Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slo jak mozesz daj jakis przykład czcionki gdzies w rogu jakby to wygladalo

Wujek towar dotarł? Bo to nie ja posyłałem :wink:

yep, dzięki :)

Twój to już widziałem :decayed:

kufa faktycznie. kret ze mnie :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

to zaraz podmienię :thumbup1:

już podmienione

własnie widzę :wink:

Opublikowano

Kaju ja tylko proponuje zmiany :)

jewstes w stanie to ogranac i podesłac do Kaja?

bez problemu. ustalmy czcionkę i położenie napisu. Musi być biały z czarnym cieniem żeby pasowało i do jasnych i do ciemnych fot

Opublikowano

albo film albo division :grin:


moja propozycja pożyczyć od battalionowców:

mp1_gunplay_1.png

dostępna od ręki u mnie na kompie :wink:

Opublikowano

Slo a nie można w zależności od jasności zdjęć wrzucić nick w odpowiednim kolorze żeby się odróżniało...tzn w grę wchodzi czarny i biały bo bez sensu mieszać :wink:

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

nic nei chcialem wczesniej pisac ale tez to widzialem ze mam zjebaną fotke...chyba za karę :kox::polew::D

Artur sprezentować Ci na gwiazdkę dokładkę s-line? :decayed::wink:

Wal się jak bym chcial to juz bym dawno miał ale s-line maja wszyscy a abt mam ja :P

Opublikowano

jestem za :decayed: za tą czcionką :D

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Slo a nie można w zależności od jasności zdjęć wrzucić nick w odpowiednim kolorze żeby się odróżniało...tzn w grę wchodzi czarny i biały bo bez sensu mieszać :wink:

wg mnie lepiej byłoby ustalić jeden kolor - albo biały + czarny cień, albo czarny + biały cień żeby na wszystkich fotach było dobrze widoczne

Opublikowano

a ja jestem za nasza US Army

Opublikowano

avvBTAQ.jpgvub9Wvp.jpg

widać różnice w proporcjach ? :)

nic nei chcialem wczesniej pisac ale tez to widzialem ze mam zjebaną fotke...chyba za karę :kox::polew::D

Artur sprezentować Ci na gwiazdkę dokładkę s-line? :decayed::wink:

Wal się jak bym chcial to juz bym dawno miał ale s-line maja wszyscy a abt mam ja :P

Tył ludzie mają s-line i Ty też masz :decayed: Kurfa że w moim kolorze tak dobrze nie wygląda :facepalm:

Opublikowano

slo Ty jesteś fachowiec to doradzisz dobrze :)

Opublikowano

KFckVTS.jpg

Opublikowano

a ja jestem za nasza US Army

Pucuj się pucuj to może jutro paczka pójdzie :decayed:

Opublikowano

rozmiar miniaturek zostaje ? nie powiększamy np do 300pix ?

Opublikowano

nie, ma ktoś czcionkę naszą? b5b proponowałem, bo mam dostępną, ale już szukam naszej

Opublikowano

rozmiar miniaturek zostaje ? nie powiększamy np do 300pix ?

Można by było ciut, były by lepiej widoczne...

Opublikowano

dobra znalazłem, tomek łap link KLIK

Opublikowano

rozmiar miniaturek zostaje ? nie powiększamy np do 300pix ?

Można by było ciut, były by lepiej widoczne...

ale potem jak by doszło więcej aut to będzie za mało miejsca na stronie :decayed:

Opublikowano

tn3LqP9.jpg

Opublikowano

tn3LqP9.jpg

a daj lewy dolny róg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.