Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
na rogu są taki gumki do regulacji, może przez przypadek się poruszyła i dlatego tak jest, zerknij na to :wink:

ona na dole przy lampie dobrze jest spasowana nie opada i nic wiec nie wiem czy ta gumka coś da , generalnie im wyżej w stronę wycieraczek tym większa szpara się robi w gore w stosunku do błotnika

jest jeszcze jakaś inna regulacja?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zaproszenie przyjete:wink:kup jakies dobre piwo:decayed:

Zielony Ciechan:kox::kox: cały czas on board:naughty:

Opublikowano

no i gitara:wink:

Opublikowano

sam mialem 1.8t w automacie i powiem szczerze ze 1.9 o wiele lepiej jedzie niz 1.8t takie moje zdanie.a 1.8t w automacie zre jak smok:doh:

No na pewno nie seryjny 1.9 :whistling:

W każdym razie coś jest zj****, bo nie palił tyle na trasie i po zmianie na letnie jest po prostu masakra, trudno zejść poniżej 8l jadąc 80 na trasie, gdzie rok temu jadąc 90-100 robiłem spalanie 6.2-6.5l....

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Ty gdzie się podziewasz że tak mało Cię tu ? :whistling:

A nic mi się nie chcę w sumie, gwint od miesiąca leży w garażu, nie ma komu zamontować, zaraz minie rok jak zderzak S4 tył i sline przód leżą w garażu, olej też wozę w bagażniku od 2 tygodni i nie ma komu wymienić...

Opublikowano

To co skupiles się na tym żeby s końcu poruchac?:decayed:

Opublikowano

Pany po spotkaniu z Sarna jest szansa na odszkodowanie ?znaku ostrzegającego nie było. Temat do wygrania ? Pobocze nie wyko szone.

Opublikowano
Pany po spotkaniu z Sarna jest szansa na odszkodowanie ?znaku ostrzegającego nie było. Temat do wygrania ? Pobocze nie wyko szone.

Raczej be, szans:kwasny:

Opublikowano
Pany po spotkaniu z Sarna jest szansa na odszkodowanie ?znaku ostrzegającego nie było. Temat do wygrania ? Pobocze nie wyko szone.

Ktoś na forum ostatnio o to też pytał i marne szanse(jedynie nagonka w tym czasie) lub AC.

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/wypadek-lania-328173/

Opublikowano

Albo udowodnienie, że znak być powinien:whistling: (źle oznakowana droga)

Opublikowano

na jakie śruby jest przykręcony błotnik ? są może na allegro takie ?

Opublikowano

Kuźwa Józek daj pospać:grin::grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:drunk:
Opublikowano
:hi: I powrot do PL dzisiaj, stesknilem sie za moja sline'owa nunią pozostawiona w garażu :)
Opublikowano

Witam :hi:

Zabieram się powoli za malowanie chromowanych obwódek grilla w masce i zderzaku plastidipem :whistling:

Ten w zderzaku jest nierozbieralny na moje oko... Malować całego z kratką, czy jakoś zabezpieczyć ją, tak by psiknąć samą chromową ramkę? Jak wy działaliście? :decayed:

Jeśli chodzi o ten w masce to uda się oszczędzić wszystkie zaczepy przy rozbieraniu? :decayed: Jakieś porady?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jeżeli chodzi o zaczepy grilla w masce to ja kiedyś po wymianie rozrządu zapomniałem założyć linki od maski i przy pomocy druta od zewnątrz zdemontowałem grilla. Nic się nie połamało więc nie powinno się to stać przy otwartej. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.