Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie oplaca sie naprawiac drukarki, kup sobie nowa i masz gwarancje 2 letnia jeszcze

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Perła już w lodówce się chlodzi, 5h w tyrce i lecim z tematem. Jutro grill. Ech wikent :banan:

Opublikowano

A ja jutro tylko na 1,5-2h do pracy i tez wikendzik ;)

Opublikowano
A ja jutro tylko na 1,5-2h do pracy i tez wikendzik ;)

no a ile to roboty dwa metry w dół łopato pomachać jak już dwie flachy obalone :kox:

Opublikowano

nikos jakos z tym problemu nie mial:decayed:

Opublikowano

Panowie poratujcie

szukam i nie umie znaleźć wątku o docinaniu atrapy z A6C5 pod zderzak sline w naszych B6,

Opublikowano
Panowie poratujcie

szukam i nie umie znaleźć wątku o docinaniu atrapy z A6C5 pod zderzak sline w naszych B6,

Bo nic takiego nie istnieje:decayed:

Opublikowano
Panowie poratujcie

szukam i nie umie znaleźć wątku o docinaniu atrapy z A6C5 pod zderzak sline w naszych B6,

Bo nic takiego nie istnieje:decayed:

A właśnie miałem cię polecić :wink:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

:hi:

Opublikowano
Panowie poratujcie

szukam i nie umie znaleźć wątku o docinaniu atrapy z A6C5 pod zderzak sline w naszych B6,

Bo nic takiego nie istnieje:decayed:

było bo kiedyś czytałem:wink:

Opublikowano
Panowie poratujcie

szukam i nie umie znaleźć wątku o docinaniu atrapy z A6C5 pod zderzak sline w naszych B6,

Bo nic takiego nie istnieje:decayed:

było bo kiedyś czytałem:wink:

Tutaj w div opisywaliśmy tylko jak to zrobić:wink: Jak masz zderzak ori s-line to wycinasz tylko ten rant od wewnątrz. Mniej więcej jego połowe. Domin tak podcinał. Ja mam wklejony bo mam składaka s line:wink:

Opublikowano

też mam składaka:wink: a że na razie inne priorytety to trzeba pokombinować z grylem:decayed:

Opublikowano
też mam składaka:wink: a że na razie inne priorytety to trzeba pokombinować z grylem:decayed:

To wkładaj go i przymierzaj , gdzie nie wchodzi wycinanie od wewnątrz:good: Potem silicon bezbarwny i siedzi jak łori:kox:(prawie:decayed:)

Opublikowano
Nie oplaca sie naprawiac drukarki, kup sobie nowa i masz gwarancje 2 letnia jeszcze

A może ma drukarkę za 800zł i trzeba wymienić pampersa.. za 120zł...

Opublikowano

No tez racja, jezeli ma cos na prawde dobrego to ok ;)

Btw. Taka sytuacja. Wyslalem do goscia w zeszlym tygodniu raczke recznego. 40zl na konto mi przelal. Wyslalme z malym poslizgem bo cos tam mi wylecialo ale paczka poszla. Nie pamietam czy priorytet czy ekonomiczna. Poszla w zeszlym tygodniu do dzis NIBY gosc nie dostal paczki. Sapy ma na pw ze kase mam mu oddac iyd ale z kat ja mam pewnosc miec ze on jej nie dostal jak ja wyslalem? Po za tym bym go nie zrobil w bambuko o 4 dychy :D

Co zrobic? Oddac mu kase?

Opublikowano
No tez racja, jezeli ma cos na prawde dobrego to ok ;)

Btw. Taka sytuacja. Wyslalem do goscia w zeszlym tygodniu raczke recznego. 40zl na konto mi przelal. Wyslalme z malym poslizgem bo cos tam mi wylecialo ale paczka poszla. Nie pamietam czy priorytet czy ekonomiczna. Poszla w zeszlym tygodniu do dzis NIBY gosc nie dostal paczki. Sapy ma na pw ze kase mam mu oddac iyd ale z kat ja mam pewnosc miec ze on jej nie dostal jak ja wyslalem? Po za tym bym go nie zrobil w bambuko o 4 dychy :D

Co zrobic? Oddac mu kase?

dopiero co w wątku z c**jograjcami była epicka wojna o czujnik za cztery dychy. Krycha oddal hajs, ale jazde dżolo zrobił po czterech dniach. Jak mialeś poślizg to grzecznie przeproś i poproś o odrobine cierpliwości do poniedziałku, oboje zaczekajcie i się powinno wyjaśnić. Jak nie to wtedy zacznij się martwić o swoją dupe a przede wszystkim o to gdzie jest paczka. oj evrybady :punish::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
No tez racja, jezeli ma cos na prawde dobrego to ok ;)

Btw. Taka sytuacja. Wyslalem do goscia w zeszlym tygodniu raczke recznego. 40zl na konto mi przelal. Wyslalme z malym poslizgem bo cos tam mi wylecialo ale paczka poszla. Nie pamietam czy priorytet czy ekonomiczna. Poszla w zeszlym tygodniu do dzis NIBY gosc nie dostal paczki. Sapy ma na pw ze kase mam mu oddac iyd ale z kat ja mam pewnosc miec ze on jej nie dostal jak ja wyslalem? Po za tym bym go nie zrobil w bambuko o 4 dychy :D

Co zrobic? Oddac mu kase?

Znam takich przypadków na pęczki , dlatego ja zawsze wysyłam paczki za potwierdzeniem odbioru podpisem :wink:

Bo tak to nawet mu nie udowodnisz że paczki nie odebrał i nawet poczta ci nie pomoże

Opublikowano
No tez racja, jezeli ma cos na prawde dobrego to ok ;)

Btw. Taka sytuacja. Wyslalem do goscia w zeszlym tygodniu raczke recznego. 40zl na konto mi przelal. Wyslalme z malym poslizgem bo cos tam mi wylecialo ale paczka poszla. Nie pamietam czy priorytet czy ekonomiczna. Poszla w zeszlym tygodniu do dzis NIBY gosc nie dostal paczki. Sapy ma na pw ze kase mam mu oddac iyd ale z kat ja mam pewnosc miec ze on jej nie dostal jak ja wyslalem? Po za tym bym go nie zrobil w bambuko o 4 dychy :D

Co zrobic? Oddac mu kase?

Jozek a nie masz numeru paczki? Sprawdz po numerze co sie z nia dzieje i po klopocie

Opublikowano

Jak wysłałeś ekonomiczną to i tydzień może iść,jak wysłałeś paczkę to gość przy odbiorze musi podpisać i na poczcie będą wiedzieli czy odebrana,jeśli listem zwykłym to nie ma nigdzie śladu

Opublikowano
No tez racja, jezeli ma cos na prawde dobrego to ok ;)

Btw. Taka sytuacja. Wyslalem do goscia w zeszlym tygodniu raczke recznego. 40zl na konto mi przelal. Wyslalme z malym poslizgem bo cos tam mi wylecialo ale paczka poszla. Nie pamietam czy priorytet czy ekonomiczna. Poszla w zeszlym tygodniu do dzis NIBY gosc nie dostal paczki. Sapy ma na pw ze kase mam mu oddac iyd ale z kat ja mam pewnosc miec ze on jej nie dostal jak ja wyslalem? Po za tym bym go nie zrobil w bambuko o 4 dychy :D

Co zrobic? Oddac mu kase?

Lolka mu zrobić:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.