Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Truskawka ja chętny na bluzę:kox::naughty:

a ja na truskawke :grin:

:shock3: chwile mnie nie ma i juz obgaduja:facepalm::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Truskawka ja chętny na bluzę:kox::naughty:

a ja na truskawke :grin:

:shock3: chwile mnie nie ma i juz obgaduja:facepalm::polew:

nogi rozkładaj, zaraz tam jestem :grin:

Opublikowano
:polew: nie badz taki cwaniak
Opublikowano

Bry :wink:

ale dziś wiosennie u mnie 10'C w cieniu :naughty:

andrew-lucas-m.jpg

Opublikowano

Pany prośba i pytanie czy da sie zmienić w A4 B6 jezyk wyświetlany na fisie teraz jest niemiecki. Licznik kolor fis i ori nawigacja tylko nie wiem czy RNS-d czy E ona też ma menu po niemiecku a chciałbym aby była po polsku to wiem jak zrobić a w liczniku da rade na polski czy nie

Opublikowano
Pany prośba i pytanie czy da sie zmienić w A4 B6 jezyk wyświetlany na fisie teraz jest niemiecki. Licznik kolor fis i ori nawigacja tylko nie wiem czy RNS-d czy E ona też ma menu po niemiecku a chciałbym aby była po polsku to wiem jak zrobić a w liczniku da rade na polski czy nie

nie

Opublikowano
Pany prośba i pytanie czy da sie zmienić w A4 B6 jezyk wyświetlany na fisie teraz jest niemiecki. Licznik kolor fis i ori nawigacja tylko nie wiem czy RNS-d czy E ona też ma menu po niemiecku a chciałbym aby była po polsku to wiem jak zrobić a w liczniku da rade na polski czy nie

w adaptacjach licznika , kanał 4 bodajrze , opcja wyboru jezyka i zmieniasz na jaki chcesz:wink: oprócz polskiego oczywiscie:decayed:

Opublikowano
Pany prośba i pytanie czy da sie zmienić w A4 B6 jezyk wyświetlany na fisie teraz jest niemiecki. Licznik kolor fis i ori nawigacja tylko nie wiem czy RNS-d czy E ona też ma menu po niemiecku a chciałbym aby była po polsku to wiem jak zrobić a w liczniku da rade na polski czy nie

nie

Synek to nie b5:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pany take pytanko techniczne, jakiego programu używacie teraz do wrzucania fotek na forum :question:

Imageshack jakiś taki pokur...ony teraz :facepalm:

Opublikowano
Pany prośba i pytanie czy da sie zmienić w A4 B6 jezyk wyświetlany na fisie teraz jest niemiecki. Licznik kolor fis i ori nawigacja tylko nie wiem czy RNS-d czy E ona też ma menu po niemiecku a chciałbym aby była po polsku to wiem jak zrobić a w liczniku da rade na polski czy nie

nie

Synek to nie b5:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Wandrzeju Oszukisto, czytaj ze zrozumieniem - zmienisz na FISie, żeby po naszymu godoł? :decayed:

Opublikowano
Pany prośba i pytanie czy da sie zmienić w A4 B6 jezyk wyświetlany na fisie teraz jest niemiecki. Licznik kolor fis i ori nawigacja tylko nie wiem czy RNS-d czy E ona też ma menu po niemiecku a chciałbym aby była po polsku to wiem jak zrobić a w liczniku da rade na polski czy nie

nie

Synek to nie b5:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Wandrzeju Oszukisto, czytaj ze zrozumieniem - zmienisz na FISie, żeby po naszymu godoł? :decayed:

Myslalem że chodzi ci o zmianę języka ogólnie:wink:Za długa ta wypowiedź była żebym czytał wszystko:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Pany take pytanko techniczne, jakiego programu używacie teraz do wrzucania fotek na forum :question:

Imageshack jakiś taki pokur...ony teraz :facepalm:

Photobucket. Tylko trza się rejestrować:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pany take pytanko techniczne, jakiego programu używacie teraz do wrzucania fotek na forum :question:

Imageshack jakiś taki pokur...ony teraz :facepalm:

król jest tylko jeden imgur: the simple image sharer

Opublikowano

nie

Za długa ta wypowiedź była żebym czytał wszystko:decayed:

aha, super :decayed:

Opublikowano

Merci Artur :hi:

Opublikowano
Pany take pytanko techniczne, jakiego programu używacie teraz do wrzucania fotek na forum :question:

Imageshack jakiś taki pokur...ony teraz :facepalm:

imgur.com, nie ma nic lepszego.

Opublikowano
Programik normalnie bangla aż miło :decayed: dowody poniżej :grin:

http://i.imgur.com/kpfdwDv.jpg

No faktycznie ładnie działa :naughty:

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:
Opublikowano

Sprawdź, czy dalej działa, może coś się zepsuło, lepiej wiedzieć :decayed:

Opublikowano

Dokładnie do 3 razy sztuka:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.