Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup se C6 i c**j:good: czy zero w gnoju i już za dużo do rezania nie będzie:kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie. Ale podobno szybko padają.

Opublikowano
Pany czy te lampki wywalają błąd przy kontroli żarówek? Chyba nie bo to ori co? 4H0 943 021 i 022

nie wywalają

Opublikowano

Dzięki wielkie. Ja mam już 8 mies i świecą dalej super.

Opublikowano

To po co pytasz? :polew:

Opublikowano
Nie zgadzam się wami mi odpowiada jak jest u mnie i nie mam parcia na s4

bo nie mam wydechy na 2 rurki

a chcesz? :naughty:

Opublikowano
Spokojną Twoja brudna szyja:przebiegly:

:polew:

Andriu C6 z 3.0się boję. Jak tam myslee to e c6 nie ma motorowni dla mnie. Tak km nalatane i wszystkie wadliwe, jak nie kupię znowye b6 to będę stukał na a5.

Dajcie co dla oka i ucha :kox:

Opublikowano
Nie zgadzam się wami mi odpowiada jak jest u mnie i nie mam parcia na s4

bo nie mam wydechy na 2 rurki

a chcesz? :naughty:

Ją chce:kox: Ale nie stać Cie żeby mi sprzedać taki zdes:kwasny:

Opublikowano
To po co pytasz? :polew:

Nie do mnie. Ja nie mam kontroli żarówek u siebie więc nie wiem czy wywalają czy nie, a kolega ma i chce włożyć jakieś lampki co by mu nie wywalało błędu. :wink:

Opublikowano
Nie zgadzam się wami mi odpowiada jak jest u mnie i nie mam parcia na s4

bo nie mam wydechy na 2 rurki

a chcesz? :naughty:

Ją chce:kox: Ale nie stać Cie żeby mi sprzedać taki zdes:kwasny:

dokładka na dwururkje mi leży na podwórku do sedana zwykła, ma troche pokiereszowane z jednej strony te uchwyty, ale jest w kolorze i do spawania w całość ze zderzakiem się nadaje w c**j. wydech do kwestia czy jesteś wypłacalny i z czego chcesz :grin:

Opublikowano
Nie zgadzam się wami mi odpowiada jak jest u mnie i nie mam parcia na s4

bo nie mam wydechy na 2 rurki

a chcesz? :naughty:

Ją chce:kox: Ale nie stać Cie żeby mi sprzedać taki zdes:kwasny:

dokładka na dwururkje mi leży na podwórku do sedana zwykła, ma troche pokiereszowane z jednej strony te uchwyty, ale jest w kolorze i do spawania w całość ze zderzakiem się nadaje w c**j. wydech do kwestia czy jesteś wypłacalny i z czego chcesz :grin:

Nie czaje bełgotu:co: Masz sedan 2 wydechy?:naughty:S-line ofkorz

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

AUDI A4 B6 ZDERZAK PRZÓD LY9B CZRNY HOFELE DESIGN! (4246052003) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Paczta w link. Pisałem do goscia czy opycha ten zderzak bo nie miał wystawionego. Napisał że tak za 800zł ale to nie s-line tylko laminat jakiś.

Zapytałem czy ma wygrawerowane od środka gdzieś Hofele?:decayed: ładnie cena skoczyła co?:decayed:

Opublikowano

toć pisze pajacu, że sedan zwykła... :punish: odstaw to!

Opublikowano
toć pisze pajacu, że sedan zwykła... :punish: odstaw to!

Taką to idz wepchnij do pieca lepiej wyjdzie niż sprzedać:decayed:

Opublikowano

jebnij się w ten poniemiecki kask :decayed: poszła ostatnio z pocałowaniem w kutasa :grin: wydech jak chcesz podwójny, to można pomyśleć :wink:

Opublikowano

będzie pierwszy w klubie avant z klapą US od sedana :grin:

Opublikowano
tak, paczka wysłana

:hi::naughty:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
będzie pierwszy w klubie avant z klapą US od sedana :grin:

przecież już jedną mam od cabrio :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.