Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

THX, soczewy i klosze umyte :decayed:

napisz jeszcze czym myjesz - cillit bang, domestos, czy może coś z rodziny calgonu :grin:

Ludwikiem o zapachu pomarańczy :grin:

:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

dzozef chcesz dalej ten tatuaz the rocka???:decayed:

oj chodzi mi po glowie :naughty: coś bym sobie wydziargał :decayed:

Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

dzozef chcesz dalej ten tatuaz the rocka???:decayed:

oj chodzi mi po glowie :naughty: coś bym sobie wydziargał :decayed:

chcialem ci tylko powiedziec ze ja sobie taki zrobilem:naughty::naughty:

Opublikowano

dawaj foto :kox: może być na PW :wink:

Opublikowano

nieee bo skopiujesz:decayed:na fejsie ci podesle czesc z sesji

Opublikowano

ok to dawaj na fejsie :wink:

Opublikowano

poszlo:decayed:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

THX, soczewy i klosze umyte :decayed:

napisz jeszcze czym myjesz - cillit bang, domestos, czy może coś z rodziny calgonu :grin:

Kaju, tym myje -->

:decayed:

Opublikowano
Siema rezacze :hi:

Jakoś po zimie której jeszcze nie ma będę planował zmianę klocków i tarcz, macie może coś do polecenia ?:wink:

Tarcze zimmermann klocki ferodo premier / DS

Opublikowano
Siema rezacze :hi:

Jakoś po zimie której jeszcze nie ma będę planował zmianę klocków i tarcz, macie może coś do polecenia ?:wink:

Tarcze zimmermann klocki ferodo premier / DS

tez polecam aktualnie posiadam takie u siebie i jestem zadowolony:wink:

Opublikowano

Ma ktos wiedzę na ten czemat czy do pilota webasto mozna dokupić ta gumkę

pujajutu.jpg

Opublikowano
Wczoraj taka sytuacja...

Czeska sztuka jazdy - YouTube

On też chciał wyprzedzic wiec nie wiem czemu sie tak spinałeś :) Praktycznie mu w D wjechałeś .... Nie zauważyłes że za tym co zjechał był Opelek. Czesi sie tak nie spinają jak zajmujesz mu lewy pas i wyprzedzasz. :)

Jakbyś go "przytarł" to by była Twoja wina a nie tego z busa.

Opublikowano

Marcin gumke to se do kup....:thumbup:

Opublikowano
Marcin gumke to se do kup....:thumbup:

podaj nr :decayed: bo lekko jest przetarta i bym wynienił :wink:

a jeżeli masz na myśli inne to ja nie używam :grin:

Opublikowano
Wczoraj taka sytuacja...

Czeska sztuka jazdy - YouTube

On też chciał wyprzedzic wiec nie wiem czemu sie tak spinałeś :) Praktycznie mu w D wjechałeś .... Nie zauważyłes że za tym co zjechał był Opelek. Czesi sie tak nie spinają jak zajmujesz mu lewy pas i wyprzedzasz. :)

Jakbyś go "przytarł" to by była Twoja wina a nie tego z busa.

Wyglądało jakby zjeżdżał na prawy... Kolega się unosił, a nie ja ;-)

Opublikowano

H4mm3R jaką masz kamerkę

Opublikowano
H4mm3R jaką masz kamerkę

Mio 388

o kurf 700-800 pln :wink:

Opublikowano

Tylko wychodzi że miałeś tam na hamowanku z 1,8zł -+ :)

Tak tylko napisałem swoje zdanie bo jeżdze busami czesto po CZ i jak widze w lusterku błysk to przeważnie rejestracja PL (tak na 80-90%)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.