Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzane spryski byly w tzw. pakiecie zimowym - grzane lusterka, dupska, spryski.

no to mam pakiet zimowy :decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tymi grzanymi dupskami to troche polecialem...

poprostu grzane lusterka zewnetrzne + spryski to byl pakiet zimowy.

te pakiety sie zmienialy dosc czesto... jeden rocznik mial taki, inny taki itd.

Opublikowano

z tymi grzanymi dupskami to troche polecialem...

No poniosła Cie troche fantazja :decayed::naughty: a gdzie sie podłacza te grzane spryski i jak te kabelki tam pochowac ?? :mysli:

Opublikowano

nie wiem, ja to mialem w serii.

Opublikowano

nie wiem, ja to mialem w serii.

dobra to biegnij do fury zrob słit focie i wstaw na forum zrobisz dobry uczynek :decayed::naughty:

Opublikowano

Kabelki idą w masce :naughty:

Prosto do sprysków. :gwizdanie:

Spryski spryskami, ale podgrzewane wycieraczki to powinny być w pakiecie :disgust:

Co mi z tego, że sobie przy minus 20*C psiknę na szybkę, jak wycieraczka wygląda jak kąpieli w ciekłym azocie .. Obklejona lodem i śniegiem..

Opublikowano

Dokładnie jak wyżej Nosfer powiedział, a ktoś wie jak je się włącza, wydaje mi się że przy włączeniu ogrzewania tylnej szyby ale pewny nie jestem.

A tak w ogóle mam takie na sprzedaż :).

Opublikowano

A po ile ??

Pany mam jeszcze pytanko włąsnie wrociłem z podworeczka cieplusio jest -11 :decayed: i dysze sa ok :kwasny: i teraz mam pytanko czy ta pompka co pompuje płyn mogla przymarznac cos ?? bo jej wogole nei słysze jak ruszam manetka tylko wycieraczki mi chodza ?? :mysli:

Opublikowano

Bezpiecznik Ci padl, a nie pompka. Standard w B6.

Opublikowano

ale śmieszne jest to ze rok temu miałem tak samo i musiałem do kolegi do garażu jechać i odgrzać trochę furę i było ok :decayed: w lato normalnie pompka psikała a ja przyszły te mrozy to juz nie :kwasny: i uj wie co jest w tamtym roku dolałem denaturatu i było ok :naughty:

a jak padnie bezpiecznik to dysze spryskiwaczy do xenia tez sie nie wysuną ?? :chytry:

Opublikowano

a jak padnie bezpiecznik to dysze spryskiwaczy do xenia tez sie nie wysuną ?? :chytry:

a jak maja sie niby wysuwac jak pompka nie podaje plynu? :chytry:

Opublikowano

tak. wypycha je ciśnienie.

Opublikowano

siłą woli

Opublikowano

Dobra kozacy :decayed::naughty: ktory to bezpiecznik bo nie mam rozpiski z bezpiecznikami :gwizdanie:

Opublikowano

Rozpiske masz na pokrywie :gwizdanie:

Opublikowano

A no tez prawda :polew: :polew: to jutro sobie zobacze bo dzis troche za duzy mroz -15 :decayed:

Opublikowano

Generalnie jest tak, ze jak chcesz skorzystac ze spryskow na mrozie, to czasami pali sie bezpiecznik... wiec lepiej poczekac az sie silnik nagrzeje.

Ja zeszlej zimy spalilem ze 3 :disgust:

Opublikowano

Generalnie jest tak, ze jak chcesz skorzystac ze spryskow na mrozie, to czasami pali sie bezpiecznik... wiec lepiej poczekac az sie silnik nagrzeje.

Ja zeszlej zimy spalilem ze 3 :disgust:

aha to widze trzeba kupic pare bezpieczników 25 amperowych :naughty:

Opublikowano

miałem letni, rok temu i zamarzło,tak,że pękł trójnik,więc wymieniłem wężyki i zastosowałem trójnik stosowany w instalacjach wodnych w mieszkaniach. :decayed:

Nie padają bezpieczniki i nic nie zamarza :wink4:

Opublikowano

a ja juz miałem rok temu tak ze jak temp tak do -5 to ok jakos działa a tak jak teraz 10-15 to nawet pompki nie słychac :disgust: nic jutro bede sprawdzał co tam sie stało :) dobrze ze snieg jest to sniegiem umylem szybe :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.