Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

niegupi pomysł:wink:

no tak właśnie mocna się zastanawiam

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany wiecie może jak fachowo nazywa się materiał speed ?

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

nikt :confused4:

Opublikowano
co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

niegupi pomysł:wink:

no tak właśnie mocna się zastanawiam

pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana :wink:

Opublikowano

Fajnie wyglada ta mala tablica ;)

Opublikowano

no rejczel :decayed:

Opublikowano
co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

niegupi pomysł:wink:

no tak właśnie mocna się zastanawiam

pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana :wink:

dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy

Opublikowano
co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

niegupi pomysł:wink:

no tak właśnie mocna się zastanawiam

pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana :wink:

dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy

za 65 zł dorobisz taką tablice tyle że bez tej naklejki niewidzialnej :D

Opublikowano
co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

niegupi pomysł:wink:

no tak właśnie mocna się zastanawiam

pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana :wink:

dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy

za 65 zł dorobisz taką tablice tyle że bez tej naklejki niewidzialnej :D

tak ale w razie "W" trzeba miec ori zeby przykleić

Opublikowano

:hi:

Panowie chce wymienic w moim AWX rozrzad powiedzcie mi mam dwa paski klimy czy jeden ??

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-kompletny-rozrzad-oryginal-300316/

Pozostałe elementy w przypadku dwóch pasków klimy i alternatora w 1.9TDI:

Napinacz hydrauliczny paska rozrządu z INA 220zł

Ori uchwyt z rolką napinajcą pasek klmy 180zl

Ori pasek klimy 90zł / Gates 30zł

Ori pasek alternatora 105zl / Gates 50zł

Ori koło alternatora 120zl

Ori napinacz paska alternatora z tłumkiem drgań 320zl

Pozostałe elementy w przypadku jednego paska klimy i alternatora w 1.9/2.0TDI:

Ori napinacz 180zł

Ori pasek klimy i alternatora 85zl

Ori rolka odwracająca 128zł

Opublikowano

jaki sprezarke od klimy masz po lewej stronie(patrzac od przodu) to masz 2 paski, natomiast jak jest po prawej to tylko 1.

Opublikowano

czyli jak jest od strony pasazera to dwa paski mam a jak od strony kierowcy to jeden tak ??

Opublikowano

To jak jest z tymi tablicami rejestracyjnymi? Jak powie sie ze mam auto na amerykanski rynek bo z tylu w klapie miejsce na mala tablice to wydadza ten duzy kwadrat co nie miesci sie idealnie i wyglada to jak wielka kupa czy w koncu robia w tym nowym formacie pod klapy USA tylko trzeba to zaznaczyc w formularzu zgloszeniowym w wydziale komunikacji?

Opublikowano
czyli jak jest od strony pasazera to dwa paski mam a jak od strony kierowcy to jeden tak ??

ja mam sprężarkę po stronie pasażera ,czyli 2 paski i nie mam napinacza hydraulicznego paska rozrządu, także najlepiej sprawdż to po nr vin i sprawdź jeszcze kółko alternatora bo są 5 i 6 rowkowe

Opublikowano

juz poszlo:wink:

Opublikowano
co sądzicie o klapie usa w sedanie ??

niegupi pomysł:wink:

no tak właśnie mocna się zastanawiam

pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana :wink:

dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy

bzdura na kółkach, idziesz do WK i piszesz wniosek o wydanie wtórnika tablicy rejestracyjnej, bo zgubiłeś poprzednią. MUSZĄ Ci wyrobić czy im się to podoba czy nie, ja powiedziałem że auto po wypadku tablica zniszczona a kupiona klapa od wersji amerykańskiej i potrzebuje kwadratową tablice. Koszt to dokładnie 53,50 z wszystkimi opłatami, potem idziesz z tą jedną, która Ci rzekomo została, żeby zmieniła homologacje na niej i wbiła w dowód wybicie wtórnika tablicy rejestracyjnej. I to cała filozofia, jak Ci zacznie jeszcze raz ktoś brzęczeć, że musisz przerejestrować auto, to niech Ci to przepisami ureguluje. Po prostu im się k**wa robić nie chce i szukają dziury w całym, albo próbują na siłe wygenerować z Ciebie koszta, a to już podchodzi pod paragrafy panie dzieju.

Opublikowano

Nie wala się komuś regulacja wysokości bixa lewego - ten plast. przykręcany z dwoma zębatkami - po wymianie soczewki chciałem wyregulować i się ząbki posypały :decayed:

Dzisiaj kurier dpd miał zły dzień - nie zaciągnął ręcznego na postoju i mi zderzak tylny przerysował :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.