Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogólnie porozjeżdżane są te miniaturki, np Artura82 jest zwężona od oryginalnych proporcji, niektóre inne są za szerokie

to też można by poprawić

bo każda fota innym szkłem robiona w innej rozdziałce w ori. musiałyby być wszystkie foty jednym szkłem stukane i pomniejszane.

Ty jesteś jednym szkłem stukany :D

Źle ktoś pomniejszył, trzeba ustawić dłuższy bok i wsadowo pomniejszyć foty z tym że proporcje mają być zachowane

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Źle ktoś pomniejszył, trzeba ustawić dłuższy bok i wsadowo pomniejszyć foty z tym że proporcje mają być zachowane

bawcie się, uzgadniajcie, ja to ogarnąłem, że jakoś to wygląda teraz, zawsze można zmiany na bieżąco wprowadzić, problemu nie widzę :wink:

Opublikowano

ogólnie porozjeżdżane są te miniaturki, np Artura82 jest zwężona od oryginalnych proporcji, niektóre inne są za szerokie

to też można by poprawić

bo każda fota innym szkłem robiona w innej rozdziałce w ori. musiałyby być wszystkie foty jednym szkłem stukane i pomniejszane.

Ty jesteś jednym szkłem stukany :D

:polew::polew::polew:

Edytowane przez wladi

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

Edytowane przez Artur82

Opublikowano

Najlepiej to jechać wszyscy z div do bukowiny yebnąć zdjęcie ryjów grupowe i tyle w temacie :decayed:

Opublikowano

Kaju ja tylko proponuje zmiany :)

Opublikowano

Kaju ja tylko proponuje zmiany :)

ja tego absolutnie nie neguje :) wrzucam przerobioną fotę :wink:

slo jak mozesz daj jakis przykład czcionki gdzies w rogu jakby to wygladalo

tej mojej? :naughty:

Opublikowano

Ale tak jak pisaliście nick na dole zdjęcia żeby fote było widać wogóle :wink:

tylko to za małe zdjęcia żeby dawać pod foto nick, będzie mało widoczne :kwasny:

Opublikowano

slo jak mozesz daj jakis przykład czcionki gdzies w rogu jakby to wygladalo

Wujek towar dotarł? Bo to nie ja posyłałem :wink:

Opublikowano

Ale tak jak pisaliście nick na dole zdjęcia żeby fote było widać wogóle :wink:

tylko to za małe zdjęcia żeby dawać pod foto nick, będzie mało widoczne :kwasny:

Józek spoko jak się da z kontrastem będzie dobrze :wink:

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

to zaraz podmienię :thumbup1:

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

nic nei chcialem wczesniej pisac ale tez to widzialem ze mam zjebaną fotke...chyba za karę :kox::polew::D

Opublikowano

Artur nie pyskuj tylko popraw linki w głosowaniu moj Panie :P

Edytowane przez Artur82

Opublikowano

slo jak mozesz daj jakis przykład czcionki gdzies w rogu jakby to wygladalo

Wujek towar dotarł? Bo to nie ja posyłałem :wink:

yep, dzięki :)

Opublikowano

Kaju ja tylko proponuje zmiany :)

jewstes w stanie to ogranac i podesłac do Kaja?

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

nic nei chcialem wczesniej pisac ale tez to widzialem ze mam zjebaną fotke...chyba za karę :kox::polew::D

Artur sprezentować Ci na gwiazdkę dokładkę s-line? :decayed::wink:

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

to zaraz podmienię :thumbup1:

już podmienione

Opublikowano

slo jak mozesz daj jakis przykład czcionki gdzies w rogu jakby to wygladalo

Wujek towar dotarł? Bo to nie ja posyłałem :wink:

yep, dzięki :)

Twój to już widziałem :decayed:

Opublikowano

Artur nie pyskuj tylko popraw linki w głosowaniu moj Panie :P

Wladi co tak oficjalnie :polew:

Opublikowano

Artur nie pyskuj tylko popraw linki w głosowaniu moj Panie :P

Wladi co tak oficjalnie :polew:

:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.