Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

zdrowa konstrukcja:grin:

Opublikowano

Ani grama rdzy:polew:

Opublikowano

Panowie

co może być przyczyną że nie da się świateł mijania wyłączyć?

pacjent ma lusterko z czujnikiem było zdjęte(został zapłon wlaczony) i w teorii po tym zabiegu się poebalo, na innym przelaczniku też są zapalone w pozycji zero:facepalm:

Opublikowano
Panowie

co może być przyczyną że nie da się świateł mijania wyłączyć?

pacjent ma lusterko z czujnikiem było zdjęte(został zapłon wlaczony) i w teorii po tym zabiegu się poebalo, na innym przelaczniku też są zapalone w pozycji zero:facepalm:

bezpiecznik?

Opublikowano
Panowie

co może być przyczyną że nie da się świateł mijania wyłączyć?

pacjent ma lusterko z czujnikiem było zdjęte(został zapłon wlaczony) i w teorii po tym zabiegu się poebalo, na innym przelaczniku też są zapalone w pozycji zero:facepalm:

bezpiecznik?

jakby bezpiecznik to na rozsądek by się ine dało zapalić:eusathink:a tu się nie da wyłączyć:facepalm:

Opublikowano
Panowie

co może być przyczyną że nie da się świateł mijania wyłączyć?

pacjent ma lusterko z czujnikiem było zdjęte(został zapłon wlaczony) i w teorii po tym zabiegu się poebalo, na innym przelaczniku też są zapalone w pozycji zero:facepalm:

bezpiecznik?

jakby bezpiecznik to na rozsądek by się ine dało zapalić:eusathink:a tu się nie da wyłączyć:facepalm:

Masz kodowanie na skandynawie w MCE

Opublikowano

Tomek ciężko powiedzieć,ponoć wcześniej nie świeciły,i nawet kabla nie da się podpiąć bo ktoś kombinował z gniazdem:facepalm:

Opublikowano
Tomek ciężko powiedzieć,ponoć wcześniej nie świeciły,i nawet kabla nie da się podpiąć bo ktoś kombinował z gniazdem:facepalm:

Trzeba podpiąć vaga i sprawdzić

Opublikowano
Tomek ciężko powiedzieć,ponoć wcześniej nie świeciły,i nawet kabla nie da się podpiąć bo ktoś kombinował z gniazdem:facepalm:

Trzeba podpiąć vaga i sprawdzić

wiem

tylko Tomi_91 musi najpierw dowiedzieć się co i jak z gnizdkiem żeby kompa podpiąć:decayed:

Opublikowano
:siema:

zyjesz :decayed:

A co to za życie

A tymczasem w Berlinie

DSC_0520.jpg

Opublikowano

ale bestia :grin:

Opublikowano

jak by ktoś był zainteresowany to jutro Mike z Wheeler Dealer będzie na Żeraniu sprzedawal :

Bede sprzedawal mojego Fiata 126 jutro na gieldzie samochodowej na Zeraniu w Warszawie! Wszystkich zainteresowanych zlozeniem oferty zapraszam jutro o 11 rano. Do zobaczenia jutro!

I'll be Selling my Fiat 126 at the car fair in Zeran in Warsaw. if you want to make an offer come and see me at 11am, see you tomorrow.

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=W_EZB1SMe9c

to tez dobre

Opublikowano

to akurat film z moim kumplem i z jego autem :naughty:

Opublikowano

Ja chyba muszę na gaz odłożyć kasę, bo coś pali jak smok wawelski otatnio :decayed: 200km zrobiłem, zalałem do pełna a weszło wachy za 97 zł, a jeżdżę do roboty takimi drogami, że więcej niż 80 m/h nie pojedzie :whistling:

Opublikowano
to akurat film z moim kumplem i z jego autem :naughty:

przekaz koledze ze ma sporo fantazji:facepalm:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.