Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowi ktoś sprzedaje tu obudowy do RNSe ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mateusz-wasik
Opublikowano
2hb8.jpg
Opublikowano

:hi:

pany wie może ktoś ile w aso chodzą te gumowe listwy zgarniające boczne prawe i lewe , przód i tył , czarne

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

może jakieś numerki ktoś zna to sam sprawdzę :naughty::wink:

Opublikowano
Forza mnie wku........rwia i leży:-).

To niech Ci żona kupi PS3 + GT6 pod choinkę i będziemy grac po sieci:jerk:

:naughty::naughty::naughty:

Ty masz taką kamerkę ? Wideorejestrator MIO MiVue 358 FHD EEU 5.0Mpx+16GB (3736420131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

16 GB kara starczy ?

Opublikowano

Panowie ile mozna wołać za felgi 17 ori s-line. Niestety troche są zajechane, do malowania.

IMG_2382.jpg

Opublikowano
Opowiem wam historie:decayed:

Wladi kupował ode mnie grill i robił przelew...

A dzisiaj się mnie księgowa pyta za co jest przelew pt"evrybady":polew::polew::polew:

ja tez dostalem przelew od wladiego a w tytule "kukurydza":polew::polew::polew:

Opublikowano

Eee ale ten wladi fajny musi być gość że tek każdemu przelewy robi:polew::polew::polew:

Opublikowano
Eee ale ten wladi fajny musi być gość że tek każdemu przelewy robi:polew::polew::polew:

i kukurydze:eusathink:

Opublikowano
Opowiem wam historie:decayed:

Wladi kupował ode mnie grill i robił przelew...

A dzisiaj się mnie księgowa pyta za co jest przelew pt"evrybady":polew::polew::polew:

ja tez dostalem przelew od wladiego a w tytule "kukurydza":polew::polew::polew:

oplułem monitor :polew::polew::polew:
Opublikowano
Eee ale ten wladi fajny musi być gość że tek każdemu przelewy robi:polew::polew::polew:

i kukurydze:eusathink:

Jak potrafisz zrobić kukurydzę na odległość to gratulację:grin::grin::wink:
Opublikowano
Eee ale ten wladi fajny musi być gość że tek każdemu przelewy robi:polew::polew::polew:

i kukurydze:eusathink:

Jak potrafisz zrobić kukurydzę na odległość to gratulację:grin::grin::wink:
miszcze dwa :banan::banan::banan:
Opublikowano
Eee ale ten wladi fajny musi być gość że tek każdemu przelewy robi:polew::polew::polew:

i kukurydze:eusathink:

Jak potrafisz zrobić kukurydzę na odległość to gratulację:grin::grin::wink:

:ssij:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

trza trochu przyspamowac bo cos slabo tu:decayed:

Opublikowano

No chłopaki grubo:decayed:

Opublikowano
Forza mnie wku........rwia i leży:-).

To niech Ci żona kupi PS3 + GT6 pod choinkę i będziemy grac po sieci:jerk:

:naughty::naughty::naughty:

Ty masz taką kamerkę ? Wideorejestrator MIO MiVue 358 FHD EEU 5.0Mpx+16GB (3736420131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

16 GB kara starczy ?

Taką ma fanta, ja mam model wyższy 388

U mnie 32GB starcza na 7-7,5h potem nadpisuje nagrania.

Opublikowano
Eee ale ten wladi fajny musi być gość że tek każdemu przelewy robi:polew::polew::polew:

i kukurydze:eusathink:

Jak potrafisz zrobić kukurydzę na odległość to gratulację:grin::grin::wink:

:ssij:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

trza trochu przyspamowac bo cos slabo tu:decayed:

Ale Tomcio nic Ci to nie da bo nie nabijesz tu postów:polew:
Opublikowano

duża różnica pomiędzy 358 a 388 ? To by trzeba było kupić 32GB :decayed: ale to jest jakoś dzielone czy cały czas trwa zapis ?

Opublikowano
Eee ale ten wladi fajny musi być gość że tek każdemu przelewy robi:polew::polew::polew:

i kukurydze:eusathink:

Jak potrafisz zrobić kukurydzę na odległość to gratulację:grin::grin::wink:

:ssij:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

trza trochu przyspamowac bo cos slabo tu:decayed:

Ale Tomcio nic Ci to nie da bo nie nabijesz tu postów:polew:

eeee ja nie nabijam postow:wink:przeciez za nie nic nie kupie:decayed:

Opublikowano
duża różnica pomiędzy 358 a 388 ? To by trzeba było kupić 32GB :decayed: ale to jest jakoś dzielone czy cały czas trwa zapis ?

Musisz w sieci porównać nagrania, 388 ma jeszcze dodatkowo bazę radarów o których ostrzega i GPS. Są do wyboru sekwencje po 3 lub 5 min, wszystko jest płynne.

McLaren P1

Opublikowano

No właśnie powiedzcie jak to jest z tymi sekwencjami jak jest np. do max 15 min to nagrywa 15 min a potem robi pętle i od początku czy jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.