Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
medalu nie chce :thumbdown: chyba że ten ze sroczi ale złoty :whistling::decayed:

Żeby medal dostać to chociaż musisz potrafić podskoczyć na 15cm:decayed:

weż bo znowu się połanie :decayed:

Ty nie pyskuje :whip2:

Opublikowano
jozek726 ogarnąłeś tapicerkę tylnej klapy :question::decayed:

nie, bo mi na głowę deszcz padał :decayed:

Przez zamkniętą klapę ciężko to ogarnąć :decayed: trza było otworzyć klapę i wtedy nie pada :grin:

Opublikowano

U kolega mało uważnie czyta temat:whistling:

Pany z d*py fajne z gęby to chyba ten mały najładniejszy :polew::polew::doh::doh:

Opublikowano
weźcie dajcie i uprawnienia to zrobię tu porządek :decayed:

i co jeszcze, może medal :guma: dawaj mi disco polo jakieś!

ja innego nie znam

:banan:

Opublikowano
medalu nie chce :thumbdown: chyba że ten ze sroczi ale złoty :whistling::decayed:

Żeby medal dostać to chociaż musisz potrafić podskoczyć na 15cm:decayed:

weż bo znowu się połanie :decayed:

Ty nie pyskuje :whip2:

:polew::polew: jak kulas?

Opublikowano

U kolega mało uważnie czyta temat:whistling:

poprawie się:wink:

Opublikowano
medalu nie chce :thumbdown: chyba że ten ze sroczi ale złoty :whistling::decayed:

Żeby medal dostać to chociaż musisz potrafić podskoczyć na 15cm:decayed:

weż bo znowu się połanie :decayed:

Ty nie pyskuje :whip2:

Marcin jest stary sportsmen przecie dlatego się mądrzy:decayed: Nawet przed kompem Ma przepaskę na bani + frotkę na nadgarstku :wink:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

weźcie dajcie i uprawnienia to zrobię tu porządek :decayed:

i co jeszcze, może medal :guma: dawaj mi disco polo jakieś!

ja innego nie znam

:banan:

Aleś suchara zaj.ebal aż mnie sztuczny ząb zabolał:kox:

Opublikowano
medalu nie chce :thumbdown: chyba że ten ze sroczi ale złoty :whistling::decayed:

Żeby medal dostać to chociaż musisz potrafić podskoczyć na 15cm:decayed:

weż bo znowu się połanie :decayed:

Ty nie pyskuje :whip2:

Marcin jest stary sportsmen przecie dlatego się mądrzy:decayed: Nawet przed kompem Ma przepaskę na bani + frotkę na nadgarstku :wink:

ja karierę sportowca jak na hali zerwałem 2gi raz wiązadło-teraz NBA action max-i to na dwa razy żeby się nie zmachać-a Ty powiesz jeszcze słowo :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
jozek726 ogarnąłeś tapicerkę tylnej klapy :question::decayed:

nie, bo mi na głowę deszcz padał :decayed:

Przez zamkniętą klapę ciężko to ogarnąć :decayed: trza było otworzyć klapę i wtedy nie pada :grin:

wkurzało mnie bo padało dziś cały dzień i lipa :thumbdown:

kaju fajna nutka :banan::banan::banan:

Opublikowano
medalu nie chce :thumbdown: chyba że ten ze sroczi ale złoty :whistling::decayed:

Żeby medal dostać to chociaż musisz potrafić podskoczyć na 15cm:decayed:

weż bo znowu się połanie :decayed:

Ty nie pyskuje :whip2:

Marcin jest stary sportsmen przecie dlatego się mądrzy:decayed: Nawet przed kompem Ma przepaskę na bani + frotkę na nadgarstku :wink:

ja karierę sportowca jak na hali zerwałem 2gi raz wiązadło-teraz NBA action max-i to na dwa razy żeby się nie zmachać-a Ty powiesz jeszcze słowo :decayed::decayed::decayed:

Kolano?:kwasny:

Opublikowano
medalu nie chce :thumbdown: chyba że ten ze sroczi ale złoty :whistling::decayed:

Żeby medal dostać to chociaż musisz potrafić podskoczyć na 15cm:decayed:

weż bo znowu się połanie :decayed:

Ty nie pyskuje :whip2:

Marcin jest stary sportsmen przecie dlatego się mądrzy:decayed: Nawet przed kompem Ma przepaskę na bani + frotkę na nadgarstku :wink:

ja karierę sportowca jak na hali zerwałem 2gi raz wiązadło-teraz NBA action max-i to na dwa razy żeby się nie zmachać-a Ty powiesz jeszcze słowo :decayed::decayed::decayed:

Kolano?:kwasny:

kostka-najgorsze że po rekonstrukcji-ale ...uj raz się żyje-teraz lajtowo plażuweczka tudzież streetball ale bez szaleństw :decayed::decayed:

Opublikowano

widze, że idziemy w tych samych klimatach :banan:

Opublikowano

:kox::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano

widze, że idziemy w tych samych klimatach :banan:

TA gdzie bania tam Domin :polew::wink:

Opublikowano
:decayed::banan:
Opublikowano
medalu nie chce :thumbdown: chyba że ten ze sroczi ale złoty :whistling::decayed:

Żeby medal dostać to chociaż musisz potrafić podskoczyć na 15cm:decayed:

weż bo znowu się połanie :decayed:

Ty nie pyskuje :whip2:

Marcin jest stary sportsmen przecie dlatego się mądrzy:decayed: Nawet przed kompem Ma przepaskę na bani + frotkę na nadgarstku :wink:

ja karierę sportowca jak na hali zerwałem 2gi raz wiązadło-teraz NBA action max-i to na dwa razy żeby się nie zmachać-a Ty powiesz jeszcze słowo :decayed::decayed::decayed:

Kolano?:kwasny:

kostka-najgorsze że po rekonstrukcji-ale ...uj raz się żyje-teraz lajtowo plażuweczka tudzież streetball ale bez szaleństw :decayed::decayed:

Ja już teraz też myślałem że coś złamałem albo więzadło bo 4 tygodnie mineły i pełnej sprawności jeszcze nie odzyskałem. No ale dzisiaj po rozgrzaniu kostka chodzi jak trzeba:good:

Opublikowano

Truskawka ja chętny na bluzę:kox::naughty:

Opublikowano
Truskawka ja chętny na bluzę:kox::naughty:

a ja na truskawke :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.