Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No toto po srodku zagrzybione :D:polew:

fuj :tongue4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jeszcze to Tico na dole :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

no to chyba sie zalapie do B6 Division...tylko teraz malo czasu na udzielanie sie ...ale nadrobie :wink4:

Opublikowano

no to chyba sie zalapie do B6 Division...tylko teraz malo czasu na udzielanie sie ...ale nadrobie :wink4:

:good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 10:42_________________________________________________
JA lubię ciasne więc odpadam
Opublikowano
  • Autor

Ja tez wole ciasne bo wagonu w majtkach sie nie nosi zeby zapchac toto z fot :polew:

Opublikowano

kurfa ocharkałem całego laptopa z rańca jak przeczytałem te komenty :decayed: wrclaguna , to się z naszej rzeszowskiej pipki zrobila Ogólnopolska wadżajna :polew:

Opublikowano

Pany co robicie na mikołaja swoim NIUNIĄ :mysli:

Opublikowano

Pany co robicie na mikołaja swoim NIUNIĄ :mysli:

Ja wyskoczyłem z kompletem Svarowskiego, i perfumami Naomi Campbell :embarrassed:

Opublikowano

sixu wez zdejmij mi te dupska sprzed oczu bo patrzec nie moge :slina::polew:

i jeszcze z Żeszofa :polew:

:baseball: .... w Zeszofie mamy fajna pipke :naughty:

pomnikczynurewolucyjneg.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: popłakałem się [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:08_________________________________________________

Pany co robicie na mikołaja swoim NIUNIĄ :mysli:

zaraz na zakupy idziemy :gwizdanie:
Opublikowano

Pany co robicie na mikołaja swoim NIUNIĄ :mysli:

Ja wyskoczyłem z kompletem Svarowskiego, i perfumami Naomi Campbell :embarrassed:

jak ? i to i to ? [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:10_________________________________________________ :shocked:

Opublikowano

Na Mikołaja robimy naszym Pipkom dobrze :naughty:

ja wyskoczyłem z Diorem - "Jadore" i zaproszenie na zabieg w salonie SPA :cool1:

Opublikowano

Pany co robicie na mikołaja swoim NIUNIĄ :mysli:

Ja wyskoczyłem z kompletem Svarowskiego, i perfumami Naomi Campbell :embarrassed:

myślałem o A4 :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:12_________________________________________________ALE OK mogą być kobiety :naughty: nasze

Opublikowano

no ja też właśnie zaraz się wybieram :mysli:

pany tak z innej beczki bardzie w temacie B6....mam pytanie odnośnie silnika 1.8 T a konkretniej z opcją tiptronik, czy to prawda, że występowały tylko w wersjach USA ??

Opublikowano

no ja też właśnie zaraz się wybieram :mysli:

pany tak z innej beczki bardzie w temacie B6....mam pytanie odnośnie silnika 1.8 T a konkretniej z opcją tiptronik, czy to prawda, że występowały tylko w wersjach USA ??

ja gdzies czytalem ze tak...ale teraz nie pamietam gdzie to przeczytalem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja obydwom zrobie dobrze :naughty: Jedna na razie z morda w zaspie ( leb w krzaki i za ojczyzne :D ) ale prezentow ma nakupowane ze hoho i na operacje plastyczna mordy tez dostanie bo patrzec na ten skrzywiony ryj nie idzie , a z druga jakos sobie poradze ;)

Opublikowano

:gwizdanie:

- zmiana klimatronica z czujnikiem jakosci powietrza :cool1:

img5978h.jpg

- kierownica podgrzewana MULTI ( czekam na poduszke ) :cool1:

img5965c.jpg

- sterownik do pilota webasto

- wlacznik swiatel z ....... :gwizdanie:

img6011y.jpg

Opublikowano

no przyszalałem trochę, ale mi się mikołajki z rocznicą naszego zejśćia zeszły :embarrassed:

Pany co robicie na mikołaja swoim NIUNIĄ :mysli:

Ja wyskoczyłem z kompletem Svarowskiego, i perfumami Naomi Campbell :embarrassed:

myślałem o A4 :polew:

A to A4, dostanie kiere z ESki obszytą perforką i podgrzewane kubełki :decayed:

Opublikowano

Grześ a dlaczego dwa razy wkleiłeś :gwizdanie: popraw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.