Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wymieniłeś silnik i chcesz auto sprzedać ? Co kupisz nowego ?

Opublikowano
Wymieniłeś silnik i chcesz auto sprzedać ? Co kupisz nowego ?

Nie chce sprzedać ze względu że wymieniłem silnik i skrzynie, bo auto chodzi teraz naprawdę nienagannie ale uznałem że czas na nowy projekt. Chodzi mi po głowie B8 3.0 TFSI lub TDI...

Opublikowano

Czemu nie C6? Za duże?

Opublikowano
Czemu nie C6? Za duże?

Jakoś do mnie C6 nie przemawia, ciężka jest i niema w niej 3.0TFSI

Opublikowano

No auto zalane V-Power'em, płyn do sprysków zimowy z Shell'a odrazu i stylowa skrobaczka czyli na zimkę gotowy bo dzisiaj postraszyło mrozem i musiałem czekać aż szyby odtają. :facepalm: Ale dzisiaj już wtoczyłem się do garażu. :wink:

i-royal-designe-skrobaczka-do-szyb-3.jpg

Opublikowano

Nie wolno szyb skrobać rysować.

Opublikowano

Spoko to jest w razie W. Dzisiaj już auto poszło do garażu także luz :wink:

Opublikowano
No auto zalane V-Power'em, płyn do sprysków zimowy z Shell'a odrazu i stylowa skrobaczka czyli na zimkę gotowy bo dzisiaj postraszyło mrozem i musiałem czekać aż szyby odtają. :facepalm: Ale dzisiaj już wtoczyłem się do garażu. :wink:

http://image.ceneo.pl/data/products/6737870/i-royal-designe-skrobaczka-do-szyb-3.jpg

Kup sobie atomizer + trochę płynu zimowego i zamiast skrobać to spryskaj szyby.

Opublikowano
Spoko to jest w razie W. Dzisiaj już auto poszło do garażu także luz :wink:

to sobie zamów Murska miedzianą :wink:

Opublikowano
Wymieniłeś silnik i chcesz auto sprzedać ? Co kupisz nowego ?

Nie chce sprzedać ze względu że wymieniłem silnik i skrzynie, bo auto chodzi teraz naprawdę nienagannie ale uznałem że czas na nowy projekt. Chodzi mi po głowie B8 3.0 TFSI lub TDI...

zacny plan :jerk:

Opublikowano

Dzięki za rady w styczniu będę w pl to coś wybiorę. To kupiłem na szybkolca w razie czego ale teraz auto będę parkował w garażu to będą czyste szybki. :wink:

Opublikowano
Wymieniłeś silnik i chcesz auto sprzedać ? Co kupisz nowego ?

Nie chce sprzedać ze względu że wymieniłem silnik i skrzynie, bo auto chodzi teraz naprawdę nienagannie ale uznałem że czas na nowy projekt. Chodzi mi po głowie B8 3.0 TFSI lub TDI...

zacny plan :jerk:

Spróbujemy go zrealizować :wink:

Opublikowano

Ja nigdy w odkąd mam b6(4 lata) nie skrobałem w suce szyb:kox: To auto się tak szybko rozgrzewa + grzane spryski że spalam faja i już luksfery widać:decayed:

Opublikowano

chłopaki ktoś sprzedawał takie rygle z amelinium do avanta, chodzi mi o te co maskują na klapie trójkąt ostrzegawczy :wink:

Opublikowano

ten gośc to robi.

Opublikowano

ale tu dziś nuda ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.