Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tn3LqP9.jpg

Jest git :thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jestem za nasza US Army

Pucuj się pucuj to może jutro paczka pójdzie :decayed:

bo Ci znwou wyedytuje posta :D

Opublikowano

tn3LqP9.jpg

a daj lewy dolny róg?

Wiesz ktoś będzie miał w inną stronę auto i będzie też zakrywało...chyba najlepiej na środku chyba że mniejszą troche czcionkę niech da

a ja jestem za nasza US Army

Pucuj się pucuj to może jutro paczka pójdzie :decayed:

bo Ci znwou wyedytuje posta :D

Właśnie mi się przypomniało że jutro poczta zamknięta :grin::P

Opublikowano

W3KdwS0.jpg

Opublikowano

W3KdwS0.jpg

świetnie to wygląda, tylko ciekawe jak na reszcie zdjęć

Opublikowano

W3KdwS0.jpg

świetnie to wygląda, tylko ciekawe jak na reszcie zdjęć

Można by było się pobawić i umieścić nick na danym zdjęciu tak żeby pasował i nic nie zasłaniał :naughty:

Edytowane przez wladi

Opublikowano

kombinujta, tylko nie przesadźcie za bardzo :wink: ja ide za cycka potrzymać, jutro trza gumy nowe naciągnąć (kupiłem UG9 na jozka odpowiedzialność :whistling: ) i w nocy na terytorium wroga...

Opublikowano

tylko wtedy w kupie wyglądało by to brzydko, musi być w jednym miejscu chyba

Opublikowano

VcJ08gB.jpgmtq43qn.jpg

Edytowane przez kaju

Opublikowano

ja tam ide w kime, a jutro mnie tu nie będzie :kwasny: branoc

Opublikowano

tylko wtedy w kupie wyglądało by to brzydko, musi być w jednym miejscu chyba

Nie koniecznie trzeba by było osądzić :wink:

Opublikowano

VcJ08gB.jpgmtq43qn.jpg

:mysli:

Opublikowano

tylko wtedy w kupie wyglądało by to brzydko, musi być w jednym miejscu chyba

IMO właśnie dlatego robi się przekombinowane, za dużo chcecie na raz. zrobi się syf, ale Wasza decyzja, jak kogoś zainteresuje auto, to i tak i tak wejdzie w odnośnik ze zdjęcia i będzie widział czyje to jest...

Opublikowano

kombinujta, tylko nie przesadźcie za bardzo :wink: ja ide za cycka potrzymać, jutro trza gumy nowe naciągnąć (kupiłem UG9 na jozka odpowiedzialność :whistling: ) i w nocy na terytorium wroga...

ug9? Ja mam kleber hp2 i stwierdzam że nic więcej z opony zimowej wycisnąć się nie da :wink: Jak ma być gruba opona to michelin albo pirelli :wink:

Opublikowano

moge pokadrowac np. u Wandeja padaczke przesunąć na dół zeby napis nie przysłaniał strucla

Opublikowano

VcJ08gB.jpgmtq43qn.jpg

A daj Józka po lewo a Wandeja na dół...

Opublikowano

VcJ08gB.jpgmtq43qn.jpg

no i gt te auta to i tak nic specjalnego :D

Opublikowano

VcJ08gB.jpgmtq43qn.jpg

i tu przykład tego co napisałem. dwie za***iste fotki zostały zjebane - oczywiście z całym szacunkiem, tym bardziej dla Ciebie Tomek za chęci i robotę, jest to oczywiście tylko moja opinia :wink:

Całkiem spoko :kox:

Opublikowano

tn3LqP9.jpg

a daj lewy dolny róg?

Wiesz ktoś będzie miał w inną stronę auto i będzie też zakrywało...chyba najlepiej na środku chyba że mniejszą troche czcionkę niech da

a ja jestem za nasza US Army

Pucuj się pucuj to może jutro paczka pójdzie :decayed:

bo Ci znwou wyedytuje posta :D

Właśnie mi się przypomniało że jutro poczta zamknięta :grin::P

poczekam jak Twoje felgi bede u mnie :polew:

Opublikowano

VcJ08gB.jpgmtq43qn.jpg

VcJ08gB.jpgmtq43qn.jpg

i tu przykład tego co napisałem. dwie za***iste fotki zostały zjebane - oczywiście z całym szacunkiem, tym bardziej dla Ciebie Tomek za chęci i robotę, jest to oczywiście tylko moja opinia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.