Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie montował ktoś u siebie taki podłokietnik firmy ARMSTER ??

http://moto.allegro.pl/podlokietnik-audi-a4-2000-2005-wysoka-jakosc-i1341869287.html

Miałem taki w poprzednim aucie i bardzo byłem zadowolony z niego i zastanawiam się czy nie kupic do audi również jest pojemniejszy niż seryjny i nie yruwa się zamknięcie jak w naszych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolał bym ori za tą kasę spokojnie kupisz nawet taniej, ja sprzedałem ori za 150 zł[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________jak kupisz ori to z montażem nie będziesz miał problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

850zł :naughty:

no to miałeś niebywałe szczęście :wink4:

a więc będzie pierwszy sedan na forum z tym zderzakiem.

gdzie wyrwałeś allegro ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak koleś ode mnie..ale coś mocno ściemnia :cool1: miałem go zobaczyć na żywo ale 10 razy przekładał spotkanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taki w oplu. fajny i ladnie wykonany ale wolalbym oryginal jednak do audiola :gwizdanie:

No ja tez miałem go w oplu i dlatego zastanawiam sie nad zakupem ale chyba jednak zostanę przy ori, chociaż Armster jest pojemniejszy :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak koleś ode mnie..ale coś mocno ściemnia :cool1: miałem go zobaczyć na żywo ale 10 razy przekładał spotkanie..

Ja już umawiałem się z nim w tamtym tygodniu w czwartek ze biorę, kazał dzwonić w tym tygodniu. Zadzwoniłem i nie było problemu z kupnem.

adamooo to kiedy jedziesz oglądać te fotele :?: :?: daj znać czy zakup się udał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Czy ktoś miał doczynienia z firmą " Meyle" chodzi o kpl. wzmocnionych wahaczy ( a może któryś z Was to założył ) jak to się ma do rzeczywistośći , warto - czy to tylko chwyt reklamowy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Czy ktoś miał doczynienia z firmą " Meyle" chodzi o kpl. wzmocnionych wahaczy ( a może któryś z Was to założył ) jak to się ma do rzeczywistośći , warto - czy to tylko chwyt reklamowy :mysli:

Tez zamowilem.Zobaczymy co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w Lemfordera wierze... ale ciekaw jestem Waszego eksperymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w Lemfordera wierze... ale ciekaw jestem Waszego eksperymentu.

Lem chyba nawet tanszy jest delikatnie.

Gosc w sklepie polecal szegolnie.Mowil,ze ma tez Lema.Ale poleca Mayle.

ZObaczymy 4 lata gwarancji i podobno ze egzekwowaniem nie ma problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zerkałem na alledrogo ( ceny za kpl. )

Lem 1400-1500 zł

Mey 1700-1800 zł

Wczoraj napisałem PW do TOM77z pytaniem o opinie Mey-a .... zobaczymy co odpisze .

Bieniek dzięki za podtrzymanie na duchu :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 15:42_________________________________________________Dostałem odpowiedź :

Tomek poleca jednak Lemforder-a ( taki jest w naszych autach ) na kilka lat w branży motoryzacyjej jeden raz sprzedał Mey na zamówienie do BMW i nie wie jak to się sprawuje , bo nie zna gościa ......

Bieniek daj znać jak założysz u Siebie jak to się sprawuje ....... może zostanie wykorzystane przez innych Kolegów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW wklada Meyle na 1 montaz ? Bo krazy opinia, ze zawias BMW jest malo wytrzymaly na PL drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał źle mnie zrozumiałeś , :no: ( nawet nie wiem co pakują na pierwszy montaż ) tylko gość zamawiał do (fury) BMW. Jak to się sprawuje po wymianie to Tomek nie wie - po prostu nie ma z klientem kontaktu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ile może kosztować osłona pod skrzynie biegów? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 17:10_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-11-00-11-04-oslona-skrzyni-biegow-i1342007928.html coś takiego znalazłem ale czy to wytrzyma chociaż sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało kupuj, ja w tamtym roku właśnie kupiłem taką z ABS- u, może jest mniej giętka, ale z 3 razy grubsza.

Co najważniejsze nic się do tej pory nie stało, a na moim zawiasie nie raz przytarłem/ przywaliłem.

Szczerze polecam, ja kupiłem na giełdzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile mozna wziasc za lampy ksenon kompletne do b6 ? Reflektuje ktos ewentualnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...