Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Kurfa browary i fajki to nie jest najlepsze połączenie:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie pale ;)

Ja tylko jak pije:kwasny: Muszę z tym skończyc bo kiedyś mnie zadusi ten kac:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dni czekania na weekend a w weekend deszcz :( nawet auta nie umje . chyba czas otworzyc browara

Deszcze?? :shock3: U mnie praży koło 30 stopni:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Powitać i zapytać....1.9 TDI AVF, spalanie wg VCDS ~1,6l/h, na jałowym, podczas jazdy ok 2-3l/100km ponad normę - wg FISa.

EGR, przepływka, rozrząd, czujniki, pompki - wszystko wydaje się być OK.

Czy miał ktoś z Was podobny problem?

Przy normalnej jeździe po mieście nie mogę zejść poniżej 9 litów, gdzie kilka tygodni temu mieściłem się w 7-7.5l.

Wgrany powtórnie seryjny program i bez zmian, rozrząd ustawiony na 0.......

Może jakieś sugestię.....:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że kąt ustawiony na zero nie zawsze znaczy że bedzie dobrze , może dobrze palić a zasysać jak smok. Wiem bo sam ostatnio przez to przechodziłem przy wymianie rozrządu . Ustawiłem książkowo na 0 i mimo tego że palił od strzała to jak by twardo chodził i spalanie było 0,80 - 1l/h na biegu jałowym . Przestawiłem kąt na +0,6 i teraz pokazuje spalanie 0,60l/h i odrazu moc wróciła. Jeździ nawet lepiej jak przed wymianą. Wiec może z kątem pokombinuj

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

1.6l/h na jałowym to musisz mieć coś porządnie porobione , albo coś z softem spier.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie to samo usłyszałem. Mi wałek oscyluje w 0-0.6, nie próbowaliśmy go przestawiać jeszcze. bo niby tj dobra wartość, ale wyczytałem na necie, to co potwierdziłeś, że w wiekowych autach książkowe teorie już się nie sprawdzają.......Dużo jest opinie, że wałek ma wartości ponad 3, gdzie 3 jest jak by graniczną. No i też tego softu nie jestem pewien, cóż trzeba będzie kombinować.....

Dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Powitać i zapytać....1.9 TDI AVF, spalanie wg VCDS ~1,6l/h, na jałowym, podczas jazdy ok 2-3l/100km ponad normę - wg FISa.

EGR, przepływka, rozrząd, czujniki, pompki - wszystko wydaje się być OK.

Czy miał ktoś z Was podobny problem?

Przy normalnej jeździe po mieście nie mogę zejść poniżej 9 litów, gdzie kilka tygodni temu mieściłem się w 7-7.5l.

Wgrany powtórnie seryjny program i bez zmian, rozrząd ustawiony na 0.......

Może jakieś sugestię.....:doh:

Ty się chłopie ciesz, mój pali 8+ jadąc maksymalnie 80km na trasie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, żale się tylko :thumbdown:

edit: w ogole jest w benzynie jakis sposob zeby sprawdzic dlaczego takie spalanie? sprawdzic jakies bloki pomiarowe czy kij wie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty gdzie się podziewasz że tak mało Cię tu ? :whistling:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

kto mi Powie czy lotka z RS4 b7 avant jest taka sama jak z B7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest możliwość regulacji przedniej maski w stosunku spasowania wysokosciowo z błotnikiem? stałem tak dzisiaj z przodu auta i z prawej strony maska jest na równo z linia wysokości błotnika a z lewej strony maska odstaje ponad linie błotnika, nic nie ruszałem a wcześniej było ok ze spasowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...