Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju na prezydent................kurcze na prezentera miało być :grin:

W polo...Tivi :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kaju na prezydent................kurcze na prezentera miało być :grin:

W polo...Tivi :decayed:

Chyba na TRWAM :grin:

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Opublikowano

Dobrać dobry font i byłoby git :wink: Zbierz ktoś wszystko do zipa i prześlij mi :whistling:

Opublikowano

jestem na nie :wink:

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad :wink: Tak to d*pa widać foto auta :wink: I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem :decayed:

Opublikowano

ogólnie porozjeżdżane są te miniaturki, np Artura82 jest zwężona od oryginalnych proporcji, niektóre inne są za szerokie

to też można by poprawić

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad :wink: Tak to d*pa widać foto auta :wink: I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem :decayed:

było tak wcześniej i był tylko syf kiła i mogiła, bo w zależności od rozdzielczości rozjeżdżało się to na ekranie, że oesu.

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad :wink: Tak to d*pa widać foto auta :wink: I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem :decayed:

w zdjęciu będzie czytelniej, forum się nie rozjedzie w razie edycji. Można napis zrobić niżej i mniejszy np żeby było widać kozy

Opublikowano

jestem na nie :wink:

To się nie wtrącam :unsure:

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad :wink: Tak to d*pa widać foto auta :wink: I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem :decayed:

Wandejku mojej fotki nie da się pomylić z żadną inną....patrzyłeś wogóle na nią :naughty::grin:

Opublikowano

ogólnie porozjeżdżane są te miniaturki, np Artura82 jest zwężona od oryginalnych proporcji, niektóre inne są za szerokie

to też można by poprawić

bo każda fota innym szkłem robiona w innej rozdziałce w ori. musiałyby być wszystkie foty jednym szkłem stukane i pomniejszane.

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

mega priojekt

Opublikowano

można użyć czcionki battalionu:

amaradaar Wladi jozek726 miedzikos

Opublikowano

Ale tak jak pisaliście nick na dole zdjęcia żeby fote było widać wogóle :wink:

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad :wink: Tak to d*pa widać foto auta :wink: I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem :decayed:

Wandejku mojej fotki nie da się pomylić z żadną inną....patrzyłeś wogóle na nią :naughty::grin:

Można szydzić z balonów ale wnętrze masz fpytkę :naughty:

Opublikowano

oczywiście na fotkach :wink:

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad :wink: Tak to d*pa widać foto auta :wink: I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem :decayed:

w zdjęciu będzie czytelniej, forum się nie rozjedzie w razie edycji. Można napis zrobić niżej i mniejszy np żeby było widać kozy

dobrze gada poleje Mu :P

Opublikowano

a nie lepiej zrobić te miniaturki tak jak są teraz, ale z nazwą użytkownika np:

SDQ2Os1.jpg6M7d0t5.jpg

czcionka i wielkość do ustalenia oczywiście

Ciekawy projekt :thumbup1:

Według mnie lepiej nick pod zdjęciem lub nad :wink: Tak to d*pa widać foto auta :wink: I ktoś mógłby np Wladiego koze pomylić z moim autem :decayed:

Wandejku mojej fotki nie da się pomylić z żadną inną....patrzyłeś wogóle na nią :naughty::grin:

Można szydzić z balonów ale wnętrze masz fpytkę :naughty:

:hi::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.