Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgredy :decayed:

raczej zgrana paczka :P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ujowo zaczyna się weekend nawet nie ma z kim dobrze wypić wszyscy ode mnie pojechali znów na zachód :/

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Zgredy :decayed:

raczej zgrana paczka :P

:drunk:

Opublikowano

:hi::wink:

Opublikowano

Zgredy :decayed:

raczej zgrana paczka :P

:drunk:

Artek w jaki dzien lecisz do BT?

:hi:

Opublikowano

w czawrtek na bank ...moze w srode

o widze ekipa sie pojawia :banan:

Opublikowano

co tak szybko lecicie

Opublikowano

co tak szybko lecicie

szybko,...w iatek nie bede kulał prawie 600km wiec czwartek bankowo

Opublikowano

ja w czwartek rano o 10 ruszam z Danii :)

Opublikowano

co tak szybko lecicie

szybko,...w iatek nie bede kulał prawie 600km wiec czwartek bankowo

też racja, muszę popytać pięknego jak on to widzi

Opublikowano

to umawiamy się na bramkach z ekipą z łodzie i resztą :wink:

Opublikowano

ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw

Opublikowano

:siema: może mi ktoś powiedzieć gdzie w lampach zwykłych b6 przerobionych na bixenon wymienia się oring na grubszy bo lampy ponad rok po przeróbce QWERTEGO a nadal parują?


ewentualnie jakiś inny patent

Opublikowano

Ludzie orientuje się ktoś z Was jaki zbiorniczek spryskiwaczy potrzebuję żeby podłączyć spryskiwacze reflektorów w audi z silnikiem avf?

Opublikowano

ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw

no to akurat...poczekamy

Opublikowano

ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw

no to akurat...poczekamy

no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade :decayed:

Ludzie orientuje się ktoś z Was jaki zbiorniczek spryskiwaczy potrzebuję żeby podłączyć spryskiwacze reflektorów w audi z silnikiem avf?

musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowym

Opublikowano

ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw

no to akurat...poczekamy

no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade :decayed:

Ludzie orientuje się ktoś z Was jaki zbiorniczek spryskiwaczy potrzebuję żeby podłączyć spryskiwacze reflektorów w audi z silnikiem avf?

musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowym
A jakiś numer może podrzucisz bo myślałem, że dołożenia sprysków będzie trochę łatwiejsze :/
Opublikowano

ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw

no to akurat...poczekamy

no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade :decayed:

Ludzie orientuje się ktoś z Was jaki zbiorniczek spryskiwaczy potrzebuję żeby podłączyć spryskiwacze reflektorów w audi z silnikiem avf?

musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowym
A jakiś numer może podrzucisz bo myślałem, że dołożenia sprysków będzie trochę łatwiejsze :/

numerka nie posiadam ale ten zbiornik jest charakterystyczny i pamietaj od b7 nie podejdzie

Opublikowano

ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw

no to akurat...poczekamy

no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade :decayed:

Ludzie orientuje się ktoś z Was jaki zbiorniczek spryskiwaczy potrzebuję żeby podłączyć spryskiwacze reflektorów w audi z silnikiem avf?

musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowym

hmmmm taka szansa jest zawsze ale nie bój nic w piatek wstaje i ogien od nowa :D

Opublikowano

:siema: może mi ktoś powiedzieć gdzie w lampach zwykłych b6 przerobionych na bixenon wymienia się oring na grubszy bo lampy ponad rok po przeróbce QWERTEGO a nadal parują?

ewentualnie jakiś inny patent

nikt nie pomoże?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.