Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ile chcesz za listwy boczne na podmianke zwykle z b6

Jak się sprzeda czorny i będzie nowe auto wtedy będę pchał esy. Może się jakieś tanie b6 trafi znowu.

ty sam chyba nie wiesz jeszcze czy sprzedajesz czy nie i co kupujesz Marcinie :bag:

na bank sprzedaję pb:-) i będzie jakiś klekot. Najprawdopodobniej b5 ale będę sam jechal do hl i de po auto więc różnie może być.

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

:hi: ja Ci mogę sprzedać te listwy, ale niebieskie :decayed:

Dobrze że nie różowe :kox:

hajtasz się?:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki Andrzeju raz jeszcze Paka wazyla 35kg no to mod 320/288 juz blisko ymy2e2a5.jpg

Opublikowano

Wladi, kiedy recaro wpada? :yeah::thumbup:

Opublikowano

Narazie odpuściłem temat może skórki z A6 zawitają ale to do przemyślenia

Opublikowano

Myślałem, że to Ty wyrwałeś te od Wojtka :wink:

Opublikowano

Panowie czy podłokietniki z US a EU różnią się czymś ? Mam tu na myśli wielkością ?

Opublikowano
Dzieki Andrzeju raz jeszcze Paka wazyla 35kg no to mod 320/288 juz blisko http://img.tapatalk.com/d/14/03/20/ymy2e2a5.jpg

Kurfa to policzą mi więcej za wysył:kwasny: Uj tam firma bogata:decayed: Oby służyły:good: jak będziesz cosik potrzebował to wal smiało:hi:

Reszta ogrów też:decayed:

Opublikowano

Blokada tyłu nie działa, oprócz tego chyba wszystko ok.

Opublikowano

Tzn? Trzeba podmienic ten przycisk gorna nakladke od blokady szyb czy cos wiecej trzeba z tym robic? Czy wogole nie bedzie dzialalo w B6?

Opublikowano

wogole nie dziala:kwasny:

Opublikowano

Eeee nic tam nie da sie zrobic kabelkow podmienic czy cosik takiego? Bo jak ma wogole nie dzialac to nie bede zabieral sie za mod elektrycznych tylnych szyb :/

Opublikowano

cholera wie.ja tam nie probowalem dlubac:wink:

Opublikowano

ktoś do mnie kiedyś pisał o klamki podświetlane, może mi się przypomnieć na PW bo nie pamiętam kto to był :decayed:

Opublikowano
H8DvzCR.jpg

:slina: może kiedyś i u mnie zawita taka :kox:

Opublikowano
Pytanie do tych co zakladali kiere tt do b6

Mieliscie problem

z klaksonem po zmianie? Pezekladal ktos jakies piny w tym zoltym

laczniku airbaga z tasma?

ostatnio obaj i Artur i Wladi zmieniali piny:wink:

juz ogarnalem co i jak :wink:

i to chyba z wiekszych zmian w srodku bedzie na tyle

http://i.imgur.com/H8DvzCR.jpg

Witamy w elicie kier(owników):grin::decayed::wink:
Opublikowano

:slina: może kiedyś i u mnie zawita taka :kox:

+1 :kox: bo ładna jest je...niutka :kox:

Opublikowano

w końcu przepiąłem u siebie pin od halunów... ostatnio z cwiarą sie z 40minut w nim mordowaliśmy i skapitulowaliśmy, a dzisiaj 3 sekundy i wylazł :grin: jutro zalewanie szczeliny między zdesiem i dokładką i miejsca na rejke - zobaczymy co z tego wyjdzie :hi:

Opublikowano
w końcu przepiąłem u siebie pin od halunów... ostatnio z cwiarą sie z 40minut w nim mordowaliśmy i skapitulowaliśmy, a dzisiaj 3 sekundy i wylazł :grin: jutro zalewanie szczeliny między zdesiem i dokładką i miejsca na rejke - zobaczymy co z tego wyjdzie :hi:

Jutro to Ty bedziesz zalewal co innego :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.