Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie da jakoś radę z kierownicy czy poprzez funkcje SDS wybrać żeby rns-e przełączyło się na MP3 .
Niestety nie da rady:kwasny:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie da jakoś radę z kierownicy czy poprzez funkcje SDS wybrać żeby rns-e przełączyło się na MP3 .
Niestety nie da rady:kwasny:

no to kurcze jedna wielka lipa :thumbdown:

Opublikowano

No niestety szału ni ma:decayed:

Opublikowano

A4 QUATTRO | niezla.pl

LAJKOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!! :kox:

Opublikowano

I kolejny już raz nie popisali się ci inżynierowie z Audi .

Opublikowano
A4 QUATTRO | niezla.pl

LAJKOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!! :kox:

Poszedł lajk!

I kolejny już raz nie popisali się ci inżynierowie z Audi .

Coś spieprzył? :grin:

Opublikowano
I kolejny już raz nie popisali się ci inżynierowie z Audi .

Coś spieprzył? :grin:

ja nic ale ekipa która wymyślała nasze furki mogła bardziej się postarać "patałachy":thumbdown:.

Tym razem chodzi o to że nie ma opcji w kierownicy ani w SDS żeby przełączyć navi na MP3 z karty SD

Opublikowano

A skoro mowa o SDS, to jak to odpalić w RNS-E?

Opublikowano

Tylko, że ja mam zestaw z C5, a nie z B6/7. Lekturę przejrzę na spokojnie, dzięki :hi:

Opublikowano
Tylko, że ja mam zestaw z C5, a nie z B6/7. Lekturę przejrzę na spokojnie, dzięki :hi:

to że z A6 niema znaczenia , masz kiere multi??

Opublikowano
Tylko, że ja mam zestaw z C5, a nie z B6/7. Lekturę przejrzę na spokojnie, dzięki :hi:

to że z A6 niema znaczenia , masz kiere multi??

Tak, ale jeszcze nie podłączoną, przekaźnik lata luzem w schowku, a nie mam się kiedy za to zabrać, może jutro/pojutrze coś rozkminie nad tym, to przy okazji podziałałbym z SDS.

Opublikowano

Siema Typy :whistling:

Ostatnio tylko się tu witam z rana dalej takie zapierdziel ze nawet na lekturę czasu nie ma :thumbdown:

Opublikowano
I kolejny już raz nie popisali się ci inżynierowie z Audi .

Coś spieprzył? :grin:

ja nic ale ekipa która wymyślała nasze furki mogła bardziej się postarać "patałachy":thumbdown:.

Tym razem chodzi o to że nie ma opcji w kierownicy ani w SDS żeby przełączyć navi na MP3 z karty SD

mikaszi jaki masz kolor lakieru u siebie?

Kupilem identyczna jak Twoja a nie mam w tej chwili dostepu do auta i nigdzie nie moge znalezc....:kwasny:

Bede wdzieczny za podpowiedz:wink:

Opublikowano

Lz5w

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
I kolejny już raz nie popisali się ci inżynierowie z Audi .

Coś spieprzył? :grin:

ja nic ale ekipa która wymyślała nasze furki mogła bardziej się postarać "patałachy":thumbdown:.

Tym razem chodzi o to że nie ma opcji w kierownicy ani w SDS żeby przełączyć navi na MP3 z karty SD

mikaszi jaki masz kolor lakieru u siebie?

Kupilem identyczna jak Twoja a nie mam w tej chwili dostepu do auta i nigdzie nie moge znalezc....:kwasny:

Bede wdzieczny za podpowiedz:wink:

Es???? Dawaj jakieś foty. Wojtek w końcu konkret furę kupiłeś :kox:

Opublikowano
I kolejny już raz nie popisali się ci inżynierowie z Audi .

Coś spieprzył? :grin:

ja nic ale ekipa która wymyślała nasze furki mogła bardziej się postarać "patałachy":thumbdown:.

Tym razem chodzi o to że nie ma opcji w kierownicy ani w SDS żeby przełączyć navi na MP3 z karty SD

mikaszi jaki masz kolor lakieru u siebie?

Kupilem identyczna jak Twoja a nie mam w tej chwili dostepu do auta i nigdzie nie moge znalezc....:kwasny:

Bede wdzieczny za podpowiedz:wink:

Lz5w

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

LZ5W :wink:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Kurcze trzeba by było w końcu napisać jakieś podanie do DIVISIONU , tylko nie wiem jak zacząć :facepalm::wink:

bo furko to chyba już się nadaje :kox:

Opublikowano
I kolejny już raz nie popisali się ci inżynierowie z Audi .

Coś spieprzył? :grin:

ja nic ale ekipa która wymyślała nasze furki mogła bardziej się postarać "patałachy":thumbdown:.

Tym razem chodzi o to że nie ma opcji w kierownicy ani w SDS żeby przełączyć navi na MP3 z karty SD

mikaszi jaki masz kolor lakieru u siebie?

Kupilem identyczna jak Twoja a nie mam w tej chwili dostepu do auta i nigdzie nie moge znalezc....:kwasny:

Bede wdzieczny za podpowiedz:wink:

Es???? Dawaj jakieś foty. Wojtek w końcu konkret furę kupiłeś :kox:

A trafila sie w sedanie z pelnym pakietem s line wewnetrznym i zewnetrznym w fajnym kolorze z pazdziernika 2004 roku to sie nie zastanawialem:wink:

Opublikowano

no to pięknie wojtku, bo sedanik michała bardzo mi się podoba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.