Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema::kawa:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Pany nie ma ktoś radia 2 din ori? I listw bocznych?? :thumbdown: zaczynam graty wyciągać z auta :doh:

Opublikowano

ile chcesz za listwy boczne na podmianke zwykle z b6

Opublikowano
:siema:

Pany nie ma ktoś radia 2 din ori? I listw bocznych?? :thumbdown: zaczynam graty wyciągać z auta :doh:

mam 2 szt zwyklych albo 3 chyba.

Opublikowano
ile chcesz za listwy boczne na podmianke zwykle z b6

Jak się sprzeda czorny i będzie nowe auto wtedy będę pchał esy. Może się jakieś tanie b6 trafi znowu.

Opublikowano
:hi: ja Ci mogę sprzedać te listwy, ale niebieskie :decayed:
Opublikowano
ile chcesz za listwy boczne na podmianke zwykle z b6

Jak się sprzeda czorny i będzie nowe auto wtedy będę pchał esy. Może się jakieś tanie b6 trafi znowu.

ty sam chyba nie wiesz jeszcze czy sprzedajesz czy nie i co kupujesz Marcinie :bag:

Opublikowano
ile chcesz za listwy boczne na podmianke zwykle z b6

Jak się sprzeda czorny i będzie nowe auto wtedy będę pchał esy. Może się jakieś tanie b6 trafi znowu.

ty sam chyba nie wiesz jeszcze czy sprzedajesz czy nie i co kupujesz Marcinie :bag:

na bank sprzedaję pb:-) i będzie jakiś klekot. Najprawdopodobniej b5 ale będę sam jechal do hl i de po auto więc różnie może być.

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

:hi: ja Ci mogę sprzedać te listwy, ale niebieskie :decayed:

Dobrze że nie różowe :kox:

Opublikowano

Cze ludziska :) Marcin poszlo pw do Ciebie

Opublikowano

Pytanie do tych co zakladali kiere tt do b6

Mieliscie problem

z klaksonem po zmianie? Pezekladal ktos jakies piny w tym zoltym

laczniku airbaga z tasma?

Opublikowano

Żadnych problemów. Tylko konektor był innego wymiaru to go wymieniłem.

Opublikowano
Pytanie do tych co zakladali kiere tt do b6

Mieliscie problem

z klaksonem po zmianie? Pezekladal ktos jakies piny w tym zoltym

laczniku airbaga z tasma?

ostatnio obaj i Artur i Wladi zmieniali piny:wink:

Opublikowano

Ja u siebie nie zmienialem nic:wink:

Opublikowano
Pytanie do tych co zakladali kiere tt do b6

Mieliscie problem

z klaksonem po zmianie? Pezekladal ktos jakies piny w tym zoltym

laczniku airbaga z tasma?

ostatnio obaj i Artur i Wladi zmieniali piny:wink:

dokłądnie nawet dziś wiadomość usunąłem jakie trzeba podmienić

Opublikowano

Na ile ustawiacie kąt synchronizacji walka rozrządu?

AWX miałem +1.1 dałem 0 z wachaniem na - 0.6. Katalogowo ok ale jak najlepiej?

Opublikowano

Wpadł już letni setup :thumbup:uryqupu4.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

U mnie też. I od razu ESP ma co robić. Chyba na całoroczne zimówki przejdę. ;-)

Opublikowano

szybkie chłopaki jesteście :grin: ja zawsze czekam do 2 tygodnia kwietnia i wtedy zmieniam oponki ;P

Opublikowano
Pytanie do tych co zakladali kiere tt do b6

Mieliscie problem

z klaksonem po zmianie? Pezekladal ktos jakies piny w tym zoltym

laczniku airbaga z tasma?

ostatnio obaj i Artur i Wladi zmieniali piny:wink:

juz ogarnalem co i jak :wink:

i to chyba z wiekszych zmian w srodku bedzie na tyle

H8DvzCR.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.