Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuzwa przygotowanie do żniw, jakieś sieczkarnie tworzycie.:-P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kuzwa przygotowanie do żniw, jakieś sieczkarnie tworzycie.:-P

zaufaj mi, nie chcesz wiedzieć :grin:

Opublikowano

Nie ma co ukrywac B6 staje sie juz wiekowym autem, wiec okazji cenowych bedzie coraz wiecej na podzespoly do tej furki ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jebnij się w ten poniemiecki kask :decayed: poszła ostatnio z pocałowaniem w kutasa :grin: wydech jak chcesz podwójny, to można pomyśleć :wink:

Toć ja to wszystko mam:doh: S-line tył albo S4 chce w jakiejś promocji:decayed: Np w kredycie 50%/50%:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jebnij się w ten poniemiecki kask :decayed: poszła ostatnio z pocałowaniem w kutasa :grin: wydech jak chcesz podwójny, to można pomyśleć :wink:

Toć ja to wszystko mam:doh: S-line tył albo S4 chce w jakiejś promocji:decayed: Np w kredycie 50%/50%:decayed:

a może frytki do tego? :nose:

Opublikowano
jebnij się w ten poniemiecki kask :decayed: poszła ostatnio z pocałowaniem w kutasa :grin: wydech jak chcesz podwójny, to można pomyśleć :wink:

Toć ja to wszystko mam:doh: S-line tył albo S4 chce w jakiejś promocji:decayed: Np w kredycie 50%/50%:decayed:

a może frytki do tego? :nose:

Przelalem Ci dzisiaj zapomogę:przebiegly:

Opublikowano
jebnij się w ten poniemiecki kask :decayed: poszła ostatnio z pocałowaniem w kutasa :grin: wydech jak chcesz podwójny, to można pomyśleć :wink:

Toć ja to wszystko mam:doh: S-line tył albo S4 chce w jakiejś promocji:decayed: Np w kredycie 50%/50%:decayed:

a może frytki do tego? :nose:

Przelalem Ci dzisiaj zapomogę:przebiegly:

na co to mi wystarczy? na waciki? :facepalm: jak tak bedziesz lał po 50 to może do sierpnia przyszłego roku sie wyrobisz z opłatą :facepalm:

Opublikowano
jebnij się w ten poniemiecki kask :decayed: poszła ostatnio z pocałowaniem w kutasa :grin: wydech jak chcesz podwójny, to można pomyśleć :wink:

Toć ja to wszystko mam:doh: S-line tył albo S4 chce w jakiejś promocji:decayed: Np w kredycie 50%/50%:decayed:

a może frytki do tego? :nose:

Przelalem Ci dzisiaj zapomogę:przebiegly:

na co to mi wystarczy? na waciki? :facepalm: jak tak bedziesz lał po 50 to może do sierpnia przyszłego roku sie wyrobisz z opłatą :facepalm:

W tytule Ci napisalem na co masz przeznaczyć:polew:

Opublikowano

Panowie sukam jakiegos fajnego koła w 19" . Mam kilka wybranych wzorów ale na tyle 10" i to z bmw i z tego też tytułu zaczynam myślec coraz to częściej o air ride żeby spokojnie sie poruszać. Oriętujecie się ile trzeba dać za to cudo z montarzem lub bez? Jeżeli ktoś z posiadaczy chciałby wyrazić opinie jak sie na tym jezdzi był bym wdzieczny.

Opublikowano

Miszcze jak to jest jak radar jebnie od tyłu foto przyjmować czy olać sprawę?

Opublikowano
jebnij się w ten poniemiecki kask :decayed: poszła ostatnio z pocałowaniem w kutasa :grin: wydech jak chcesz podwójny, to można pomyśleć :wink:

Toć ja to wszystko mam:doh: S-line tył albo S4 chce w jakiejś promocji:decayed: Np w kredycie 50%/50%:decayed:

a może frytki do tego? :nose:

Przelalem Ci dzisiaj zapomogę:przebiegly:

na co to mi wystarczy? na waciki? :facepalm: jak tak bedziesz lał po 50 to może do sierpnia przyszłego roku sie wyrobisz z opłatą :facepalm:

W tytule Ci napisalem na co masz przeznaczyć:polew:

revegupa.jpg

:git: dzięki! to z listy Cie skreślać, jo? :grin:

Opublikowano
Miszcze jak to jest jak radar jebnie od tyłu foto przyjmować czy olać sprawę?

Waldi a jest jeszcze opcja droższa bez punktów, bo też mnie ostatnio poniosło i dyszka będzie:facepalm:

Opublikowano

Ja nie mam opcji drożej bo i tak 500 poleci na 50/131 :eek::thumbup:

Opublikowano

ale punkty bolą :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.