Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak pacze i postów mi trochę "ukradli" :decayed:

moich tez brakuje:kwasny:ktos sie chyba uwzial

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak pacze i postów mi trochę "ukradli" :decayed:

moich tez brakuje:kwasny:ktos sie chyba uwzial

Cenzora mamy :polew: a to przecież grzecznie było :doh:

Opublikowano
tak pacze i postów mi trochę "ukradli" :decayed:

moich tez brakuje:kwasny:ktos sie chyba uwzial

To masz wracaj :decayed:

Opublikowano
tak pacze i postów mi trochę "ukradli" :decayed:

moich tez brakuje:kwasny:ktos sie chyba uwzial

Cenzora mamy :polew: a to przecież grzecznie było :doh:

hmmm cenzure ale na co:eusathink:

Opublikowano
tak pacze i postów mi trochę "ukradli" :decayed:
Chcesz trochę moich:decayed:
Opublikowano

dzięki, wezmę wszystkie :grin: nie chodzi mi o posty tylko o sam fakt :wink:

Opublikowano
tak pacze i postów mi trochę "ukradli" :decayed:
Chcesz trochę moich:decayed:

mi troszke sypnij :(:thumbdown:

Opublikowano

Mi też ponad 100 znikło z licznika o co kaman? :whistling:

Opublikowano
Mi też ponad 100 znikło z licznika o co kaman? :whistling:

100 powiadasz ? Mi 6000 :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Mi też ponad 100 znikło z licznika o co kaman? :whistling:

100 powiadasz ? Mi 6000 :grin::grin::grin::grin:

A mówią na mnie spamowiec:polew::polew::polew:
Opublikowano
:polew::polew::polew: wskoczyłeś na 2 podium w spamie w divisionie :decayed:
Opublikowano

quote_icon.png Zamieszczone przez Hugo viewpost-right.png

quote_icon.png Zamieszczone przez tomcrack27 viewpost-right.png

panowie moderatorzy mam takie pytanie moze i glupie ale z ciekawosci chcialbym sie spytac co sie stalo z iloscia postow??

Mogły się zmienić wyświetlane ilości postów pod avatarem, bo raz na jakiś czas robię aktualizacje danych i teraz widać tylko posty napisane w działach technicznych oraz w dziale Newbie, ponieważ tam naliczania nie mogę wyłączyć :hi:

Opublikowano
Mi też ponad 100 znikło z licznika o co kaman? :whistling:

100 powiadasz ? Mi 6000 :grin::grin::grin::grin:

A mówią na mnie spamowiec:polew::polew::polew:

Ty tu jesteś niekwestionowany SPAMLIDER :decayed:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/images/misc/quote_icon.png Zamieszczone przez Hugo http://a4-klub.pl/images/buttons/viewpost-right.png

http://a4-klub.pl/images/misc/quote_icon.png Zamieszczone przez tomcrack27 http://a4-klub.pl/images/buttons/viewpost-right.png

panowie moderatorzy mam takie pytanie moze i glupie ale z ciekawosci chcialbym sie spytac co sie stalo z iloscia postow??

Mogły się zmienić wyświetlane ilości postów pod avatarem, bo raz na jakiś czas robię aktualizacje danych i teraz widać tylko posty napisane w działach technicznych oraz w dziale Newbie, ponieważ tam naliczania nie mogę wyłączyć :hi:

wszystko jasne :decayed: i tak mam sporo :grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew: wskoczyłeś na 2 podium w spamie w divisionie :decayed:
Widziałem:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Ale na pierwsze nie mam szans, tym bardziej że teraz będziesz 24 na dobę z tym gipsem:grin::grin::wink:

Opublikowano

ale tylko do 23 :decayed: a tak serio to jak mnie trochę przestanie boleć to ruszę d*pę z przed tego kompa :whistling: na razie siedzę z wyciągnięta nogą do góry :grin:

Opublikowano
ale tylko do 23 :decayed: a tak serio to jak mnie trochę przestanie boleć to ruszę d*pę z przed tego kompa :whistling: na razie siedzę z wyciągnięta nogą do góry :grin:

:polew::polew::polew: , nie sztywnieje ci bardziej noga i nie jest cięższa

Opublikowano

widać prezes robi zimowe porządki :wink:

Opublikowano
widać prezes robi zimowe porządki :wink:

czas najwyzszy

:decayed:

Opublikowano
widać prezes robi zimowe porządki :wink:

czas najwyzszy

:decayed:

już się nie podlizuj :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.