Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak masz jeszcze ta płytkę 2011 to sprawdź czy nadal lata , możliwe że laser się przykurzył albo skończył :kwasny:

tą na 2013 masz ori czy backupa , bo ci powiem że nie które nawki są bardzo czułe na backupy , nie które czytają bez zająknięcia a nie które nawet nie ruszą

:hi:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

pany czym , jak najlepiej oddzielić spojler od klapy żeby nic nie uwalić , śruby odkręcone ale nie idzie jakoś łatwo go ruszyć :kwasny:

Żyłką najlepiej lub nicią dentystyczną

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pany czym , jak najlepiej oddzielić spojler od klapy żeby nic nie uwalić , śruby odkręcone ale nie idzie jakoś łatwo go ruszyć :kwasny:

Tylko i wyłącznie porządna żyłka i nią rozcinaj taśme... no chyba że klapa na szrot pójdzie to nożykiem próbuj :wink:

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Opublikowano

Panowie z UK, jak długo idzie paczka kurierem z UK do PL?

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

co wy na to alu ?? Sprzedam! Felgi alumy 18' wieloszprychowe Jastrzębie-Zdrój ? Tablica.pl

pasowalo by do b6 ???

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Garaż Nord-Vag.pl

Średnio, tym bardziej jak niema gleby.

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny:

Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox:

Opublikowano
Panowie z UK, jak długo idzie paczka kurierem z UK do PL?

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

co wy na to alu ?? Sprzedam! Felgi alumy 18' wieloszprychowe Jastrzębie-Zdrój ? Tablica.pl

pasowalo by do b6 ???

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

Garaż Nord-Vag.pl

Średnio, tym bardziej jak niema gleby.

wysylalem w czwartek doszla na srode

Paczki do Polski i Paczki do Anglii -

Opublikowano

wyjazdy z uk są zawsze w niedziele do południa, ode mnie oderali rano w niedziele, a we wtorek rano było u mnie w domu w Polsce. do 30kg koszt 20 funtów.

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny:

Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox:

Jak będę leciał na Warszawę to zachacze

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny:

Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox:

Jak będę leciał na Warszawę to zachacze

tylko żebyś tak nie zahaczył że ten zderzak zostanie u Wandeja na podwórku :grin::wink:

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny:

Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox:

Jak będę leciał na Warszawę to zachacze

tylko żebyś tak nie zahaczył że ten zderzak zostanie u Wandeja na podwórku :grin::wink:

U mnie to jedynie w piecu by został:decayed:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

We wtorek do nowej pracy :banan:

Opublikowano

Czy da radę dokupić sam dywanik gumowy PETEX kierowcy???

Ok znalazłem da radę.

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny:

Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox:

Jak będę leciał na Warszawę to zachacze

tylko żebyś tak nie zahaczył że ten zderzak zostanie u Wandeja na podwórku :grin::wink:

U mnie to jedynie w piecu by został:decayed:

Te mikaszi nie bądź taki do przodu bo znowu kropek dostaniesz :decayed:

a ty wandziu lepiej się zajmij swoim silnikiem a nie komentowaniem kogoś zderzaka

Opublikowano

wcale bym się nie zdziwił :przebiegly:

Opublikowano

A ja dzisiaj przenoszę się ponad 10 lat wstecz, w najlepsze czasy muzyki klubowej...

Zippyshare.com - MARATON_PARTY_V_-_31.05.2003_-_01_-_Protector_Ostr

:dancing::banan2: kto kojarzy Ostrowski Protector będzie wiedział o co chodzi :banan:

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny:

Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox:

Jak będę leciał na Warszawę to zachacze

tylko żebyś tak nie zahaczył że ten zderzak zostanie u Wandeja na podwórku :grin::wink:

U mnie to jedynie w piecu by został:decayed:

Te mikaszi nie bądź taki do przodu bo znowu kropek dostaniesz :decayed:

a ty wandziu lepiej się zajmij swoim silnikiem a nie komentowaniem kogoś zderzaka

Rasista mikasziego straszy:decayed:Mpj silnik ma się dobrze. Jezdzi nie pasuje się spala paliwo...

I trochę oleju:decayed:

Opublikowano
wcale bym się nie zdziwił :przebiegly:

no ostatnio dość klotliwy jesteś :grin:

Opublikowano
Artur ma ms progi , sa zupełnie inne:wink:

Dokładnie

A Ty Wandej jak nie widziałeś na żywo to się nie wypowiadaj :decayed::decayed:

Progi ok ale ta przednią dokladka mi nie leży wcale:kwasny:

Możesz podjechax do Plonska to zobacze:kox:

Jak będę leciał na Warszawę to zachacze

tylko żebyś tak nie zahaczył że ten zderzak zostanie u Wandeja na podwórku :grin::wink:

U mnie to jedynie w piecu by został:decayed:

Te mikaszi nie bądź taki do przodu bo znowu kropek dostaniesz :decayed:

a ty wandziu lepiej się zajmij swoim silnikiem a nie komentowaniem kogoś zderzaka

Rasista mikasziego straszy:decayed:Mpj silnik ma się dobrze. Jezdzi nie pasuje się spala paliwo...

I trochę oleju:decayed:

z tego co slyszalem oleju w ALT nie trzeba zmieniac wogole.....

tak czesto go dolewasz ze non stop masz nowy :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.