Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Niech jakaś mądra osoba mi powie czy poduszka z audi A1 będzie pasować do kierownicy TT czy RS4 b7 ?

Nie. Chcesz to mam poduchę do kiery TT/R8/A3 za 850zl :whistling:

a to lipa, bo znalazłem za ciut ponad 300pln :wink: na razie nie chce :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Demomntowal ktos lotke msdesign albo inna z klapy?

W jednym miejscu odstaje tak jakby klej pusil.

Da sie to odkleic bezinwazyjnie dla klapy??

Opublikowano

właśnie że nie, wole s-line w moim kolorze będzie fajnie :naughty:

Opublikowano

Na jasnym (nie mocno ciemnym) lakierze kazdy inny niz seria wyglada ok.

Na ciemnym tylko s4.

Opublikowano

Dokładnie tak :wink:

Opublikowano

Nie zgadzam się wami mi odpowiada jak jest u mnie i nie mam parcia na s4

Opublikowano

Kwestia gustu ale jestem zdania jak Chlopaki, sline tylko na kazdym innym kol.orze niż cArny granatowy :decayed:.

A s4 w każdym dobrze sie prezenci

Opublikowano

rozne sa gusta:whistling:

Opublikowano
rozne sa gusta:whistling:

Ta można też dokładkę z cupry założyć :polew:

Tomek na śmierć zapomnialem Ci odpisacć Tunel leży, jeszcze decyzja nie zapadła. Jak coś na 99% jest Twój. Ale musze to przekminić itp.

Opublikowano

Marcin zebym mial cie blizko mojej nogi to juz dawno bys ja poczul:grin:kuzwa ja myslalem ze go dawno pogoniles:doh:dawaj mnie go i po problemie:decayed:

a dokladeczka juz zdjeta bo mi sie juz nie widzi:decayed:

Opublikowano
Nie zgadzam się wami mi odpowiada jak jest u mnie i nie mam parcia na s4

bo nie mam wydechy na 2 rurki

Opublikowano
Nie zgadzam się wami mi odpowiada jak jest u mnie i nie mam parcia na s4

bo nie mam wydechy na 2 rurki

mówisz do mnie czy koło mnie :whistling::grin:

jak to ciężko zrozumieć, że nie wszyscy mają parcie na s4 i dwie rurki na tyłku:wink:

o gustach się nie dyskutuje:decayed:

ty mi lepiej mów czy kasa doszła:bicz2:

Opublikowano

tak, paczka wysłana

Opublikowano
Marcin zebym mial cie blizko mojej nogi to juz dawno bys ja poczul:grin:kuzwa ja myslalem ze go dawno pogoniles:doh:dawaj mnie go i po problemie:decayed:

a dokladeczka juz zdjeta bo mi sie juz nie widzi:decayed:

Grozisz Mi Synek :cool1: ? :polew:

Szczerze to cholernie nie chce mi się go pakować :bag: ale jak już się.zmuszę to się o adres odezwę :decayed:

Opublikowano
Marcin zebym mial cie blizko mojej nogi to juz dawno bys ja poczul:grin:kuzwa ja myslalem ze go dawno pogoniles:doh:dawaj mnie go i po problemie:decayed:

a dokladeczka juz zdjeta bo mi sie juz nie widzi:decayed:

Grozisz Mi Synek :cool1: ? :polew:

Szczerze to cholernie nie chce mi się go pakować :bag: ale jak już się.zmuszę to się o adres odezwę :decayed:

Widze że wyprzedaż garazowa robisz:whistling:

Opublikowano
Marcin zebym mial cie blizko mojej nogi to juz dawno bys ja poczul:grin:kuzwa ja myslalem ze go dawno pogoniles:doh:dawaj mnie go i po problemie:decayed:

a dokladeczka juz zdjeta bo mi sie juz nie widzi:decayed:

Grozisz Mi Synek :cool1: ? :polew:

Szczerze to cholernie nie chce mi się go pakować :bag: ale jak już się.zmuszę to się o adres odezwę :decayed:

tylko ladnie go spakuj i o adres spytaj:decayed:to flaszkje wypijem:decayed:

Opublikowano
Marcin zebym mial cie blizko mojej nogi to juz dawno bys ja poczul:grin:kuzwa ja myslalem ze go dawno pogoniles:doh:dawaj mnie go i po problemie:decayed:

a dokladeczka juz zdjeta bo mi sie juz nie widzi:decayed:

Grozisz Mi Synek :cool1: ? :polew:

Szczerze to cholernie nie chce mi się go pakować :bag: ale jak już się.zmuszę to się o adres odezwę :decayed:

Widze że wyprzedaż garazowa robisz:whistling:

truje mi były co trochę to pewnie mu go w,końcu wyślew. Ale listwy s4 i czarne lustro z kompasem sprzedam dopiero jak będę miał kolejne auto bo nigdy nie.wiadomo co do głowy strzeli a,jeść nie wołają. Od Jozka furę Kupię albo w końcu Armi mi mają fura sprzeda, bo całe forum przeleci a ja jej nie dostAnę :thumbdown:.
Opublikowano

Pany czy te lampki wywalają błąd przy kontroli żarówek? Chyba nie bo to ori co? 4H0 943 021 i 022

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.