Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Concert 3 potrzebny od zaraz :) .

Jest rns od zaraz :-)

naciepane z GT-I9195

Za dużo kaski ;) . I wywalili już dwa znajomym :/ co za h.......
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobre dobre :-)

naciepane z GT-I9195

Concert 3 potrzebny od zaraz :) .

Jest rns od zaraz :-)

naciepane z GT-I9195

Za dużo kaski ;) . I wywalili już dwa znajomym :/ co za h.......
Ja po tanie mu leda sprzedaje jak cos

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Kurcze nie wiem czy to tylko w Warszawie takie rzeczy się dzieją ale ja odpuszczam rns pomimo, że to najlepsza opcja do furacza . Nawet chinola wywalili :) .

Opublikowano

Kurcze nie wiem czy to tylko w Warszawie takie rzeczy się dzieją ale ja odpuszczam rns pomimo, że to najlepsza opcja do furacza . Nawet chinola wywalili :) .

Wykupujesz AC, wpisujesz do wyposażenia radio nawigację a jak ukradną to dostaniesz na nową.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

A w czym dostane ac na 13 latka ? I jaki koszt dodatkowy na szyby ,radio itp?

Opublikowano

Można mieć żółte halogeny czy nie?

Znalazłem żarówki h11 zolte jedne to 100 wiadomo, ale są i 55.Tylko można czy nie?

http://allegro.pl/motoryzacja?id=3&string=h11%20zolte&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-3-mt-0113

Na mgły nie ma nic lepszego ale przepisy tak powalili że się wszyscy gubią.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Chopin zaluj ze nie masz fejsa :decayed:

Dawaj mnie pisz co sie dzieje ? :facepalm:

TT7w3Lz.jpg

z tej choroby nie da się wyleczyć.. :facepalm::decayed:

Jędrek mam podobnie :D nie martw się nie jesteś sam :D

taka sytuacja

2015-01-22%2019.40.03_zpsr24kkva3.jpg

Opublikowano

Panowie, dzisiaj dostałem RNSe, jutro próba podłączenia. Jak pociągnąć CANy z bagażnika od TMC już wiem, gdzie je podpiąć - też wiem. Ale czy to wszystko ?

Pozostaje mi wolna wtyczka 26 pinowa po RNSd, oraz wolne gniazdo 32 pinowe w RNSe - do czego to gniazdo służy?

W przejściówce ISO/ISO2 zostaje mi jedna wtyczka z trzema kabelkami, do czego ona jest?

No i jeszcze kodowanie, ale to chyba jakoś ogarnę, jeśli tylko komp mi pozwoli się połączyć.....

Opublikowano

32 pin to od tv itd , tej 26 nigdzie niepodlanczasz a trzy pinowa do tel jest

:hi: szybko i treściwie, jak zwykle :thumbup1:

Opublikowano

Panowie zapalił mi sie brak płynu do spryskiwaczy, dolałem i już drugi dzień nie gaśnie. Co robić gdzie szukać ?

Ponawiam pytanie bo zostało zlane

Opublikowano

Wujek domin prawda to że jak mam założony czujnik od samopoziomu od b7 to trza piny przekładać? :whistling: Pewna parówka na łotzapie mi tak napisała :decayed:


Panowie zapalił mi sie brak płynu do spryskiwaczy, dolałem i już drugi dzień nie gaśnie. Co robić gdzie szukać ?

Ponawiam pytanie bo zostało zlane

Pewnie czujnik. Innych możliwości raczej nie ma :wink:

Opublikowano

Wujek domin prawda to że jak mam założony czujnik od samopoziomu od b7 to trza piny przekładać? :whistling: Pewna parówka na łotzapie mi tak napisała :decayed:

Panowie zapalił mi sie brak płynu do spryskiwaczy, dolałem i już drugi dzień nie gaśnie. Co robić gdzie szukać ?

Ponawiam pytanie bo zostało zlane

Pewnie czujnik. Innych możliwości raczej nie ma :wink:

Tom ktoś pije do Ciebie :grin:

Opublikowano

Panowie zapalił mi sie brak płynu do spryskiwaczy, dolałem i już drugi dzień nie gaśnie. Co robić gdzie szukać ?

Ponawiam pytanie bo zostało zlane
Wtyczkę czujnika wyjmij walnij kontaktem lub czymś podobnym gniazdo i wtyk.
Opublikowano

Wujek domin prawda to że jak mam założony czujnik od samopoziomu od b7 to trza piny przekładać? :whistling: Pewna parówka na łotzapie mi tak napisała :decayed:

Panowie zapalił mi sie brak płynu do spryskiwaczy, dolałem i już drugi dzień nie gaśnie. Co robić gdzie szukać ?

Ponawiam pytanie bo zostało zlane

Pewnie czujnik. Innych możliwości raczej nie ma :wink:

Tom ktoś pije do Ciebie :grin:

:ph34r: Te podżegacz :decayed:

Opublikowano

Wujek domin prawda to że jak mam założony czujnik od samopoziomu od b7 to trza piny przekładać? :whistling: Pewna parówka na łotzapie mi tak napisała :decayed:

Panowie zapalił mi sie brak płynu do spryskiwaczy, dolałem i już drugi dzień nie gaśnie. Co robić gdzie szukać ?

Ponawiam pytanie bo zostało zlane

Pewnie czujnik. Innych możliwości raczej nie ma :wink:

Tom ktoś pije do Ciebie :grin:

wandej dawno nie miales nic cieplego w paszczy? :decayed: ja tez tu czuwam :grin:

Opublikowano

Wujek domin prawda to że jak mam założony czujnik od samopoziomu od b7 to trza piny przekładać? :whistling: Pewna parówka na łotzapie mi tak napisała :decayed:

Panowie zapalił mi sie brak płynu do spryskiwaczy, dolałem i już drugi dzień nie gaśnie. Co robić gdzie szukać ?

Ponawiam pytanie bo zostało zlane

Pewnie czujnik. Innych możliwości raczej nie ma :wink:

Tom ktoś pije do Ciebie :grin:

wandej dawno nie miales nic cieplego w paszczy? :decayed: ja tez tu czuwam :grin:

Cwiara kolega chce bana :decayed:

No i żeśmy pocfaniakowali :bag:

Opublikowano

ach ta dzisiejsza mlodziez ;) zero szacunku do starszych :kwasny:

Opublikowano

To wyżej było do Wandeja :decayed:

Opublikowano

To wyżej było do Wandeja :decayed:

domyslam sie :)

Opublikowano

Zgredy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.