Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Domin dziś coś ogarnę z tą furą Mustiego i wszystko wróci do porządku

Rpalka ile wolasz za kompletny samopoziom??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Domin dziś coś ogarnę z tą furą Mustiego i wszystko wróci do porządku

Rpalka ile wolasz za kompletny samopoziom??

Ale małolat ma wpierdziel nie chwali się że furkę kupił:whistling::eusathink:
Opublikowano

65037130962667063433151.jpg

40337230714747269380817.jpg

:kox::kox::kox:

37779710151380674788638.jpg

Opublikowano
Domin dziś coś ogarnę z tą furą Mustiego i wszystko wróci do porządku

Rpalka ile wolasz za kompletny samopoziom??

Ale małolat ma wpierdziel nie chwali się że furkę kupił:whistling::eusathink:

Włodek co Ty jarałeś dziś :naughty:

Opublikowano

Musi uważać żeby mu nie przytrzasnęła szybką od kasku:polew:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Domin dziś coś ogarnę z tą furą Mustiego i wszystko wróci do porządku

Rpalka ile wolasz za kompletny samopoziom??

Ale małolat ma wpierdziel nie chwali się że furkę kupił:whistling::eusathink:

Włodek co Ty jarałeś dziś :naughty:

To co Ty:polew: dobry towar:decayed: no to o co kaman z Mustim:naughty:
Opublikowano

Panowie jak to jest z fisem w rs4 b7? Bo on nie ma fisu w manetce tylko z kiery jest chyba sterowany?? Jak to uruchomić?

Opublikowano

koledzy kupilem b6 w s linie ale z lekkim strzalem w przod.

Na b6 sie nei znam wogole.

Czy jesli mam dolna czesc zderzaka ok to gora moze byc od zwyklej b6 ?

Ps. Moze ktos ma na sprzedaz lewa lampe przod pod xenon?

Moze byc gola :wink:

Opublikowano
koledzy kupilem b6 w s linie ale z lekkim strzalem w przod.

Na b6 sie nei znam wogole.

Czy jesli mam dolna czesc zderzaka ok to gora moze byc od zwyklej b6 ?

Ps. Moze ktos ma na sprzedaz lewa lampe przod pod xenon?

Moze byc gola :wink:

Będzie zderzak pasował ale trochę rezania jest chyba że ma już mocowanie ta dokładka
Opublikowano
koledzy kupilem b6 w s linie ale z lekkim strzalem w przod.

Na b6 sie nei znam wogole.

Czy jesli mam dolna czesc zderzaka ok to gora moze byc od zwyklej b6 ?

Ps. Moze ktos ma na sprzedaz lewa lampe przod pod xenon?

Moze byc gola :wink:

Ja powinienem mieć ale czy lewa to nie pamiętam. Jutro zerknę:good: Górna część zderzaka może być od zwykłej ale trzeba troche porezać ją:kwasny:

Opublikowano
Panowie jak to jest z fisem w rs4 b7? Bo on nie ma fisu w manetce tylko z kiery jest chyba sterowany?? Jak to uruchomić?

przede wszystkim musisz mieć kiere od RS

Opublikowano

No dokladka zostala cala.

Uszkodzila sie tylko ''gora'' zderzaka.

Opublikowano

Wladi poprostu nie ma u góry w podwieszonym miniaturki z furą Mustiego i reszta aut w tym rzedzie się przesunęła :decayed:

Opublikowano
Musi uważać żeby mu nie przytrzasnęła szybką od kasku:polew:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Domin dziś coś ogarnę z tą furą Mustiego i wszystko wróci do porządku

Rpalka ile wolasz za kompletny samopoziom??

Ale małolat ma wpierdziel nie chwali się że furkę kupił:whistling::eusathink:

Włodek co Ty jarałeś dziś :naughty:

To co Ty:polew: dobry towar:decayed: no to o co kaman z Mustim:naughty:

aa dobre nie :wink: wg mnie miniaturka spitoliła :naughty:

Opublikowano
Wladi poprostu nie ma u góry w podwieszonym miniaturki z furą Mustiego i reszta aut w tym rzedzie się przesunęła :decayed:
No to nie skumałem jakoś chyba naprawdę dzisiaj jestem zawinięty:polew:
Opublikowano
Wladi poprostu nie ma u góry w podwieszonym miniaturki z furą Mustiego i reszta aut w tym rzedzie się przesunęła :decayed:
No to nie skumałem jakoś chyba naprawdę dzisiaj jestem zawinięty:polew:
trochę delikutaśnie jak nie naklejki chcesz wycinać to mustiego lać :kox:
Opublikowano

5278632006818abcf28fo62.jpg

audi028bearb1.jpg

agneskubicka001624x415.jpg

Opublikowano

uu ta czarna miażdży jajca :kox:

Opublikowano
Panowie jak to jest z fisem w rs4 b7? Bo on nie ma fisu w manetce tylko z kiery jest chyba sterowany?? Jak to uruchomić?

przede wszystkim musisz mieć kiere od RS

No to raczej:decayed:

Pytam o resztę, co z MCE, modułem kierownicy i tym całym zwijakiem?

Opublikowano

moduł kierownicy z Rs chyba z końcówką T a mce tu nie ma nic do tego

Opublikowano

Panowie da jakoś radę z kierownicy czy poprzez funkcje SDS wybrać żeby rns-e przełączyło się na MP3 (karta SD) .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.