Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najwyższa pora już była- nie dość że seryjna dokładka po zimie była mocno zdewastowana to w tamten piątek po pracy spotkałem zajęca samobójcę :embarrassed::wallbash: (najbardziej szkoda zwierza) i grill dolny ma teraz mln kawałków. [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 20:56_________________________________________________na allegro jest jeden srebrny za 300 z tego co widziałem ostatnio

i ta http://allegro.pl/audi-a4-01-05-s-line-dol-spoiler-zderzaka-przod-i1690862725.html

żeby tylne w takiej kasie chodziły :wallbash: :wallbash:

chcesz mi oddac serie?? :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Endriu dokładka zostaje-jakby mi się zmieniło i znowu będę ciał autko zmienić- a już widziałem fajnego sedana AVF na allegro 03 +Q [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:14_________________________________________________

cierpliwie szukaj ja kompletowałem ok 6-7 miesięcy między czasie była zima więc mi się nie spieszyło i za tysiaka mam zderzaki przód,tył,listwy dolne drzwi

wielkiego ciśnienia nie mam- głównie z powodu $$$ ciągły brak- jak uwale gdzieś tylnią dokładkę to wtedy będę szukał- najgorsze (w końcu będzie pretekst :> ) jest to że jak założę tą z s na przód to tylko ona będzie w kolorze i trzeba będzie resztę pomalować
Opublikowano

Endriu dokładka zostaje-jakby mi się zmieniło i znowu będę ciał autko zmienić- a już widziałem fajnego sedana AVF na allegro 03 +Q [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:14_________________________________________________

cierpliwie szukaj ja kompletowałem ok 6-7 miesięcy między czasie była zima więc mi się nie spieszyło i za tysiaka mam zderzaki przód,tył,listwy dolne drzwi

wielkiego ciśnienia nie mam- głównie z powodu $$$ ciągły brak- jak uwale gdzieś tylnią dokładkę to wtedy będę szukał- najgorsze (w końcu będzie pretekst :> ) jest to że jak założę tą z s na przód to tylko ona będzie w kolorze i trzeba będzie resztę pomalować

chcesz zamienic turbo benzyne na diesla?? :bicz: :bicz3: Jak mozna krecic auto do 4tys obrotow?? ;(

Opublikowano

spokojnie- póki co jeszcze jeżdzę tym :no:

Opublikowano

Pany ma ktoś foto jak wyglądają rotory w 19" w avancie b6?

Opublikowano

Pany ma ktoś foto jak wyglądają rotory w 19" w avancie b6?

na pewno za***iście :naughty:

Opublikowano

Pany ma ktoś foto jak wyglądają rotory w 19" w avancie b6?

na pewno za***iście :naughty:

i za***iście kosztuja :kox:

Opublikowano

Nawet replik na alledrogo nie widać

Opublikowano

Pany ma ktoś foto jak wyglądają rotory w 19" w avancie b6?

na pewno za***iście :naughty:

i za***iście kosztuja :kox:

już repliki w kazdym rozmiarze są na allegro :polew: :polew:
Opublikowano

EEE to nie widziałem ale ja do tyłu jestem ostatnio

Opublikowano

Nawet replik na alledrogo nie widać

jak to nie?
Opublikowano

Pany ma ktoś foto jak wyglądają rotory w 19" w avancie b6?

na pewno za***iście :naughty:

i za***iście kosztuja :kox:

już repliki w kazdym rozmiarze są na allegro :polew: :polew:

to kolega przed toba cos sie myli chyba :decayed:

Opublikowano

Już widzę ciekawe ile te repliki z allegro wytrzymują

Opublikowano

http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-s3-s4-s5-a3-a4-a5-a6-s-line-i1673968644.html pierwsza aukcja z rozstawem 5x112 w rozmiarze 17 [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:35_________________________________________________

Już widzę ciekawe ile te repliki z allegro wytrzymują

a tego to nawet najstarsi nie wiedzą :polew:
Opublikowano

Szukam 19" ale nie widzę narazie bo chyba tylko ten rozmiar jest słuszny.

Opublikowano

Szukam 19" ale nie widzę narazie bo chyba tylko ten rozmiar jest słuszny.

:good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:38_________________________________________________ale znowu 19 repliki to strach-lepiej jakiś starszy kodel a sprawdzonego producenta.
Opublikowano

Ile tak trzeba liczyć a4 b6 1.9tdi już dość takim pakietem s-line oczywiście z niemiec sprowadzona.

40 tysi starczy?

Opublikowano

teraz jest na allegro1.9 z body s4. a z 40k powinienes kupiś s line. a nie lepiej dorezać sobie z serii?

Opublikowano

Jestem na etapie zbierania na b6 i wolał bym kupić już taki dość konkret s-line żeby nie było tyle do rezania a co ori to ori moim zdaniem.

Opublikowano

http://allegro.pl/unikatowa-a4-s-line-plus-quattro-26tys-km-i1680183604.html

http://allegro.pl/audi-a4-s-line-plus-lpg-i1681914184.html

przykład z allegro-tylko jak stan realny itp ciężko powiedzieć

tak teraz zerknąłem w allegro i połowa aut to s line :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.