

felga letnia rozmiar 215/55/r17 spala przy 120km/h od 5,8 do 6,1 w trasie

felga zimowa którą dzisiaj przetestowałem rozmiar 195/65/r15 na stalówkach spalanie przy 120km/h wyszło mi od 5,0 do 5,4 w trasie

o co kamam

Opublikowano

no co się dziwisz? ja się dziwie co się dziwisz :grin: wiadomo że na mniejszej feli będzie mniej, wrzuć sobie 19 to będziesz widział :polew:

Opublikowano
Pany które końcówki drążki brać do A4 B6 z zawiasem S-line 1-BE?

zwykłe czyli z tym tłumikiem gumowym czy wzmacniane?

http://img190.imageshack.us/img190/9238/dsc022881280x960.jpg

Ten po lewej. Przynajmniej do 1BV takie są. Ten z tłumikiem jest do serii:wink:

Ja zalozylem caky magiel i tam byly bez tlumnikow ;)

Sent from my телефон

W B7 w serii były tylko te bez tlumienia, i takie kupie, ale są też sporo droższe

Opublikowano

Chyba normalna sprawa że mniejsze opory toczenia

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

no to chyba zacznę jeździć na felce 15 cali :D:grin:

Opublikowano
4f27d968311648c721aa833bf81f8395.gif
Opublikowano

Ło matko :slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
comment_utIg4gVsAKzPE7IYMEB7GJufjd4whd50.gif
Opublikowano

Ma ktoś może kratkę s-line do halo prawą:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.