Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy piszę s-line a tam tylko znaczki są ja bede w przyszłym roku dokladnie szukał samochodu tak sie teraz oglądam ile trzeba wyłożyć i chyba sensowniej było by coś sprowadzić z zagranicy. Chodz ten srebrny s-line bardzo kuszący trzeba by po vinie sprawdzić czy przebieg się zgadza przy 160 jest w 2008 w DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

panowie mam pytanie ile jechaliście na maksa swoimi B6-stkami - ja właśnie wróciłem i 220km/h idzie bez większych problemów...zastanawiam się ile inne jadą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215 km/h, myślę, że można by było jeszcze urwać max 10, ale po co męczyć silnik nie mając icka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kratek ale też jestem mega zadowolony-teraz muszę coś wymyśleć zamiast dokładki środkowej i zakupić boczne kratki- będę myślał zrobić tak jak masz Ty Adam.

Marcinie jak nie wymyślisz nic do września to będę miał mój grill środkowy do zbycia :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 10:40_________________________________________________230 km/h i ani km więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kratek ale też jestem mega zadowolony-teraz muszę coś wymyśleć zamiast dokładki środkowej i zakupić boczne kratki- będę myślał zrobić tak jak masz Ty Adam.

Marcinie jak nie wymyślisz nic do września to będę miał mój grill środkowy do zbycia :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 10:40_________________________________________________230 km/h i ani km więcej

no to jak Twoje 190km jedzie 230 to moje 174 wystarczy jak lecie 225 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nieoddanym jeszcze wtedy do ruchu odcinku obwodnicy Puław licznikowe 240 km/h [chip już był]

Nie wiem czy dałby radę szybciej, droga się zaczęła kończyć :evil::kox:

Nie miałem okazji i wielkich chęci by eksperyment powtarzać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie jak nie wymyślisz nic do września to będę miał mój grill środkowy do zbycia

ok ale do tej pory pewnie już coś wymyślę- może nawet tqkio jak

Twój. [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 14:09_________________________________________________Panowie czy obudowa z lusterek B7 pasuje pod B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio taki problem z autem, tzn jak jadę szybciej to nie ma problemu ale na przykład jak wyjeżdżam z osiedla i skręcam z jednej uliczki na drugą (2 bieg) i potem dodaję gazu powiedzmy przy 1500 obrotów to nie ma w ogóle mocy. Jak wcisnę więcej gazu to auto lekko przyspiesza ale przy tym zaczyna trochę przerywać i z tyłu jest chmura dymu. To wszystko dzieję się tylko na 1szym i drugim biegu. Na 3 biegu nigdy nie ma żadnych problemów. Co to może być? Miałem nadzieję, że to N75 wariuje ale dziś zmieniłem na nowy i dalej to samo...

Przepływka ?[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 19:02_________________________________________________Marcin cena zarąbista :)

Sprawdzone dzisiaj, to nie przepływka. Co jeszcze może być powodem? heeelp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody ja z diesli jestem generalnie d*pa ale moze cos w okolicy wlasnie sterowania doladowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co, doładowanie jest sterowane podciśnieniem. On wykazuje objawy tak jak by powietrza za mało dostawał. Jutro przełożę EGR jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tłok rure zapycha ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zaczęło od wymiany żarówki na super hiper NIGHT VISION BREAKER :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz masz night ale z rury :wink4: Nie wiem co to moze byc. Zeswapuj na 2,7 bedzie dobrze :good::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale do tego trzeba Quattro. Ale i tak do końca roku trzymam auto i idzie do żyda :P następne będzie moccc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Posmigalem teraz dwoma lekkimi oskami ~200 ps i na mokrym ciagle mieli zamiast jechac :wink4: No ale moja w Q na dwojce na mokrym mieli po wcisnieciu gazu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...