Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

regulamin:

"10. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum, w wiadomościach prywatnych (PW) oraz mailach wysyłanych przez forum treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp. Wszelkie tego typu przypadki będą od razu traktowane zablokowaniem lub usunięciem z forum.

11. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum oraz mailach wysyłanych przez forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady <a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykie...ykiety</b></a>. W przypadku niekulturalnego i nagannego zachowania użytkownika wobec innych natychmiastowo będą wyciągane konsekwencje w postaci czasowej lub dożywotniej blokady konta. Groźby w stosunku do innych użytkowników będą skutkowały minimum 6 miesięczną lub całkowitą blokadą konta."

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
regulamin:

"10. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum, w wiadomościach prywatnych (PW) oraz mailach wysyłanych przez forum treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp. Wszelkie tego typu przypadki będą od razu traktowane zablokowaniem lub usunięciem z forum.

11. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum oraz mailach wysyłanych przez forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady <a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykie...ykiety</b></a>. W przypadku niekulturalnego i nagannego zachowania użytkownika wobec innych natychmiastowo będą wyciągane konsekwencje w postaci czasowej lub dożywotniej blokady konta. Groźby w stosunku do innych użytkowników będą skutkowały minimum 6 miesięczną lub całkowitą blokadą konta."

:eusathink:
Opublikowano
Opublikowano

Wandej jednak wekend udany jak dopiero kojarzysz pewne fakty:decayed:

Opublikowano
Wandej jednak wekend udany jak dopiero kojarzysz pewne fakty:decayed:

Daj spokoj wątroba mnie dzisiaj tak napier....ła że szok:facepalm: 3 dni konkret picia to za dużo dla mnie:decayed:

Opublikowano

ale walicie spamu :doh:

Opublikowano

No nie przesadzaj 3 dni to dopiero rozgrzewka:grin:

Opublikowano

Siemanko ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

siemka:hi:

Opublikowano
No wlasnie - w PL nie dziala wiec do tej pory mialem przekreslona ikonke a dzisiaj ta ikonka caly dzien byla podswietlona i aktywna.

Bo sygnał od Czechów łapie.

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

dokładnie, ale jak jechałem do chorwacji to mi działało po drodze, tylko nic nie rozumiałem :decayed:

Pewnie chodziły Ci komunikaty radiowe TP, TMC nanosi na mapę informacje i informuje o zdarzeniach na wyznaczonej trasie. Proponuje zmianę trasy jak jest korek.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
No wlasnie - w PL nie dziala wiec do tej pory mialem przekreslona ikonke a dzisiaj ta ikonka caly dzien byla podswietlona i aktywna.

Bo sygnał od Czechów łapie.

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

dokładnie, ale jak jechałem do chorwacji to mi działało po drodze, tylko nic nie rozumiałem :decayed:

Pewnie chodziły Ci komunikaty radiowe TP, TMC nanosi na mapę informacje i informuje o zdarzeniach na wyznaczonej trasie. Proponuje zmianę trasy jak jest korek.

Dokladnie tak ma dzialac jak mowisz... tylko ze to TMC mialem do tej pory przekreslone a wczoraj zauwazylem ze przekreslone nie jest... malo tego, nie mialem zaplanowaj zadnej trasy a ten Alarm sie pojawial.

TMC od Czechow raczej odpada bo mieszkam w centralnej polsce.

Opublikowano

Siemanko :)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bry :decayed: (jaka cisza dzisiaj)

Opublikowano
:decayed: też racja, ale uwierz mi wolał bym iść do pracy. W domu można zwariować od siedzenia to dopiero początek :facepalm: do 23 jestem uziemiony :whistling: ani nic nie mogę iść na zakupy świąteczne :whistling:
Opublikowano

Jak nie możesz iść to pojedź:grin:

Opublikowano

ani tak ani tak :facepalm: muszę siedzieć z nogą w górze :grin:

Opublikowano
:hi: Prawda to że zaślepki pod spryski do zderzaka sline są inne niż do zderzaka s4?
Opublikowano

Farciarz :thumbdown: ominie Cię całe to szaleństwo promocji.

Opublikowano

będę robił zakupy na allegro :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.