Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=srk_5Fb2CQI#t=18

kaju nie wiedziałem że latasz (od 19sek) po youtubach...

:D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
https://www.youtube.com/watch?v=srk_5Fb2CQI#t=18

kaju nie wiedziałem że latasz (od 19sek) po youtubach...

:D

zabłądziłeś w internetach, przecież to Wladi :grin:

Opublikowano

:hi: kurfa jak mnie komary wczoraj pogryzly na meczu:kwasny:

Btw. Szukam ludzi do zbierania truskawek(Edytka nie o Ciebie chodzi:decayed:)

Także Kaju możesz wracać do kraju:good: 2km od mojego pola jest sklep z zimnym ciechanem:kox:

Opublikowano
:hi: kurfa jak mnie komary wczoraj pogryzly na meczu:kwasny:

Btw. Szukam ludzi do zbierania truskawek(Edytka nie o Ciebie chodzi:decayed:)

Także Kaju możesz wracać do kraju:good: 2km od mojego pola jest sklep z zimnym ciechanem:kox:

pakuje sie :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: kurfa jak mnie komary wczoraj pogryzly na meczu:kwasny:

Btw. Szukam ludzi do zbierania truskawek(Edytka nie o Ciebie chodzi:decayed:)

Także Kaju możesz wracać do kraju:good: 2km od mojego pola jest sklep z zimnym ciechanem:kox:

Truskawa jest jedną a reszta to podróby :-D

Opublikowano
:hi: kurfa jak mnie komary wczoraj pogryzly na meczu:kwasny:

Btw. Szukam ludzi do zbierania truskawek(Edytka nie o Ciebie chodzi:decayed:)

Także Kaju możesz wracać do kraju:good: 2km od mojego pola jest sklep z zimnym ciechanem:kox:

Truskawa jest jedną a reszta to podróby :-D

ty wiesz że na mnie też w podstawówce mówili truskawka :decayed:

:hi:siema

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

w pierwszych 4 klasach :decayed:

Opublikowano
:hi: kurfa jak mnie komary wczoraj pogryzly na meczu:kwasny:

Btw. Szukam ludzi do zbierania truskawek(Edytka nie o Ciebie chodzi:decayed:)

Także Kaju możesz wracać do kraju:good: 2km od mojego pola jest sklep z zimnym ciechanem:kox:

Truskawa jest jedną a reszta to podróby :-D

ty wiesz że na mnie też w podstawówce mówili truskawka :decayed:

:hi:siema

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

w pierwszych 4 klasach :decayed:

Wtedy jeszcze nie piłeś więc czerwony nos odpada:przebiegly:

Opublikowano
:hi: kurfa jak mnie komary wczoraj pogryzly na meczu:kwasny:

Btw. Szukam ludzi do zbierania truskawek(Edytka nie o Ciebie chodzi:decayed:)

Także Kaju możesz wracać do kraju:good: 2km od mojego pola jest sklep z zimnym ciechanem:kox:

Truskawa jest jedną a reszta to podróby :-D

ty wiesz że na mnie też w podstawówce mówili truskawka :decayed:

:hi:siema

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

w pierwszych 4 klasach :decayed:

Wtedy jeszcze nie piłeś więc czerwony nos odpada:przebiegly:

:decayed:

pierwszy alkohol był dopiero pod koniec 7 klasy , do dzisiaj pamiętam tego taniego winacza , wtedy bardzo popularnej marki "BYK" , a potem wycie do muszli :doh::decayed:

truskawka to było od czerwonych policzków :decayed::wink:

Opublikowano

Mikaszi toż ty swój chłop jesteś B-)

Opublikowano
Mikaszi toż ty swój chłop jesteś B-)

:wink:

Opublikowano

Kaju frendzlu Ty se wladim mordy nie wycieraj :P

Opublikowano
Kaju frendzlu Ty se wladim mordy nie wycieraj :P

:decayed:

Opublikowano
Kaju frendzlu Ty se wladim mordy nie wycieraj :P

W tryby go:przebiegly:

Opublikowano
Mikaszi toż ty swój chłop jesteś B-)

:wink:

:naughty: To się z Truskawa napije na złocie - o ile będę już mogła:polew:

Opublikowano

Pany środkowy grill od esy cabrio jest taki sam jak od normalnej?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.