Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wierze :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany kto ma canal+ zaraz zaczyna się Wyścig. Jak ktoś nie oglądał w kinie to siadać bo dobry film :wink:

canal+ juz dawno nie ma siusiaku jest nc+

Opublikowano

Pany kto ma canal+ zaraz zaczyna się Wyścig. Jak ktoś nie oglądał w kinie to siadać bo dobry film :wink:

na jakim kanale ?

Opublikowano

no canal+ toć pisze :decayed:

Opublikowano

no canal+ toć pisze :decayed:

:facepalm:

Opublikowano

Pany kto ma canal+ zaraz zaczyna się Wyścig. Jak ktoś nie oglądał w kinie to siadać bo dobry film :wink:

canal+ juz dawno nie ma siusiaku jest nc+

:facepalm: cyfry + już nie ma chciałeś powiedzieć :wink:

Opublikowano

a ja mam cyfrowy polsat to nie obejrzę ? :decayed:

Opublikowano

Pany kto ma canal+ zaraz zaczyna się Wyścig. Jak ktoś nie oglądał w kinie to siadać bo dobry film :wink:

canal+ juz dawno nie ma siusiaku jest nc+

:facepalm: cyfry + już nie ma chciałeś powiedzieć :wink:

grabisz sobie :decayed:

Opublikowano

a ja mam cyfrowy polsat to nie obejrzę ? :decayed:

Retransmisję za 2 lata :polew: :polew:

Opublikowano

a ja mam cyfrowy polsat to nie obejrzę ? :decayed:

Retransmisję za 2 lata :polew: :polew:

to i tak dobrze :decayed:

Opublikowano

Józek znowu Cię Wandej oszukista wyujał :grin:

On dzwoni i mówi że chce dobre tuleje. Biere te drugie najtańsze od końca(bo te zawsze najlepsze :decayed: ) i idzie jako lemforder :polew:

o Ty hu*cu , ja Ci dam rabaty na ostatnią drogę , taki uj :P

kuzwa moderatorzy sie znalezli :kwasny:

nie ma lepszych :banan:
a ty hu*cu nie nadużywaj sobie :grin: bo Ci sie cofnie jak oranżada z komuni :grin:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

W związku z licznymi zgłoszeniami o nadużywaniu przekleństw i wulgaryzmów bardzo proszę o zachowanie kultury i nie umieszczanie tych treści na forum. Za każde następne będą ostrzeżenia!! :hi:


Opublikowano

W związku z licznymi zgłoszeniami o nadużywaniu przekleństw i wulgaryzmów bardzo proszę o zachowanie kultury i nie umieszczanie tych treści na forum. Za każde następne będą ostrzeżenia!! :hi:

Dla jasności Kurfa, spiertalaj itp są brane jako przekleństwa?

Opublikowano

W związku z licznymi zgłoszeniami o nadużywaniu przekleństw i wulgaryzmów bardzo proszę o zachowanie kultury i nie umieszczanie tych treści na forum. Za każde następne będą ostrzeżenia!! :hi:

Dla jasności Kurfa, spiertalaj itp są brane jako przekleństwa?
tak kurczę, więc terefere stąd!
Opublikowano

W związku z licznymi zgłoszeniami o nadużywaniu przekleństw i wulgaryzmów bardzo proszę o zachowanie kultury i nie umieszczanie tych treści na forum. Za każde następne będą ostrzeżenia!! :hi:

Dla jasności Kurfa, spiertalaj itp są brane jako przekleństwa?
tak kurczę, więc terefere stąd!

ok to spierpapierfakintalam stąd... bez odbioru :P

Dobranoc :hi:

Opublikowano

W związku z licznymi zgłoszeniami o nadużywaniu przekleństw i wulgaryzmów bardzo proszę o zachowanie kultury i nie umieszczanie tych treści na forum. Za każde następne będą ostrzeżenia!! :hi:

:police::police: :police:

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

jozek nie fikaj bo pojedziesz swoim orszakiem :grin::P:decayed:

:decayed::grin::grin::grin:

albo na BT pokaze ci jak sie pije :P jak bede pil oczywiscie a to zalezy od lekarza

żeby Ci kobiety nie pokazały jak się pije :decayed:

halo halo pijesz do kogoś ?? :D

Opublikowano

Ludziska jest komplet bose sedan do zabrania ( wzmak srebrny,4xgosniki, bass, kompletna wiązka!!) za tanie piniędze... pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.