Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak się zajrzy to się widzi :decayed:

no tak ale normalnie jadac sie nie widzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak się zajrzy to się widzi :decayed:

To nie zaglądaj:decayed:

Opublikowano

Panowie z ETKĄ - może mi ktoś podać numer części chłodnicy wspomagania w B6 AYM? I czy ewentualnie jest to samo, co w B5 AFB/AKN? :hi:

Opublikowano
IFI :: ETKA online :wink:

wszystko ładnie pięknie, ale jak już wejdę tam, gdzie trzeba, to mnie wyrzuca z serwera :wink: inaczej nie prosiłbym o pomoc kogoś, kto ma na kompie :wink:

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

dobra, poszło :banan:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Numery są inne, ale wizualnie jest to ta sama część w 2,5 B5/6, jedynie w B6 dochodzi jakaś dodatkowa śruba. To już wiem wszystko :banan:

Opublikowano

Pany kogo mamy z Krakowa?

Opublikowano
Pany kogo mamy z Krakowa?

OGr

Opublikowano

Tak pytam bo będę 28-29 czerwca

Opublikowano

koledzy lustro(calosc) z cabrio to to samo co sedan/avant

Opublikowano
koledzy lustro(calosc) z cabrio to to samo co sedan/avant

ma tylko inną górę, ten plastik słaniający,jest trochę krótszy, w ASO chyba coś koło 40 zł tak to jest to samo :wink:

Opublikowano

Jozek mocowania inne wiesz moze? bo plastik to maly szczegol

Opublikowano

Panowie powiedzcie, czy do AVJ na pewno idą te części?

Pasek zębaty 06B 109 119 F

Rolka napinająca 06B 109 243 E

Rolka odwracająca 06B 109 244

1 Nakrętka

1 Podkładka

Czy coś jeszcze powinienem dokupić? Tutaj jest hydrauliczny napinacz?

Przy wymienia konieczna będzie blokada rozrządu skoro nigdy jeszcze nie wymieniałem sam rozrządu? :P

Opublikowano
Jozek mocowania inne wiesz moze? bo plastik to maly szczegol

takie same na 99,9% ale niech to jeszcze jakaś mądra głowa potwierdzi :wink:

btw, poszło to co miało iść :wink:

Opublikowano

Pany będziecie trzymać kciuki? Spotkał mnie tez zaszczyt:naughty::kox::banan:

MG13

Opublikowano

Ty grasz w kosza ? :shock3:

Opublikowano
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:
Opublikowano

wladi gra w uja:decayed:

Opublikowano
Jozek mocowania inne wiesz moze? bo plastik to maly szczegol

Wewnętrzne, czy zewnętrzne? Wewnętrzne ma krótszą osłonkę górną, która jest nie do kupienia. Zewnętrzne ma inny trójkąt mocujący i nie pasuje do zwykłej a4 :wink:

Opublikowano
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed:dwa lata temu 3 liga:wink:

ale w tym:

wladi gra w uja:decayed:

pierwsza liga :decayed:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

Jozek mocowania inne wiesz moze? bo plastik to maly szczegol

Wewnętrzne, czy zewnętrzne? Wewnętrzne ma krótszą osłonkę górną, która jest nie do kupienia. Zewnętrzne ma inny trójkąt mocujący i nie pasuje do zwykłej a4 :wink:

ja mam z A3 i też mam krótszą. W ASO też nieosiągalne?

Opublikowano

Się kuźwa śmiejcie jak wkleję zdjęcie z Gortatem:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.