Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Siemanko, wie ktos moze czym sie rózni tunel 1 din od 2 din ? Chodzi mi o sam tunel bez ramki/półki ? Inne miejsce mocowania czy jak ? Bo szukam 1 din juz od dlugiego czasu i mało, a jak juz sie trafi to zajechany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Siemanko, wie ktos moze czym sie rózni tunel 1 din od 2 din ? Chodzi mi o sam tunel bez ramki/półki ? Inne miejsce mocowania czy jak ? Bo szukam 1 din juz od dlugiego czasu i mało, a jak juz sie trafi to zajechany..

JaK chcesz założyć sobie 2 din radio to wystarczy stary tunel podciąć w dwóch miejscach niewidocznych z zewnątrz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siemanko, wie ktos moze czym sie rózni tunel 1 din od 2 din ? Chodzi mi o sam tunel bez ramki/półki ? Inne miejsce mocowania czy jak ? Bo szukam 1 din juz od dlugiego czasu i mało, a jak juz sie trafi to zajechany..

JaK chcesz założyć sobie 2 din radio to wystarczy stary tunel podciąć w dwóch miejscach niewidocznych z zewnątrz :wink:

no własnie nie chce narazie 2 din :) zalezy mi tylko na wymienie tunelu bo strasznie juz wyglada.. liczylem ze tunel przypasuje jak nie bede wymieniał kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forman nie kombinuj, tylko jak juz zamierzasz tunel to inwestuj w 2 DIN. , chyba że planujesz jeździć ta Adi jedynie rok.

wysłane z Galaktycznej S5

Tak od niego brałem te spryskiwacze bierz smialo

wysłane z Galaktycznej S5

Wziąłem prawy w końcu będzie sikać jak należy :kox:
Ja montując system spryskiwaczy wziąłem nowe spryski, by mieć na te kilka lat Św. Spokój [emoji12]

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może ma ktoś na handel zbiorniczek do 1.9tdi pod spryskiwacze reflektorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wrzuce sam tunel 2 din to juz concert 2 nie spasuje ?

samego tunelu nie wrzucisz :facepalm: poczytaj troche

Czytam i trudno mi znalesc temat gdzie ktos o tym mowi, wszedzie jest o przcyinaniu tulenu 1 din/ wymianie kosza itp. A moje pytanie brzmi czy wrzucajac tunel http://allegro.pl/tunel-srodkowy-konsola-audi-a4-b6-b7-01-08-2din-i4935505037.html bede mogl dalej zamontowac standardowe radyjko concert 2 i klime. Czy to już nie bedzie pasowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wrzuce sam tunel 2 din to juz concert 2 nie spasuje ?

samego tunelu nie wrzucisz :facepalm: poczytaj troche

Czytam i trudno mi znalesc temat gdzie ktos o tym mowi, wszedzie jest o przcyinaniu tulenu 1 din/ wymianie kosza itp. A moje pytanie brzmi czy wrzucajac tunel http://allegro.pl/tunel-srodkowy-konsola-audi-a4-b6-b7-01-08-2din-i4935505037.html bede mogl dalej zamontowac standardowe radyjko concert 2 i klime. Czy to już nie bedzie pasowac :decayed:

jezeli masz tunel 1 din i chcesz wrzucic 2 din to musisz miec kosz 2 din i panel klimy pod 2 di bo z 1 din nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem . Zakładam sobie na spokojnie czarny sufit z pakietem światło , patrze a tu w wiązce nie ma wogóle przewodów do oświetlenia bagara :( . To normalne? Jakaś inna wiązka jest?

Dodam że avant .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem . Zakładam sobie na spokojnie czarny sufit z pakietem światło , patrze a tu w wiązce nie ma wogóle przewodów do oświetlenia bagara :( . To normalne? Jakaś inna wiązka jest?

Dodam że avant .

A wiązka do oświetlenie nie idzie czasem z tylnego słupka a nie po suficie niedawno to robiłem ale do końca nie pamiętam

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przedniego lewego .

No to nie wiem mi się wydawało ze akurat do bagażnika idzie z tyłu no to nie problem i tak przełoż z twojej podsufitki

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyciąć ze starej poprostu oświetlenie bagara i wlutować w nową?

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie najprostszy sposób. Może ktoś odciął może będzie gdzieś ślad.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...