Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jawor piękny brilliant :):thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie kobiety na myjni tyż ? :naughty::naughty:

Opublikowano

jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Opublikowano

Poważnie takie ulizańce się podobają kobietom..?

To by wiele tłumaczyło :eusathink:

Opublikowano
takie kobiety na myjni tyż ? :naughty::naughty:

jak widać :grin:

Opublikowano
Jawor piękny brilliant :):thumbup1:

nie da się ukryc że czerwony wymiata :naughty::kox:

Opublikowano

:banan:

Opublikowano
jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Zasnąłbym przy tym :grin:

Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI :dziura:

Basik konkretny :D Co kto lubi :decayed:

:sarcastic:

Opublikowano

jeśli chodzi o jazdę nocą, to ten utwór powinien być blokowany w radiu podczas jazdy :naughty:

Opublikowano
jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Zasnąłbym przy tym :grin:

Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI :dziura:

ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote :jerk: ale wybaczam - młooooody jesteś :wink:

Opublikowano
jeśli chodzi o jazdę nocą, to ten utwór powinien być blokowany w radiu podczas jazdy :naughty:

Powinien, powinien :grin:

Mam wypaloną jedną płytkę do auta z samymi takimi utworkami "do jazdy". Włączam ją tylko w nocy, jak jadę sam np lasami :wink: Pasażerowie mogli by mi zostawić pamiątki po sobie, na fotelach jakbym ich wziął :thumbdown:

Opublikowano
jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Zasnąłbym przy tym :grin:

błądzisz :facepalm:

http://www.youtube.com/watch?v=EsGiBwK4Ycc:giveheart:

Opublikowano
jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Zasnąłbym przy tym :grin:

Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI :dziura:

ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote :jerk: ale wybaczam - młooooody jesteś :wink:

Ta, ta..

Kle, kle, kle, kle, kle, kleeeee, kleeeeeeeee..

sennik_bocian_znaczenie_snu_bocian_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Opublikowano

fota za***ana od kumpla z fejsa, zrobiona dziś w Londynie, uwaga, trzymajcie sie krzeseł, bo ja spadłem:

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 932x699px.

1922372_10203089901438057_1146177463_n.jpg

i na szybko ulubiona nuta Jawora:

:banan::banan::banan::banan:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:banan:

to jest fajne i znam, ogólnie to takiej muzy do zapierdalania nie słucham, kręci mnie ciut inna nuta :decayed:

Opublikowano
jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Zasnąłbym przy tym :grin:

błądzisz :facepalm:

http://www.youtube.com/watch?v=EsGiBwK4Ycc:giveheart:

Pierwszy utworek jest na diabelskiej płycie :naughty:

Opublikowano
jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Zasnąłbym przy tym :grin:

Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI :dziura:

ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote :jerk: ale wybaczam - młooooody jesteś :wink:

Ta, ta..

Kle, kle, kle, kle, kle, kleeeee, kleeeeeeeee..

http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/109443/sennik_bocian_znaczenie_snu_bocian_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

jak Ci zaraz pierdolne... :punish: jak już to we we we we we weee... :naughty::kox:

Opublikowano

to jest fajne :kox:

Opublikowano
fota za***ana od kumpla z fejsa, zrobiona dziś w Londynie, uwaga, trzymajcie sie krzeseł, bo ja spadłem:

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 932x699px.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1922372_10203089901438057_1146177463_n.jpg

i na szybko ulubiona nuta Jawora:

:banan::banan::banan::banan:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pfff.. Się śmiej, śmiej..

Ale ona serio jest za***ista :dance2:

Siedzi mucha w mucholocie.. Mucha, mucha, w mucholocie.. :dance:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

jozek, jak lubisz ganiać w nocy furą, to zapodaj sobie to:

ołówek sie sam struga :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::grin:

Zasnąłbym przy tym :grin:

Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI :dziura:

ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote :jerk: ale wybaczam - młooooody jesteś :wink:

Ta, ta..

Kle, kle, kle, kle, kle, kleeeee, kleeeeeeeee..

http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/109443/sennik_bocian_znaczenie_snu_bocian_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

jak Ci zaraz pierdolne... :punish: jak już to we we we we we weee... :naughty::kox:

We, weee, wee, wee.. to robią co najwyżej 5'ciolatki co się z wózka sklepowego do 2.5 przesiadły w fotelik :grin: Na starszych już wrażenia nie zrobisz :decayed:

Opublikowano
to jest fajne :kox:

a kto Ci to podrzucił :naughty: łapać:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.